Įkraunama...
Įkraunama...

Pietryčių Londono mergaičių namučiai

Na stai kalendorine vasara prasidejo , o oras taip ir negereja g.gif Ka veikiat su vaikais tokiu oru ? Mes tai i uzsiemimus su viresneliu vaziuojam ,jeigu nelyja su dviraciais pavaziuojam ,maziukui labai patinka vaziuoti smile.gif
Atsakyti
sveikutes bigsmile.gif dingus buvau... unsure.gif visai kitais reikalais uzsiemus wink.gif bet nepamirsau jusu wub.gif sveikinimai naujiems pipiriukams wub.gif wub.gif bigsmile.gif jau pusmetis prasvilpe blink.gif doh.gif
Naujokelems 4u.gif ir visoms ,kurios kantriai parasot aciuks.gif ..ziuriu,kad ir senbuves kelios 'atsibudo' biggrin.gif mirksiukas.gif
...kaip pasiilgstu AS SITU SYPSENELIU lotuliukas.gif yahoo.gif sokiai.gif friends.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

ıeskau mergınos gyvenancıos Anglıjoje ır norıncıos bendradarbıautı uzsakant ıs ınternetınıu Anglıjos parduotuvıu 4u.gif

Turıu savo tema prıe ınternetınıu parduotuvıu ır 6 metus uzsakınejus ıs FR beı Vokıetıjos , bet nusprendzıau FR keıstı ı UK biggrin.gif

Susıdomejusıas prasau rasytı ı az 4u.gif

Grazıos dıenos,
Asta

Atsakyti
sveikos noreciau jungtis i jusu buri grazu,tik pastebejau,kad retai kas bebendrauja,cia,atvykau vos pries savaite,vyras jau anksciau cia,o as su vaikuciais tik dabar,isikurem Grove parke tai sitiek daug klausimu kyla,galvoju gal bus kur patarimu gaut,o gal ir susipazint bus progu 4u.gif
Atsakyti
Sveika prisijungus rimke2
Nesikuklink ,klausk ir rasyk . Tikrai atsakysim ir padesim jei galesim . Mes mazai bunam nes mazai kas pasisako ax.gif
Atsakyti
laba man labai idomi informacija apie primary shools,bet turbut nelabai cia yra mamyciu aplink grove park,truputi link Bromley g.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(VIGILIUKAS @ 2013 06 24, 16:40)
sveikutes  bigsmile.gif dingus buvau... unsure.gif visai kitais reikalais uzsiemus wink.gif bet nepamirsau jusu  wub.gif sveikinimai naujiems pipiriukams wub.gif  wub.gif  bigsmile.gif jau pusmetis prasvilpe  blink.gif  doh.gif
Naujokelems 4u.gif  ir visoms ,kurios kantriai parasot aciuks.gif ..ziuriu,kad ir senbuves kelios 'atsibudo'  biggrin.gif mirksiukas.gif
...kaip pasiilgstu AS SITU SYPSENELIU  lotuliukas.gif  yahoo.gif  sokiai.gif friends.gif


Labai mielos sypseneles 4u.gif

Labas visoms

rimke2 as gyvenu Grove Park tongue.gif
Kurioj vietoj jus gyvenat?
Mano mazasis eina i St.Vincents Catholic Primary School
..esam patenkinti, gera mokykla .. Turbut geriausia is vusu aplinkiniu ..Na, dar viena katalikine Downham-e yra..
Atsakyti
QUOTE(patricija30 @ 2013 05 08, 09:41)
AUKSE ir mano nemazi 12 ir 8metu.kvieciu visas i fb ORPINGTONO MAMYTES ir aplinkiniai miesteliai.Nesvarbu ar vaikai mazi ar dideli butu smagu susitikti parke visoms.Ir nesvarbu,kad neieskot draugiu,juk susitikti taip smagu  4u.gif dabar grupe uzdara bet manau tikrai priims visas norincias 4u.gif


Aciu 4u.gif
Prisijungiau tongue.gif
Atsakyti
Ir as prisijungsiu, jei priimsit 4u.gif

Rimke, mes irgi kaip tik apie primary schools sniukstinejames nes reikia jau aplikuoti rudeni. Mes Woolwich. Ne taip ir toli mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos as vakar gavau laiska kad yra vieta coopers lane primary school tai lauksim ka mokykla parasys mums dabar.as gyvenu cia netoli northbroke park ar kaip jis tiksliai rasosi
Papildyta:
Sveikos as vakar gavau laiska kad yra vieta coopers lane primary school tai lauksim ka mokykla parasys mums dabar.as gyvenu cia netoli northbroke park ar kaip jis tiksliai rasosi
Atsakyti
Tai jus turbut naujai persikrauste ar naujai atvaziave nes kiek zinau tai lyg ir anksciau tie rezultatai buna.kuri mokykla paskirta?oj bijau bijau as kitu metu...sad.gif
Atsakyti
Mes naujai atvaziave esam smile.gif
Atsakyti