QUOTE(Fifux'e @ 2012 06 13, 13:25)
o ką reiškia laaabai didelius?

na jei rimtai,už kiek,kiek,ko reikėtų pirkti,kad apsimokėtų
niekas jums nepasakys kiek ir ko reikia pirkti. Bet svarbu, kad negendanciu produktu butu pvz. metams, tik atsizvelgiant i galiojimo laika. Na, juk negaliu pasakyt, pirkit miltu 10 kg, kad metams pakaktu. O gal jus tiek nesunaudosit, tai paskui ismesit. Arba pritruks. Pasakysiu ryziu 15kg, o jus gal ju visai nevalgot. Aliejaus 2 butelius, o jus daug rudeni marinuosit, tai jum min.15 reikia.
Kitas klausimas, kur viska sudesit? Ar yra namie tiek vietos? As va varskes nemazai perku ir uzsisaldau, o ar jus gaminat ka is tos varskes ir ar turit jai vietos saldikly? Tas pats liecia mesa, desreles. Saldyt reikes, ar turit vietos? Ir del siu produktu reikia vaziuot, kad saltoka lauke butu, nes suges viskas iki kol grisit.
Pavartykit sita tema, dar ir kita, paziurekit kur merginos surase ka ir uz kiek perka, palyginkit kainas, pagalvokit kiek galetumet pirkti ir tada spreskit.
Dieve, meldžiu tave išminties, kad suprasčiau savo vyrą; meilės, kad jam atleisčiau, ir kantrybės, kad pakęsčiau nuotaikų kaitą. Nes, Dieve, jei paprašyčiau stiprybės, mirtinai jį primuščiau. Amen.