Įkraunama...
Įkraunama...

Pietryčių Londono mergaičių namučiai

QUOTE(imanuele @ 2012 12 22, 10:31)
Aciu visoms uz sveikinimus  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Jau tryase ir visi laimingi, patenkinti, laukiam pirmuju musu kaledu  newyear.gif Jauciames tiek as, tiek bernuzelis puikiai  thumbup.gif vaikas yra angeliukas: miega, valgo ir kakoja ir daug daug zvalgosi  thumbup.gif

Siandien kaip tik mazajam savaitele  blush2.gif
. Saunumelis:-) kaip gimdymas mergyt?
Atsakyti
QUOTE(titkauk @ 2012 12 22, 18:34)
.  Saunumelis:-) kaip gimdymas mergyt?

gimdymas buvo viskas ko nenorejom. blink.gif mane skatino, tai po poros val prasidejo saremiai. dar po poros val ju jau negalejau tverti, vemiau toliau negu maciau. kol nedave petadino. pailsejau tuo metu po to vel saremiai ir epiduras. nes kitaip su savo aukstu spaudimu nebuciau istverus. o kai galiausiai buvau ready gimdyt - saremiai beveik dingo doh.gif blink.gif tai mazasis gime repliu pagalba! unsure.gif svarbiausia viskas gerai baigesi. tai nuo skatinimo iki leliuko gimimo is viso 31 val blink.gif bet rezultatas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(imanuele @ 2012 12 23, 18:26)
gimdymas buvo viskas ko nenorejom.  blink.gif mane skatino, tai po poros val prasidejo saremiai. dar po poros val ju jau negalejau tverti, vemiau toliau negu maciau. kol nedave petadino. pailsejau tuo metu po to vel saremiai ir epiduras. nes kitaip su savo aukstu spaudimu nebuciau istverus. o kai galiausiai buvau ready gimdyt - saremiai beveik dingo  doh.gif  blink.gif tai mazasis gime repliu pagalba! unsure.gif  svarbiausia viskas gerai baigesi. tai nuo skatinimo iki leliuko gimimo is viso 31 val  blink.gif  bet rezultatas  wub.gif
.              Jetus vargsiuke:-( mano antras daug greiciau. Su saremiais nuo pat pradzios pirmas 12 valandu. Gimdymas 3 valandas. O antras saremiai 6 kazkur valandas. O gime per 25 min:-) bet antras lyg skaudziau man. O gal taip atrode. Bet kas bebutu,Kaip bebutu tu saunuole!!!!!!! wub.gif

Atsakyti
QUOTE(imanuele @ 2012 12 22, 11:31)
Aciu visoms uz sveikinimus  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Jau tryase ir visi laimingi, patenkinti, laukiam pirmuju musu kaledu  newyear.gif Jauciames tiek as, tiek bernuzelis puikiai  thumbup.gif vaikas yra angeliukas: miega, valgo ir kakoja ir daug daug zvalgosi  thumbup.gif

Siandien kaip tik mazajam savaitele  blush2.gif

Dar kartelį sveikinimai mirksiukas.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

QUOTE(imanuele @ 2012 12 23, 19:26)
gimdymas buvo viskas ko nenorejom.  blink.gif mane skatino, tai po poros val prasidejo saremiai. dar po poros val ju jau negalejau tverti, vemiau toliau negu maciau. kol nedave petadino. pailsejau tuo metu po to vel saremiai ir epiduras. nes kitaip su savo aukstu spaudimu nebuciau istverus. o kai galiausiai buvau ready gimdyt - saremiai beveik dingo  doh.gif  blink.gif tai mazasis gime repliu pagalba! unsure.gif  svarbiausia viskas gerai baigesi. tai nuo skatinimo iki leliuko gimimo is viso 31 val  blink.gif  bet rezultatas  wub.gif

Tai va tas rezultatas ir svarbiausia wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Largesize @ 2012 12 23, 21:38)
Dar kartelį sveikinimai mirksiukas.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif
Tai va tas rezultatas ir svarbiausia wub.gif  wub.gif  wub.gif

tau irgi kelios dieneles belike wub.gif sekmes tau dideles wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(titkauk @ 2012 12 23, 22:40)
tau irgi kelios dieneles belike wub.gif  sekmes tau dideles wub.gif  4u.gif

nu aciu labai aciuks.gif
tik va kiek like, tai dar neaisku doh.gif Kelias dieneles teko ligoninej panakvot, spaudimas subludo doh.gif Sweepa dare, sake kaklelis dar kaip uzkaltas, zdz veiklos apskritas 0 ech..... unsure.gif
Na, bet kadangi yra kaip yra, o viltis durniu motina, tikiuos naujus jau su pagausejimu svesim rolleyes.gif , o dabar dar galesiu silkem apsiryti hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Largesize: 24 gruodžio 2012 - 00:33
QUOTE(Largesize @ 2012 12 23, 23:32)
nu aciu labai aciuks.gif
tik va kiek like, tai dar neaisku doh.gif  Kelias dieneles teko ligoninej panakvot, spaudimas subludo doh.gif  Sweepa dare, sake kaklelis dar kaip uzkaltas, zdz veiklos apskritas 0 ech..... unsure.gif
Na, bet kadangi yra kaip yra, o viltis durniu motina, tikiuos naujus jau su pagausejimu svesim rolleyes.gif , o dabar dar galesiu silkem apsiryti  hihihi.gif

Neryk daug silkiu biggrin.gif gal leliukui neskanu g.gif arba kaip tik iseis greicia lauk nes bus neskanu ax.gif bet galetu po kaledu:-) nes kai suaugs berysio svest ir gimtadieny ir kaledas. Juk patinka visiems gauti daug dovanu o cia kaip ir viena gautu abiem progom. Nu supratai mane blush2.gif
Atsakyti
Su Šv. Kalėdom visas 4u.gif biggrin.gif biggrin.gif

user posted image



QUOTE(titkauk @ 2012 12 24, 12:07)
Neryk daug silkiu biggrin.gif  gal leliukui neskanu g.gif  arba kaip tik iseis greicia lauk nes bus neskanu ax.gif  bet galetu po kaledu:-) nes kai suaugs berysio svest ir gimtadieny ir kaledas. Juk patinka visiems gauti daug dovanu o cia kaip ir viena gautu abiem progom. Nu supratai mane blush2.gif

Jau post faktum perskaiciau hihihi.gif
Vis dar 2in1, tikiuos sulauksiu tarpušvenčio, butent del tos pacios priezasties ir tada jau visu greičiu pirmyn bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Largesize @ 2012 12 25, 13:28)
Su Šv. Kalėdom visas 4u.gif biggrin.gif  biggrin.gif

user posted image
Jau post faktum perskaiciau hihihi.gif
Vis dar 2in1, tikiuos sulauksiu tarpušvenčio, butent del tos pacios priezasties ir tada jau visu greičiu pirmyn bigsmile.gif

Neišlys nei snd nei ryt ax.gif pamatysi tongue.gif ant naujako busi ligoninei ir su babajkom svesit naujaka biggrin.gif juokauju blush-anim-cl.gif2:ir tave su sventem ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo titkauk: 25 gruodžio 2012 - 19:45
QUOTE(titkauk @ 2012 12 25, 19:44)
Neišlys nei snd nei ryt ax.gif  pamatysi tongue.gif  ant naujako busi ligoninei ir su babajkom svesit naujaka biggrin.gif  juokauju blush-anim-cl.gif2:ir tave su sventem ax.gif

ei ei ei schmoll.gif turim dvi dienas, tai 27,28 arba jau i gyvate unsure.gif keliames. Taip ir ne kitaip tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Largesize @ 2012 12 25, 22:30)
ei ei ei schmoll.gif  turim dvi dienas, tai 27,28 arba jau i gyvate  unsure.gif  keliames. Taip ir ne kitaip tongue.gif   biggrin.gif

Gyvates geri metai:-) gyvenime skaudziai kas, bet išsisuks is situaciju:-) bet linkiu kad drakoniukas butu:-) berniukas lyg bus ar nea? blush-anim-cl.gif2:nesuprantu tavo liniuotes biggrin.gif ka ji ten zymi? 1?2?3? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo titkauk: 26 gruodžio 2012 - 00:46
QUOTE(titkauk @ 2012 12 26, 00:44)
Gyvates geri metai:-) gyvenime skaudziai kas, bet išsisuks is situaciju:-) bet linkiu kad drakoniukas butu:-) berniukas lyg bus ar nea? blush-anim-cl.gif2:nesuprantu tavo liniuotes biggrin.gif  ka ji ten zymi? 1?2?3? blush2.gif

Taip, berniukas wub.gif . Iš tikro aš ir norėtau, kad drakoniukas butu bigsmile.gif
Bet kaip jau ponulis nuspres, taip ir bus smile.gif
Liniuote? Tu apie tuos T1,T2,T3? Tai cia
buvau nusisnekejus blush2.gif cia trimestru pradzia ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Largesize: 26 gruodžio 2012 - 18:55