Įkraunama...
Įkraunama...

Pietryčių Londono mergaičių namučiai

QUOTE(jofkee @ 2012 08 24, 01:25)
nu jo vaikai atima labai daug laiko  g.gif , tik beveik naktimis prie kompo prasuku greitai
ai !!!!! labukas visoms !
nu ka vesta  unsure.gif
patricija30 o kur tu gyveni, tingiu ziureti atgal, [arasyk ko ieskojai ir kur radai

orpingtone 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(patricija30 @ 2012 08 28, 08:10)
orpingtone 4u.gif

sveikos mamytes,noreciau ir as y jusu rately papult 4u.gif itik labai cia man sudetinga susigaudy doh.gif
Atsakyti
QUOTE(roma oma @ 2012 09 04, 16:54)
sveikos mamytes,noreciau ir as y jusu rately papult 4u.gif itik labai cia man sudetinga susigaudy doh.gif


sveikute 4u.gif , laisvai thumbup.gif , o gi ziuriu musu daugeja bigsmile.gif , labai smagu, pasistegsiu tankiau vel cia uzeiti, biski pradejau nauja versla lotuliukas.gif , visa laika suryja o jau neskaitant kad kita laisva laika su maziuku praleidziu g.gif , kaip jus spejat kaip pasidalinate laika, as kaskaip nebespeju visai g.gif
Atsakyti
QUOTE(jofkee @ 2012 09 04, 20:50)
sveikute  4u.gif , laisvai  thumbup.gif , o gi ziuriu musu daugeja  bigsmile.gif , labai smagu, pasistegsiu tankiau vel cia uzeiti, biski pradejau nauja versla  lotuliukas.gif , visa laika suryja o jau neskaitant kad kita laisva laika su maziuku praleidziu  g.gif , kaip jus spejat kaip pasidalinate laika, as kaskaip nebespeju visai  g.gif

oi kaip saunu mirksiukas.gif laiko tikrai neperdaugiausiai kai yra mazuliu,bet seniai norejau rasti daugiau mamyciu siame londono kraste,siaip gyvenam orpingtone smile.gif
Atsakyti
QUOTE(roma oma @ 2012 09 04, 21:00)
oi kaip saunu mirksiukas.gif laiko tikrai neperdaugiausiai kai yra mazuliu,bet seniai norejau rasti daugiau mamyciu siame londono kraste,siaip gyvenam orpingtone smile.gif


matai ir daugiau cia yra is orpingtono, as tai is bromley
Papildyta:
QUOTE(roma oma @ 2012 09 04, 21:00)
oi kaip saunu mirksiukas.gif laiko tikrai neperdaugiausiai kai yra mazuliu,bet seniai norejau rasti daugiau mamyciu siame londono kraste,siaip gyvenam orpingtone smile.gif


papasakok daugiau apie save
kaip uzknisa reklamos schmoll.gif uzlenda ir uzlenda, ikiru labai
Atsakyti
laba 4u.gif kurioi vietoi orpingtone gyvenat toli nuo pagrindines gatves,gal jau leidziat vaika i mokykla,nes as cia ju dar nei vienos nezinau,bromlis netoli irgi 4u.gif daznai ten reik vaziuoti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo patricija30: 05 rugsėjo 2012 - 08:29
labukos
Ogho nauja mamyte is orpingtono bigsmile.gif cia tuoj visas klanas pasidarys smile.gif kurioj vietoj gyvenat?
p.s as is st. pauls cray smile.gif netoli Homebase gyvenam 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,gyvenam Orpingtone prie parko ,taigi prie centro...vaikam ten tikrai patinka karstytis taigi apsilankom ten daznai.turiu du vaikucius bernioka kuris beveik penkiu ir kaip tik siandien pradejo mokykla thumbup.gif .mergyte mano spaly bus metuku.taigi gyvenam Orpingtone jau seseri metai turetume buti apsitryne bet kai dirbi pilna savaite ir dar vaikuciai nelieka niekam laiko,net negalvojau jog truksta draugijos biggrin.gif .kai pasigimdziau dukryte isejau is darbo ir tikrai nezinau ka veikti,nors ir uzsiemus su vaikais tikrai vis dazniau pagalvoju jog butu smagu turet pazystamu salia kad parke ne tik vaikam bet ir man but smagiau tongue.gif
oho kiek prirasiau,visa poema jau smile.gif
Atsakyti
Pasirodo dar yra uzsukanciu mamyciu cia. Mes visos išsikraustem is cia. Tik joofke palaiko pokalbius cia:-) medalis jai 4u.gif koki versla jofke pradejai? Nagu?Mum pirmadieni i mokykla. Titui du dantis ištrauke. Verkiau labai. Jos ne. Neskaudejo kam užsalde. Bey nepilnos saknys bijau kad nebutu palike. Pergyvenu ziauriai nekty nemiegojau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(roma oma @ 2012 09 05, 14:39)
Sveikos,gyvenam Orpingtone prie parko ,taigi prie centro...vaikam ten tikrai patinka karstytis taigi apsilankom ten daznai.turiu du vaikucius bernioka kuris beveik penkiu ir kaip tik siandien pradejo mokykla  thumbup.gif .mergyte mano spaly bus metuku.taigi gyvenam Orpingtone jau seseri metai turetume buti apsitryne bet kai dirbi pilna savaite ir dar vaikuciai nelieka niekam laiko,net negalvojau jog truksta draugijos biggrin.gif .kai pasigimdziau dukryte isejau is darbo ir tikrai nezinau ka veikti,nors ir uzsiemus su vaikais tikrai vis dazniau pagalvoju jog butu smagu turet pazystamu salia kad parke ne tik vaikam bet ir man but smagiau tongue.gif
oho kiek prirasiau,visa poema jau smile.gif

mes ir prie parko 4u.gif gal kada savaitgali sustiksim kur vaikai karstosi smile.gif gal galit man i az parasyt kada mes cia netoli gyvenam i kokia poliklinika ejot nes kita savaite noreciau uzsiregistruoti,bet nezinau kur eiti.
Atsakyti
QUOTE(patricija30 @ 2012 09 06, 08:09)
mes ir prie parko 4u.gif gal kada savaitgali sustiksim kur vaikai karstosi smile.gif gal galit man i az parasyt kada mes cia netoli gyvenam i kokia poliklinika ejot nes kita savaite noreciau uzsiregistruoti,bet nezinau kur eiti.

patricija ar gavai ta zinute su poliklinikom,nes as cia issiunciau bet man kazkodel nerodo? kodel man tas mamu puslapis toks painus g.gif ir dar tos reklamos tikrai siutina jau doh.gif zodziu jei negavai dar syky bandysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(roma oma @ 2012 09 05, 13:39)
Sveikos,gyvenam Orpingtone prie parko ,taigi prie centro...vaikam ten tikrai patinka karstytis taigi apsilankom ten daznai.turiu du vaikucius bernioka kuris beveik penkiu ir kaip tik siandien pradejo mokykla  thumbup.gif .mergyte mano spaly bus metuku.taigi gyvenam Orpingtone jau seseri metai turetume buti apsitryne bet kai dirbi pilna savaite ir dar vaikuciai nelieka niekam laiko,net negalvojau jog truksta draugijos biggrin.gif .kai pasigimdziau dukryte isejau is darbo ir tikrai nezinau ka veikti,nors ir uzsiemus su vaikais tikrai vis dazniau pagalvoju jog butu smagu turet pazystamu salia kad parke ne tik vaikam bet ir man but smagiau tongue.gif
oho kiek prirasiau,visa poema jau smile.gif



tai aisku, as pvz irgi cia taip atsiradau, irgi beieskodama kasko is artimu rajonu, nes stogas vaziuoja nuo vienatves, nu ....... g.gif aisku negali taip tiesiogiaia sakyti bet vistiek norisi draugiu
Papildyta:
QUOTE(titkauk @ 2012 09 05, 19:51)
Pasirodo  dar yra uzsukanciu mamyciu cia. Mes visos išsikraustem is cia. Tik joofke palaiko pokalbius cia:-) medalis jai 4u.gif  koki versla jofke pradejai? Nagu?Mum pirmadieni i mokykla. Titui du dantis ištrauke. Verkiau labai. Jos ne. Neskaudejo kam užsalde. Bey nepilnos saknys bijau kad nebutu palike. Pergyvenu ziauriai nekty nemiegojau doh.gif



QUOTE(patricija30 @ 2012 09 06, 07:09)
mes ir prie parko 4u.gif gal kada savaitgali sustiksim kur vaikai karstosi smile.gif gal galit man i az parasyt kada mes cia netoli gyvenam i kokia poliklinika ejot nes kita savaite noreciau uzsiregistruoti,bet nezinau kur eiti.


koki dar medali g.gif , kaskaip kad ir labai stengiusoi nu neturiu paskutiniom savaitem laiko, mano mazius 5men, tai toks amzius kad labai reikalauja demesio, reikia sujuo zaisti ir tt, o kai bunu su juo tai kompo nejungiu schmoll.gif , nu nieko...., bet tikrai atengsius uzsukti kaip tik galesiu, bet jus cia mamytes nepalikite musu susidraugavusios artimiau unsure.gif
titkauk kaip tavo lelius, kaip jums augasi, mes kosytes valgom pilnu tempu, pradejo pora dienu atgal pats atsisesti nuo pusiau gulimos padeties, tai biski leidziam pasedeti kelias sekundes, nes lt gd. sake nuo 6 men tik sodinti doh.gif , bet mano mazius biski toks stipresnis nei pagal amziu, tai gal jau galima greiciau negu sakoma
o jus mamytes nuokeliu sodinat-not ??
va ziurekit kai y mokyklas reikia tai vasara atejo thumbup.gif , karstas savaitgalis nusimato, o kaip tycia sestadieni pirma diena y lietuviu mokykla dukrai o sekmadieny y gimtadieni mergytes pakviesti... tai net sunervino, nes geriau praleisciau ta sekmadieni kurnors parke su seima nei gimtadienyje vaiku parsedeti, nu ziuresim gal smagei bus.... unsure.gif bet kai daug vaiku ivairaus amziaus ir dar name tai koks cia smagumas gali buti, nu bet reikia, gimtadienis toks reikalas kad reikia doh.gif
Atsakyti