Įkraunama...
Įkraunama...

Pietryčių Londono mergaičių namučiai

QUOTE(jofkee @ 2012 07 17, 15:08)


Papildyta:
aukse, suintrigavai su tuo miesteliu g.gif , kur ta ten zuvis skani ???, kaip su masinu pastatymu ten ???, o ar su vezimu patogu ten vazinetis, ar ten daug zmoniu buna, ar svarus miestelis ??????? ax.gif
Papildyta:



Siaip skani sviezia fish and ships..Pakrantej yra toks kaip mini turgelis gali zalios zuvies nusipirkti visokios ir aisku juros gerybiu kas megsta.Maciau net ungurio drebuciuose buvo biggrin.gif yra..Tai zveju miestukas-svarus,jaukus grazus ir zmones normalus, bei siaip namai ten gan brangus..O pakrantes ten ilgos su vezimais, paspirtukais labai liuks.Su parkingu irgi problemu nera.Mes gatvese salia zmoniu namu paliekam,tai ir moket nereik.Bet yra daug aiksteliu mokamu..Kas kart nuvaziavus kazka naujo atrandam smile.gif..Tegul tik orai atsyla ir leksim dazniau bigsmile.gif Yra net sunim nustatyta pakrante kur gali paleisti pasibegioti pajury mirksiukas.gif Paskutini kart buvom i ten nusiveze Pixie- atsilakste..

Atsakyti
alioooo, kas gero, nera nieko cia, jeika rasykita prikabinsim :-))
Atsakyti
atsiverciu cia o man nuoroda kad turiu zinute, ogi atverciu ir doh.gif tipo jau kuprines mokyklai siulo, ir dar sunuolaida, nagi galvoju paziuresiu..... g.gif bet kaip atveciau pirma puslapi labai liudna pasidare, liudna ir gaila gyvenanciu lietuvoje, kokios nesamoningos kainos !!!!!!! blyn ! jie ten debilai gal ?! 80-90lt uz kuprine tik !!! isvertus y £ tai apie 20-23£ gaunasi !!! as siandien ciuinejau disnejaus uz 12£ ir tai nememiau, pasirode perbrangi schmoll.gif , tai kiek lietuvoje turi uzdirbti kad kuprine 100 kainuoja, o kur dar visa kita !!!!! PLESIKAI !!! nu bet nervas ima negaliu, nesamoningos kainos, ispustos, o ka lietuvoje gyvenantys jugu neturi isko rinktis, ten visur tokios kainos o pirkti reikia tai ir perka !!!, lietuveje nelabai zino ebay, pirkciau jau bent tada isten eh ! bash.gif protest.gif
Atsakyti
taip lt tokios kainos lb brangu vaika isleist i mokykla man pernai 2 gal apie 500 kainavo o kur pratybu mokesciai ir ttt doh.gif
Atsakyti
kuprine sasiuviniai knygos pietus mokykloj rubai ir.t.t.. reikia nezinau kiek pinigu sad.gif ziauru ten sad.gif doh.gif
Atsakyti
gal zinai ar cia uzrasyti i mokykla reikia nuomos kontrakta tureti,vieni sako reik kiti ne,gal nuo mokyklos priklauso
Atsakyti
QUOTE(patricija30 @ 2012 08 04, 07:31)
gal zinai ar cia uzrasyti i mokykla reikia nuomos kontrakta tureti,vieni sako reik kiti ne,gal nuo mokyklos priklauso


kaska reikia gal, nes paprastai priima vaika y norima mokykla pagal adresa pirmenybe, nu jeigu jie turi vietos tai gal ir taip priimtu, bet kaip pagal mano abu vaikus ir kiek jie jau pakeite mokyklas tai visda prasydavom tai taip ir priimdavo y arciausiai mokykla kur gyvenam, nes kitaip bent musu nebutu prieme iskitu rajono, tai pamastymui butinai manyciau reikia kaskokio patvirtinimo kur gyvenat dabar prisiminiau, mano drauge norejo pakeisti rajona, tai visu pirma perejo perkelias mokyklas ir uzregistravo sunu kad noretu issavo rajono pakeisti y bromley, tai as jai visur leidau rasyti mano adresa, nors ji nera registruota cia, ir po metus isartimiausios mokyklos gavo patvirtinima kad vieta gavo g.gif , bet jei nebereikejo, persimaste kraustytis cia, tai dar kelis kart buvo ateja laiskai cia ir baigesi g.gif
Atsakyti
sveikutes, visoms kas uzsuks po balioniuka 4u.gif
Papildyta:
sugalvojau ! reiktu pervardinti lotuliukas.gif kaip pvz " POKALBIS SU JOFKE" arba " SVECIUOSE PAS JOFKE" arba " KAM LIUDNA KREIPKIS PAS J...." lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
ph34r.gif kukuuuuuuuuuuuuuu
Atsakyti
ku ku ku ku drinks_cheers.gif jo visai apmire pietryciai,geriau JOFKES pokalbis su jofke lotuliukas.gif gal daug atostogaujanciu
Atsakyti
QUOTE(patricija30 @ 2012 08 14, 07:14)
ku ku ku ku drinks_cheers.gif jo visai apmire pietryciai,geriau JOFKES pokalbis su jofke lotuliukas.gif gal daug atostogaujanciu


cia amzinos atostogos, kaip sakant senos jau kitoje grupeje, o nauju niekaip neuzveza, bet ir manau facebookas uzeme visus susirasinejimus, dabar daugiausia vyksta viskas ten, nu ir ka reikia pripazinti ji geriau sukurtas g.gif , ten greiciau ir paprasciau viskas vyksta, greiciau ir paprasciau idedi nuotraukas ar kokia patinkancia nuotrauka ir tt, bet visteik senas yra geras ir savas..........., blush2.gif susinekejau ar ne !?
o koks skirtumas, visvien pati susavimi rasinejus cia, man atrodo rimtai toi uzdarys musu ta...... ir viskas bus unsure.gif
Atsakyti
smile.gif na,as kazkaip uz feisbuka,kad tik savu ratas pas mane nera bile ko.o cia gi galima bendrauti pasiklausti ir be nuotrauku 4u.gif
Atsakyti