Įkraunama...
Įkraunama...

Pietryčių Londono mergaičių namučiai

QUOTE(Mirabele @ 2012 06 23, 15:45)
na jo pasiilgstu, bet ir cia neliudna smile.gif
as siaip niekur neskubu, cia turiu kelis patikimus zmones, o su kitais ypac lietuviais elgiuosi atsargiai smile.gif buvau nudegus.. tai, kad niekur nereikia skubeti, nes nepazadu, kad nepabegsiu blush2.gif

4u.gif wink.gif
ar kasdien ta vaikuti drauges priziuri? 4u.gif Tai mazu prisijungtum ir i musu myta blush2.gif tikiuos,kad ji suorganizuot iseis unsure.gif vis nepavyksta..tai sis,tai anas...o ir orai tam labai nepadeda doh.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(VIGILIUKAS @ 2012 06 23, 23:01)
4u.gif  wink.gif
ar kasdien ta vaikuti drauges priziuri? 4u.gif Tai mazu prisijungtum ir i musu myta blush2.gif tikiuos,kad ji suorganizuot iseis unsure.gif vis nepavyksta..tai sis,tai anas...o ir orai tam labai nepadeda  doh.gif  4u.gif

na as pas ja gyvenu, tai iseina, kad taip smile.gif Jai tik vienas off'as i savaite, ta diena ir atitrukstam. O kur organizuojat? Jei netoli nuo Croydono tai gal ir iseis g.gif su vaiku nenoreciau trenktis traukiniais ar metro, bijau..
Atsakyti
QUOTE(Mirabele @ 2012 06 22, 02:11)
Labas visoms 4u.gif

Ziuriu tema apmirus, tai bandysiu pagyvinti. Esu is Croydono gal yra kas is ten? smile.gif


Sveika prisijungus 4u.gif

Musu meetai buna Bromley ar Greenwich parke..daugumoj..Croydonas gan tolokai mums..


Mes siandien po Joniniu vadinamu..Vaziavom sveikinti Jona,kuriam yra 5-tas menuo wub.gif tik.. biggrin.gif
Atsakyti
o mes sergam huh.gif tai dodel biski dingusi esu, mano vyras preita savaite labai prasirgo, o dabar ir as ir du mano mazieji, tai ner laiko visai, mazius istisai nat ranku, pirma liga jo, tai liudna labai kad taip anksti teks vaistuku paragauti, tik kolkas dar pas dg nebuvom, stebesim tai ryt ar poryt varysim, neliudekit merginos bemanes, smagu ziuriu cia rasinejates
Atsakyti
QUOTE(jofkee @ 2012 06 25, 18:53)
o mes sergam  huh.gif  tai dodel biski dingusi esu, mano vyras preita savaite labai prasirgo, o dabar ir as ir du mano mazieji, tai ner laiko visai, mazius istisai nat ranku, pirma liga jo, tai liudna labai kad taip anksti teks vaistuku paragauti, tik kolkas dar pas dg nebuvom, stebesim tai ryt ar poryt varysim, neliudekit merginos bemanes, smagu ziuriu cia rasinejates

JoOfke o ka man kalbeti. Mano maziukas 3 savauciu jau turi besikemsancia noSyte. Nakty sunkiai miega. Vargatu labai as su juo verysad.gif Sveikatytes jums 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(titkauk @ 2012 06 25, 21:24)
JoOfke o ka man kalbeti. Mano maziukas 3 savauciu jau turi besikemsancia noSyte. Nakty sunkiai miega. Vargatu labai as su juo  verysad.gif    Sveikatytes jums 4u.gif



4u.gif ir jums tada sveikateles, ot orai kaskie kalti cia, nei salta nei silta, dregna ir vejuota schmoll.gif , kur cia nesirgsi, paciloms pats tas veistis blink.gif
Atsakyti
Laba.mes is Orpingtono smile.gif
Atsakyti
4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif sveikatos balionai visiems ,kam tik reikia wink.gif


QUOTE(patricija30 @ 2012 06 26, 13:02)
Laba.mes is Orpingtono smile.gif

4u.gif sveika prisijungus wink.gif placiau prasom bigsmile.gif mes kaiminystej..biggin hill ax.gif yra mamyciu is orpingtono kelios,kelios is bromley cool.gif

..as irgi turbut atitruksiu vel nuo kompo .. unsure.gif i ligonine pirmadieni,tai neaisku,kada ir kaip cia beuzsuksiu..nu bet pasistengsiu mirksiukas.gif 4u.gif
Papildyta:
Mirabele- o kuriam croydono gale esi tiksliau? siaip bromley tau gal nera toli? g.gif mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(VIGILIUKAS @ 2012 06 27, 16:36)
4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  sveikatos balionai visiems ,kam tik reikia wink.gif
4u.gif sveika prisijungus wink.gif placiau prasom  bigsmile.gif mes kaiminystej..biggin hill  ax.gif yra mamyciu is orpingtono kelios,kelios is bromley cool.gif

..as irgi turbut atitruksiu vel nuo kompo .. unsure.gif i ligonine pirmadieni,tai neaisku,kada ir kaip cia beuzsuksiu..nu bet pasistengsiu  mirksiukas.gif  4u.gif
Papildyta:
Mirabele- o kuriam croydono gale esi tiksliau? siaip bromley tau gal nera toli?  g.gif  mirksiukas.gif  4u.gif

Vigiliukas. Kas nutiko kad i ligonine? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Mirabele @ 2012 06 23, 21:07)
na as pas ja gyvenu,


tai kur dingai :-)

QUOTE(patricija30 @ 2012 06 26, 12:02)
Laba.mes is Orpingtono smile.gif


labukas, ir tu dingai blush2.gif , neding ax.gif bendraukime, parasyk daugiau apie save

QUOTE(VIGILIUKAS @ 2012 06 27, 16:36)


..as irgi turbut atitruksiu vel nuo kompo .. unsure.gif i ligonine pirmadieni,tai neaisku,kada ir kaip cia beuzsuksiu..nu bet pasistengsiu


nesupratau !? g.gif kaska kaskada praleidau, ko tu ten y ta ligonine unsure.gif , grys greiciau ir papasakok kas atsitiko !!!
Papildyta:
QUOTE(titkauk @ 2012 06 27, 19:37)


o kaip tu pati, kaip tavo mazasis, ar gavai tu lietuvisku lasiuku nuo pilvuko putimo
Atsakyti
Labas, sian taaaip karsta.. sakau gal reik i kiema pilva isvertus pasidegint biggrin.gif

QUOTE(VIGILIUKAS @ 2012 06 27, 18:36)
4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  sveikatos balionai visiems ,kam tik reikia wink.gif
4u.gif sveika prisijungus wink.gif placiau prasom  bigsmile.gif mes kaiminystej..biggin hill  ax.gif yra mamyciu is orpingtono kelios,kelios is bromley cool.gif

Mirabele- o kuriam croydono gale esi tiksliau? siaip bromley tau gal nera toli?  g.gif  mirksiukas.gif  4u.gif


Oho as ten savu laiku dirbau smile.gif

As east croydone randuos (addiscommbe). Bromley man atrodo nera taip toli g.gif

QUOTE(jofkee @ 2012 06 28, 00:40)
tai kur dingai :-)

as vietoj vietoj.. cool.gif senkju uz fb, ten jusu tiek daug bigsmile.gif
Atsakyti
Joofke joa gavau tu lasiuku espumizano. Netiko man jie schmoll.gif pradejo viduriukai mažiukui kieteti. Pamaciau ir nutraukiau( tris ar dvi dienas naudojau) dabar niekO nenaudojam ir gerai. Mums zinok angliski labai geri. Bet sakau snd nieko neduodu ir gerai. Tik mano piena kaip suvalgo tai neatsiriaugeja i atpila biski. Pieno neperdaugiausia valgau chalva geriu kmynu arbat su Pienu kad tik isilaikytu. Ryte ir vakare nusitraukiu tai is aniebieju gaunasi apie 180 mazdaug. Valgo daug. Kad dvi valandas. Stengiuosi buti lauke tada apie 3-4 valandas isbuna nevalges nes mIega. 4.100jau sveria:-) o kaip tavo mažiukas?
Atsakyti