Įkraunama...
Įkraunama...

Pietryčių Londono mergaičių namučiai

QUOTE(Largesize @ 2012 12 26, 17:52)
Taip, berniukas wub.gif . Iš tikro aš ir norėtau, kad drakoniukas butu bigsmile.gif
Bet kaip jau ponulis nuspres, taip ir bus smile.gif
Liniuote? Tu apie tuos T1,T2,T3? Tai cia
buvau nusisnekejus  blush2.gif  cia trimestru pradzia ax.gif



na kaip tu? gal zenklu yra kokiu? wub.gif musu mazylis antra kaledu diena pasake tete smile.gif
Atsakyti
QUOTE(titkauk @ 2012 12 29, 22:51)
na kaip tu? gal zenklu yra kokiu? wub.gif  musu mazylis antra kaledu diena pasake tete smile.gif

uoj kaip smagu wub.gif Mazyliui 4u.gif

o as, tai net nzn, kazkas vyksta, gal isistatyneja, gal saremiauju biskiuka (kaip treciakartei, tai labai normalu nesigaudyti situacijoj doh.gif lotuliukas.gif ), bet dar tikrai negimdau doh.gif laukiam laukiam .... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(titkauk @ 2012 12 29, 21:51)
na kaip tu? gal zenklu yra kokiu? wub.gif  musu mazylis antra kaledu diena pasake tete smile.gif


wub.gif kaip miela wub.gif
QUOTE(Largesize @ 2012 12 29, 23:51)
uoj kaip smagu wub.gif Mazyliui 4u.gif

o as, tai net nzn, kazkas vyksta, gal isistatyneja, gal saremiauju biskiuka (kaip treciakartei, tai labai normalu nesigaudyti situacijoj doh.gif  lotuliukas.gif ), bet dar tikrai negimdau doh.gif laukiam laukiam .... biggrin.gif


nu tikekimes, kad cia buvo pradzia ir jau supuoji savo leliuka. visgi 2 dienos nuo posto praejo thumbup.gif

mes gyvenam gerai bigsmile.gif biski pilvuka pusti pradejo unsure.gif bet dar nera baisiai tai susitvarkom 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(imanuele @ 2012 12 31, 09:27)
wub.gif kaip miela  wub.gif
nu tikekimes, kad cia buvo pradzia ir jau supuoji savo leliuka. visgi 2 dienos nuo posto praejo  thumbup.gif

mes gyvenam gerai  bigsmile.gif biski pilvuka pusti pradejo  unsure.gif bet dar nera baisiai tai susitvarkom  4u.gif



as nuo lekiu savaiteliu jau duodavau angliskus lasiukus jam i pienuka lasindavau jie mums padejo (o gal ir taip nepute nezinau) bet problemu neturejom pabandyk ir tu.ar zinai apie ka sneku?jei ne paieskosiu kaip jie vadinasi.smile.gif kiemsveriat?smile.gif kiek jau laiko?
Atsakyti
QUOTE(imanuele @ 2012 12 31, 10:27)
wub.gif kaip miela  wub.gif
*nu tikekimes, kad cia buvo pradzia ir jau supuoji savo leliuka. visgi 2 dienos nuo posto praejo  thumbup.gif

**mes gyvenam gerai  bigsmile.gif biski pilvuka pusti pradejo  unsure.gif bet dar nera baisiai tai susitvarkom  4u.gif

*Vis dar 2in1 doh.gif Viliuosi tik , kad amzinai nescia nebusiu unsure.gif Dbr pas MW sausio 8d. doh.gif
** wub.gif skaitau ir galvoju,kaip nepasiseke, kad tenka su tuo susidurti , maniske tokiu problemu neturejo, tai nlb zinau ka tai reiskia, tik galiu isivaizduoti, kaip sunku matyti toki kukuliuka besikamuojanti unsure.gif gerai, kad dar ner taip baisiai, mano seses mazylis, klyke diena nakti ir jokie lasai nepadejo verysad.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(titkauk @ 2012 12 31, 11:19)
as nuo lekiu savaiteliu jau duodavau angliskus lasiukus jam i pienuka lasindavau jie mums padejo (o gal ir taip nepute nezinau) bet problemu neturejom pabandyk ir tu.ar zinai apie ka sneku?jei ne paieskosiu kaip jie vadinasi.smile.gif kiemsveriat?smile.gif kiek jau laiko?

nezinau apie ka kalbi g.gif

na jam baisiai nera, bet tikrai papucia jam ta pilveli karts nuo karto doh.gif
Atsakyti
QUOTE(imanuele @ 2012 12 31, 12:56)
nezinau apie ka kalbi  g.gif

na jam baisiai nera, bet tikrai papucia jam ta pilveli karts  nuo karto  doh.gif

Va http://m.boots.com/m...acol-50ml_1820/ as juos naudojau. Tikrai nieko baisaus. ApelSinu skonio jie. Lasiukai tokie. Arba lietuviski espumizan yra. Bet man tai jie nekokie. As sakyciau duok leliukui lasiuku tu blogiau nebus. Man zinok via gp patare juos duoti. Sekmes 4u.gif
Atsakyti
user posted image

Visko kas gera Naujais metais!!!!!!!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Su Naujais Metais visus mamukus 4u.gif 4u.gif Visko visko kas geriausia te atnesa sie naujieji!!!! 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Gal jau turim gyvaciuka? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Largesize @ 2012 12 26, 19:52)
Taip, berniukas wub.gif . Iš tikro aš ir norėtau, kad drakoniukas butu bigsmile.gif




QUOTE(titkauk @ 2013 01 01, 23:12)
Gal jau turim gyvaciuka? blush2.gif



Pagal rytu kalendoriu visada metai prasideda sausio pabaigoj vasario pradzioj.. mirksiukas.gif ..Kol kas iki to laiko mes vis dar esam drakono metuose..Reiks pagooglinti tiksliai kelinta diena prasides gyvates metai..Musu mazasis gimes sausio pabaigoj..tai lygiai keitimosi metu.. smile.gif Largesize,tikrai turesit drakoniuka 4u.gif wub.gif

Sveikinimai su Naujais visoms!

Emanuele, sveikinimai wub.gif

Largesize, sveikateles 4u.gif
Papildyta:
Na, ka tik paziurejau

2013 02 10- prasides Juodosios vandens gyvates metai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(**AUKSSE** @ 2013 01 02, 02:30)
Pagal rytu kalendoriu visada metai prasideda sausio pabaigoj vasario pradzioj.. mirksiukas.gif ..Kol kas iki to laiko mes vis dar esam drakono metuose..Reiks pagooglinti tiksliai kelinta diena prasides gyvates metai..Musu mazasis gimes sausio pabaigoj..tai lygiai keitimosi metu.. smile.gif Largesize,tikrai turesit drakoniuka 4u.gif  wub.gif

Sveikinimai su Naujais visoms!

Emanuele, sveikinimai wub.gif

Largesize, sveikateles 4u.gif
Papildyta:
Na, ka tik paziurejau

2013 02 10- prasides Juodosios vandens gyvates metai  smile.gif

aciu uz linkejimus smile.gif
Panasu, kad mano mazylis nenori but drakosa biggrin.gif , matyt laukia gyvates doh.gif
Still 2in1 ir tai jau pradeda uzknisti doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti