Įkraunama...
Įkraunama...

Pietryčių Londono mergaičių namučiai

QUOTE(imanuele @ 2013 02 13, 16:46)
*Large size  blink.gif kaip toki bruda pasigavot eina na nesikeikus  doh.gif  svarbiausia dabar viskas gerai!  4u.gif
**o kaip siaip augat?! Pienelio pakanka?!

*Nu gi va, o kaip ir is kur nieks taip ir neatsake, as tik pati prielaidas daraus doh.gif
** siaip augam po biskiuka. Vis daugiau sypsomes, bendraujam, zaisliukus barskinam wub.gif Ryt eisim antram klausos testui, gal pasisverti pavyks rolleyes.gif
Velniai, pabertas mano ziopliukas ir nezinau nuo ko unsure.gif gal nuo kazko ka as valgau unsure.gif bet jau dviem daktaram rodemes- nieks jokiu net minciu nepakiso doh.gif pasiziuri, palinguoja galva ir pamirsta doh.gif Dar pilvukas kankina, ner taip laaaaabai blogai, bet vistiek vaiko gaila sad.gif
Del pieno, tai turiu tik "pazaidimui"..atvirai, tai pradzioj prigasdino, kad jam mazai, pradejau duoti misini, pradzioj duodavau kruti, paskui buteliuka- pradejo atpylineti doh.gif tai dbr krutis tik siaip pabuvimui mums dviese wub.gif ir geras budas nakti pusvalandziu valgyma atitolinti....
Atsakyti
Gali buti, kad nuo tavo vartojamo maisto!! Gal nuo pieno produktu g.gif zinokis daug kam taip buna. Mis irgi pakankina! Tai tikrai padejo gripe water aisku ne visada, bet buvo ramesnis vaikas. Dabar kai suspaudzia jau skausmelis duodu colic calm matau palengvejima greitai 4u.gif nu tai sauniai kad augat, sypsotes or zaisliukus barskinat wub.gif manasis jau pradejo dometis zaisliukais thumbup.gif tai reiks papirkt kokiu traskesiu! Anksciau daugiau zvalgydavosi ir niekas nerupejo! ax.gif ir snekam jau daug! Auu pagrindinis garsas wub.gif
Atsakyti
Mano maziu irgi isbere. Jau menuo koks. Viska bandziau or maista keiciau ir piena.nekas nepadejo. Israse snd aistuku pries alergija duosiu gal praeis. Negerumai jam kazkokie nevalgo tik verkia ir verkia. Apziurejo sake viskas gerai. Buvo tempa 38 bet daviau niurofeno ir numuse. :-)
Papildyta:
QUOTE(imanuele @ 2013 02 14, 08:48)
Gali buti, kad nuo tavo vartojamo maisto!! Gal nuo pieno produktu  g.gif zinokis daug kam taip buna. Mis irgi pakankina! Tai tikrai padejo gripe water aisku ne visada, bet buvo ramesnis vaikas. Dabar kai suspaudzia jau skausmelis duodu colic calm matau palengvejima greitai  4u.gif  nu tai sauniai kad augat, sypsotes or zaisliukus barskinat  wub.gif manasis jau pradejo dometis zaisliukais  thumbup.gif  tai reiks papirkt kokiu traskesiu! Anksciau daugiau zvalgydavosi ir niekas nerupejo!  ax.gif ir snekam jau daug! Auu pagrindinis garsas  wub.gif

Mano maziu irgi isbere. Jau menuo koks. Viska bandziau or maista keiciau ir piena.nekas nepadejo. Israse snd aistuku pries alergija duosiu gal praeis. Negerumai jam kazkokie nevalgo tik verkia ir verkia. Apziurejo sake viskas gerai. Buvo tempa 38 bet daviau niurofeno ir numuse. :-) blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(titkauk @ 2013 02 14, 20:35)

Mano maziu irgi isbere. Jau menuo koks. Viska bandziau or maista keiciau ir piena.nekas nepadejo. Israse snd aistuku pries alergija duosiu gal praeis. Negerumai jam kazkokie nevalgo tik verkia ir verkia. Apziurejo sake viskas gerai. Buvo tempa 38 bet daviau niurofeno ir numuse. :-) blush2.gif

maziui 4u.gif , nesirkit smile.gif Gal jums dantai? uztai neramus ir tempa unsure.gif

o as dabar vel dilema sprendziu doh.gif
mums gi is ligonines israse antibu, liepe kas vakara duoti iki kol pasidarysim scana ir tipo pagal rezultatus spres ar toliau reiks test ar ne.Dar paminejo, kas JEIGU pritruksim issirasyti pas savo GP. Nu cia viskas aisku, bet va, dabar jau savaite po scano ir kur man tu rezultatu ieskoti? po skano sesute pasake, kad atsakymus nusiusim daktarui, sian ejau i GP, ten jokiu atsakymu nera...grizus namo radau laiska su app i ligonine, ten naujagimiu klinika, bet app tik po geru 3men blink.gif , tai kaip suprast unsure.gif ar gali but kad tuos atsakymus ir nusiunte ten i ta klinika???? Ir taip iseina, kad nors ir echoskopuotojas, kai paklausiau ka mato, burbtelejo "everything looks fine" mes turim beveik pusmeti sumoj gerti antibus blink.gif blink.gif I'm confused blink.gif swoon.gif
Ir siaip, atsakymu issamesniu tevams ir reik laukt daugiau kaip 3 men?? blink.gif
Atsakyti
Largesize pasiskambink daktarui, kuris skyre scana, arba ten kr dare scana. Siaip nemanau, kad tiek ilgai yra gera duoti vaikui antibus g.gif
Atsakyti
Mums kaip sekas tai sekas. 6 metus vaikas nera turejas net menkiausios traumoms. Nei nuo laiptu nukrites nieko. Penktadieny paskambino is mokyklos kad guza uzsiste vaikas, ir kad ateiciau pasiimt. As i asaras is karto unsure.gif ateinu pas vaika ant kaktos didziausias guzas. Krito lauke( susistumde) ir nusibrozdino ir guza uzsisate. Dejau leduku ir sumazeji daug tas guzas. Liko melyna ir nubrozdinta. Snd abu ant kedes sedejim zaidem, krito vaikas nuo kedes dejo galva i spinteles krasta. Isnesiau ji any ranku kad neverktu is kambario, ziuriu mano ranka kraujuota. Pradejau rekti ant visi namo. Kad vyras veztu i greitaja greitai. Vos laukiausi ant kiju kad tik nenualpciau. Bet nuvale krauja ir biski prasketa. Net nevezem nudezinfikavau ir binto uzdejau. O snd kaip tik buvau ligoninei mazius iki siol neramus. Ausytei infekcija. Israse antibijotiku i ausyte lasint:-( verysad.gif liudna.
Atsakyti
g.gif g.gif g.gif kur pradingusios? turbut temeles pratesimo nebebus g.gif
Atsakyti
QUOTE(titkauk @ 2013 02 16, 23:51)
Mums kaip sekas tai sekas. 6 metus vaikas nera turejas net menkiausios traumoms. Nei nuo laiptu nukrites nieko. Penktadieny paskambino is mokyklos kad guza uzsiste vaikas, ir kad ateiciau pasiimt. As i asaras is karto unsure.gif  ateinu pas vaika ant kaktos didziausias guzas. Krito lauke( susistumde) ir nusibrozdino ir guza uzsisate. Dejau leduku ir sumazeji daug tas guzas. Liko melyna ir nubrozdinta. Snd abu ant kedes sedejim zaidem, krito vaikas nuo kedes dejo galva i spinteles krasta. Isnesiau ji any ranku kad neverktu is kambario, ziuriu mano ranka kraujuota. Pradejau rekti ant visi namo. Kad vyras veztu i greitaja greitai. Vos laukiausi ant kiju kad tik nenualpciau. Bet nuvale krauja ir biski prasketa. Net nevezem nudezinfikavau ir binto uzdejau. O snd kaip tik buvau ligoninei mazius iki siol neramus. Ausytei infekcija. Israse antibijotiku i ausyte lasint:-(  verysad.gif liudna.

Jatau, jums kruva 4u.gif , nugi nesirkit ir nesitraumuokit, ka ax.gif 4u.gif 4u.gif
Ner baisiau kaip vaikiukams ligos/traumos, as ir visad pro asaras kelio nematau jei kas su vaikais doh.gif
Laukiu mamuko kol nuo oro uosto parves wub.gif
Papildyta:
QUOTE(imanuele @ 2013 02 15, 14:57)
Largesize pasiskambink daktarui, kuris skyre scana, arba ten kr dare scana. Siaip nemanau, kad tiek ilgai yra gera duoti vaikui antibus  g.gif

Buvau iki gp nulekus su mazium, tai pasirodo jo, reiks duot antius iki kol pasirodysim klinikoj doh.gif sake doze maza ir siaip tipo antibas friendly unsure.gif , ai, nzn duosiu, nes labai bijau, kad tik neatsinaujintu ta zaraza doh.gif
Atsakyti
QUOTE(titkauk @ 2013 02 16, 22:51)
Mums kaip sekas tai sekas. 6 metus vaikas nera turejas net menkiausios traumoms. Nei nuo laiptu nukrites nieko. Penktadieny paskambino is mokyklos kad guza uzsiste vaikas, ir kad ateiciau pasiimt. As i asaras is karto unsure.gif  ateinu pas vaika ant kaktos didziausias guzas. Krito lauke( susistumde) ir nusibrozdino ir guza uzsisate. Dejau leduku ir sumazeji daug tas guzas. Liko melyna ir nubrozdinta. Snd abu ant kedes sedejim zaidem, krito vaikas nuo kedes dejo galva i spinteles krasta. Isnesiau ji any ranku kad neverktu is kambario, ziuriu mano ranka kraujuota. Pradejau rekti ant visi namo. Kad vyras veztu i greitaja greitai. Vos laukiausi ant kiju kad tik nenualpciau. Bet nuvale krauja ir biski prasketa. Net nevezem nudezinfikavau ir binto uzdejau. O snd kaip tik buvau ligoninei mazius iki siol neramus. Ausytei infekcija. Israse antibijotiku i ausyte lasint:-(  verysad.gif liudna.

Jetus daug 4u.gif tikiuos jau visi vaikai geriau jaucias 4u.gif

Largesize nu ka padarysi del tu antibu, bet kazkaiip ilgai g.gif kad ir kojie friendly jie negerai schmoll.gif
Atsakyti
laba,laikykites ligoniukai 4u.gif norejau paklausti gal reikia kam auksinio malboro-35sv
Atsakyti
Sveikos pietryciu busimos ir esamos mamytes 4u.gif Esu viena pirmuju kuri pradejo si foruma pries turbut 5 metus ,bet apleidau del visu rupesciu blush2.gif
Bet prasau neapleiskite temeles 4u.gif
Atsakyti
Labas,Kerolli 4u.gif pas visus yra ir rupesciu ir dziaugsmu ax.gif is kokio jus miesto esat?dazniau uzsukit ir jus va neuzsukat taip ir lieka temuke uzmirsta 4u.gif
Atsakyti