Įkraunama...
Įkraunama...

Pietryčių Londono mergaičių namučiai

Sveika prisijungus wink.gif kazkaip mazai cia kas bendrauja! Bet malonu kad atsiranda ir nauju paneliu! As esu is forest hill'o. Auginu beveik 2 men sunyti! 4u.gif
Atsakyti
pastebejau, kad kazkaip labai pas jus ramu g.gif tikriausia daug darbelio turi...
Sveikinu sulaukus sunelio? ci atavo pirmas leliukas? kaip augate? ar ramus, kaip su pilvuku reikaliukai?

Mano berniukas pries dvi savaites pradejo vaikscioti, pilnai vaiksto, tai taip smagu ziureti, siandien agavom is darzelio patvirtinanti laiska ir data nuo kada vesti. Is tikro is dziaugiuosi ir pergyvenu, ne del to kad maas, bet del ligu, nors jis lankys pirmadieniais ir penktadieniais. Na, o as tuo metu kibsiu i kazkokia veikla, nes namu rutina tikriausia kaip ir visoms po truputi tamapa pragaras.

Kiek metu ar menesiu anglijoje? kaip sekesi gimdymas?
Atsakyti
Pirmas musu leliukas ir auga mazasis primadona laugh.gif o su pilveliu tai doh.gif turejom problemu, truputuka jas esam pazaboje bet visiskai neisnyko! Nusipirkom colic calm, jei tas nepades, tainkaip sakant teks issaugt, nes busim viska isbande unsure.gif o gimdymas buvo ilgas ir sunkus bent jau pradzia! Nio skatimo iki mazojo gimimo isejo 31 val. Su begaliniais skausmais, vemimaisbiki negalejimo, visu nuskausminamuju gavimu, laikui stimt atejus dingonsaremiai, atsidurem operacinej, bet cp neprireike deje gime repliu pagalba! blink.gif bet cia jau praeitis, ziurimntik i prieki

Uk as esu virs 5metu, o mb jau greit 17. ax.gif

Suneliui uz tuos zingsnius 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas, na svarbu, kad viskas baiges gerai, del pilvuko, mes nelabai ju tuerjom, naudojom krapu vandeni, labai efektinagai veike, paskui kiri laika buvo dinges is prekybos teko brangesni preaparata naudoti karpu vendensi su ginkmedziu skirtakudikima,s nu tai is viso pamirsom kas yra tie skausmai, gal is tikro ju net nebuvo, belieka spelioti...

Nemazas laiko tarpas, kai uk esi, na mao vyras daugiau nei 10 metu cia, zinoma 2 metus buvo pertrauka i lt padares, bet taip susikloste, kad grizo ir ne vienas:)

Kuo uzsiemei iki vaiko prieziuros atostogu? aisku durnas klausimas, bet vistiek ...smile.gif
beje, sis forumukas tikrai mires, o tu tik cia dalyvauji ar esi dar kazkur uzsiragistravusi? as esu tevu darzelis, ir ten esu sukurus grupe pietryciu mamytems, yra nemazai mamyciu, kurios mielai bendrauja, dalinasi informacija ne tik apie vaikucius bet ir visa kita kas rupima, gal nori jungtis ir ten, beje, ten dar organizuojami mamysciu susitikimai. siaip visai linksma kompanija, visos draugiskos, nera jokiu tarp forumieciu pyksciu...
Atsakyti
Pries leliuka dirbau fabrike supervisore. o dabar busiu full time mummy tiek kiek leliukui reikes manes arba ko geresnio nesusirasiu blush2.gif siaip sita te,a tokrai mirusi. bet jei kas uzsuka, paraso,tai ir atrasau lotuliukas.gif daugiau bendrauju cia sm kitoj temoj. 4u.gif o reik uzeit i ta tevu darzeli, nes tiesiai sviesiai pasakius, tai nelabai as ten ir uzejus buvau blush2.gif
Atsakyti
http://www.tevu-darz...busimos-mamytes


pati kazkada si forumuka sukuriau, registruokis ir junkis smile.gif
Atsakyti
Laba laba 4u.gif temute merdi sad.gif
naujai mamytei 4u.gif

Mes po ligu, po scanu- galiu lengviau atsikvepti, tad vel po iskiuka pc grizta i mano gyvenima ax.gif
Nebelabai atsimenu, ar rasiau,kad mano mazyliui buvo water infection doh.gif nenoriu net rasyt kaip jauciausi, kada mazius sirgo doh.gif verysad.gif Praeita savaite padare scana, inkstai sveiki, tad is kur tas brudas- biesas zino, greiciausiai "peliukas" kaltas- nu zodziu ziuresim kaip bus toliau, tikiuos nesikartos....
Atsakyti
sveikos pietryciu mamytes 4u.gif gyvenu forest hille 6 metai,auginu du vaikucius smile.gif didziajam 5 metai,o leliukui dar tik 10 menesiuku.lietuviu tikrai cia mazai,truksta draugu berniukams:)norejau jusu paklausti,gal zinote kazkoki skelbimu puslapi kur butent skelbiasi tik pietryciu mamytes,tiek daug visokio gerio turiu nuo leliuko prikaupus,noretusi issiparduot tongue.gif
ar darote kokius susitikimus?smagu butu orams atsilus kartu vezimus pastumdyti kas forest hille ar netoliese gyvena ax.gif nes tikrai liudna.kartais pavydziu pazystamiem kurie rytuose gyvena,ten lietuviu mamyciu daugiau smile.gif bet forest hillo i nieka nekeisciau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(indraske @ 2013 02 13, 13:00)
sveikos pietryciu mamytes 4u.gif gyvenu forest hille 6 metai,auginu du vaikucius smile.gif didziajam 5 metai,o leliukui dar tik 10 menesiuku.lietuviu tikrai cia mazai,truksta draugu berniukams:)norejau jusu paklausti,gal zinote kazkoki skelbimu puslapi kur butent skelbiasi tik pietryciu mamytes,tiek daug visokio gerio turiu nuo leliuko prikaupus,noretusi issiparduot tongue.gif
ar darote kokius susitikimus?smagu butu orams atsilus kartu vezimus pastumdyti  kas forest hille ar netoliese gyvena ax.gif nes tikrai liudna.kartais pavydziu pazystamiem kurie rytuose gyvena,ten lietuviu mamyciu daugiau smile.gif bet forest hillo i nieka nekeisciau thumbup.gif
. Vaikisku rubeliu-daigtu ispardavimas londone. TURGU-TURGUS. Cia grupes facebooke. Labai daug pardavineja mamytes
Atsakyti
QUOTE(titkauk @ 2013 02 13, 14:03)
.      Vaikisku rubeliu-daigtu ispardavimas londone. TURGU-TURGUS.  Cia grupes facebooke. Labai daug pardavineja mamytes

aciu,reiks paieskoti fcb.bet kazin ten viso londono mamytes?nes yra ir dideliu daiktu kuriu siusti neapsimoka.dekui uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(indraske @ 2013 02 13, 14:29)
aciu,reiks paieskoti fcb.bet kazin ten viso londono mamytes?nes yra ir dideliu daiktu kuriu siusti neapsimoka.dekui uz atsakyma 4u.gif

Ten parasyta viskas. Idedi nuotrauka ir rasai ar siunti ar reiki pasiimt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(indraske @ 2013 02 13, 13:00)
sveikos pietryciu mamytes 4u.gif gyvenu forest hille 6 metai,auginu du vaikucius smile.gif didziajam 5 metai,o leliukui dar tik 10 menesiuku.lietuviu tikrai cia mazai,truksta draugu berniukams:)norejau jusu paklausti,gal zinote kazkoki skelbimu puslapi kur butent skelbiasi tik pietryciu mamytes,tiek daug visokio gerio turiu nuo leliuko prikaupus,noretusi issiparduot tongue.gif
ar darote kokius susitikimus?smagu butu orams atsilus kartu vezimus pastumdyti  kas forest hille ar netoliese gyvena ax.gif nes tikrai liudna.kartais pavydziu pazystamiem kurie rytuose gyvena,ten lietuviu mamyciu daugiau smile.gif bet forest hillo i nieka nekeisciau thumbup.gif

Laba as is forest hillo bigsmile.gif galim susitikbkada jeintik yra noro! Ir ka turi parduot, gal kas man prisireiks nes mano mazajam dar tik 2 men tuoj! g.gif

Large size blink.gif kaip toki bruda pasigavot eina na nesikeikus doh.gif svarbiausia dabar viskas gerai! 4u.gif o kaip siaip augat?! Pienelio pakanka?!
Atsakyti