Įkraunama...
Įkraunama...

Pietryčių Londono mergaičių namučiai

laba 4u.gif


QUOTE(titkauk @ 2013 01 10, 20:04)
Hi hi. As kaip ragana uzburiau tau ax.gif  sveikinimai.

tikrai taip hihihi.gif Dabar prasau paburti, kad pilvelio diegliai nebepasikartotu schmoll.gif
Sianakt kankinomes iki 4am doh.gif echhhh gaila knopkiuko 2.gif
Atsakyti
QUOTE(Largesize @ 2013 01 16, 10:23)
laba 4u.gif
tikrai taip hihihi.gif Dabar prasau paburti, kad pilvelio diegliai nebepasikartotu schmoll.gif
Sianakt kankinomes iki 4am doh.gif  echhhh gaila knopkiuko 2.gif

Vienai mamytei jau rasiau kokius lasiukus pirk. Paiskok pora puslapiu atgal. Turetum rast. Jie labai geri. Ju bootse yra. Man midwife patare juos naudot.
Atsakyti
nu pagaliau jau 40 puslapis kursim nauja tema drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(patricija30 @ 2013 01 16, 15:34)
nu pagaliau jau 40 puslapis kursim nauja tema drinks_cheers.gif

reikia 50 psl ax.gif
Atsakyti
QUOTE(titkauk @ 2013 01 16, 12:55)
Vienai mamytei jau rasiau kokius lasiukus pirk. Paiskok pora puslapiu atgal. Turetum rast. Jie labai geri. Ju bootse yra. Man midwife patare juos naudot.

dekui dekui , mes naudojam Colinox, atsisiunciau is LT, jie skirtingai nuo Infacol (nepamenu ar tiksliai taip rasosi blush2.gif ) dar turi geruju bakteriju savo sudetyje...
Atsakyti
Labukas 4u.gif

Didelisusi sveikinimai naujai mamytei 4u.gif daug pienelio ir ramiu nakteliu 4u.gif pasirodim bigsmile.gif

Mums nuo pilvuko dentinox padeda thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(titkauk @ 2013 01 16, 16:44)
reikia 50 psl ax.gif

ANE verysad.gif NU TAI RASOM RASOM drinks_cheers.gif AR ESA KAS BUVE ERELIU LIZDAS TOKS PARKAS
Atsakyti
QUOTE(patricija30 @ 2013 01 17, 19:29)
ANE verysad.gif NU TAI RASOM RASOM drinks_cheers.gif AR ESA KAS BUVE ERELIU LIZDAS TOKS PARKAS

nesu buvus ir pirma karta girdziu toki g.gif kur cia taip???? g.gif
Atsakyti
ir as negirdejus,cia man viena moteryte pasakojo sako ivesk i google bet nerandu arti orpingtono kazkur.parkas mokamas ten yra tas ereliu lizdas.dar kazkokiu gyvunu.laukai.
Atsakyti
Kur gi pradingusios visos? g.gif mes jau pradejome pirmuosius zingsniukus zengti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(titkauk @ 2013 02 01, 17:03)
Kur gi pradingusios visos? g.gif  mes jau pradejome pirmuosius zingsniukus zengti wub.gif

didelis 4u.gif saunuoliai 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes, jei nieko pries prisjungiau prie jusu pokalbiu smile.gif kadangi gyvenu pietryciu Londone, mano arejoj, ietuviu kaip ir nelabai rasta, tai butu smgu susipazinti su visoms ir pabendrauti, o gal ir susitikti du mamytem, jei jus orgnizuojate susitikimus.
na apie mane, 3 metai gyrvenu Londone, Brockley, auginu du pipirus, vienai 3 ir jauniausiams 01-29 suejo metukai, augam visai nebloggai jau ruosiames lagamina i darzeli, nuo kovo men vidurio veziu zvirbliuka i darzeli, kelias idenas savaiteje. mergaite taip pat lanko angliska darzeli, bei sestadienine svyturiuo mokykla, eina 1 paruosiamaja grupe. Tai, pradziai tiek, tikiuosi, kad priismite mane i jusu jauku bureri, ir malonia bendrausime. smile.gif

Papildyta:
QUOTE(bbelindaa @ 2013 02 11, 10:54)
Sveikos mamytes, jei nieko pries prisjungiau prie jusu pokalbiu smile.gif  kadangi gyvenu pietryciu Londone, mano arejoj, ietuviu kaip ir nelabai rasta, tai butu smgu susipazinti su visoms ir pabendrauti, o gal ir susitikti du mamytem, jei jus orgnizuojate susitikimus.
na apie mane, 3 metai gyrvenu Londone, Brockley, auginu du pipirus, vienai 3 ir jauniausiams  01-29 suejo metukai, augam visai nebloggai jau ruosiames lagamina i darzeli, nuo kovo men vidurio veziu zvirbliuka i darzeli, kelias idenas savaiteje. mergaite taip pat lanko angliska darzeli, bei sestadienine svyturiuo mokykla, eina 1 paruosiamaja grupe. Tai, pradziai tiek, tikiuosi, kad priismite mane i jusu jauku bureri, ir malonia bendrausime. smile.gif



beje, supermamuose esu kaip ir senbuve, bet nezinau kodel administratore neliedzia prisijungus atlikti tolimesniu veiksmu kaip tik prisijungti, rasiau jai laiskeli, bet atsakymo nulis, tai siandiena teko susikurti nauja... blush2.gif
Atsakyti