Įkraunama...
Įkraunama...

Pietryčių Londono mergaičių namučiai

Labas rytas 4u.gif

fotosesijos tokiomis akimirkomis thumbup.gif po kol kas fotografe tik 2 nuotraukas atsiunte bet jau negaliu jomis atsiziureti wub.gif

na butu labai fainiai atsigerti arbatytes su jumis! thumbup.gif o bent jau man tinka bele kada ax.gif aisku, jei negimdysiu pries laika lotuliukas.gif
Atsakyti
Atsiprasysiu uz isibrovima 4u.gif
Dovanojme du cornish rex veisles kaciukus, be dokumentu (neplanuota vada)... Jiems jau 6 menesiukai, tai jie jau nebe tokie ir maziukai, bet puikiai isaukleti - nesibraizo, nesikandzioja, labai meilus! Puikus gyvunas seimoms su vaikais!
Gyvename March miestelyje (80 myliu nuo Londono), bet manau jeigu jau bus noras, tai suorganizuotumem ir atgabenima iki Londono, svarbu, kad tik pas gerus zmones patektu 4u.gif
Kaciukai jau kastruoti.
Temos neseku, taigi laukiu zinuciu i AZ.
Atsakyti
QUOTE(imanuele @ 2012 11 14, 12:28)
Labas rytas  4u.gif

fotosesijos tokiomis akimirkomis  thumbup.gif po kol kas fotografe tik 2 nuotraukas atsiunte bet jau negaliu jomis atsiziureti  wub.gif
---
na butu labai fainiai atsigerti arbatytes su jumis!  thumbup.gif o bent jau man tinka bele kada ax.gif aisku, jei negimdysiu pries laika lotuliukas.gif

wub.gif tikiu,kad foto nuostabios 4u.gif
---
bigsmile.gif super tada wink.gif o jeigu savaitgalis butu daugumai,tada irgi ok? 4u.gif
Atsakyti
tai kada nuspresi tikslia data,tada ziuresiu ar iseis prisitaikyti prie jusu...but fainai bigsmile.gif Jus cia gruodzio men planuojat?
Atsakyti
QUOTE(Maike @ 2012 11 15, 13:48)
tai kada nuspresi tikslia data,tada ziuresiu ar iseis prisitaikyti prie jusu...but fainai  bigsmile.gif  Jus  cia gruodzio men planuojat?

gruodzio 16 d yra tas kaledinis ziburelis su seniu salciu/programele 4u.gif tai cia iki to vakarelio-ateinancia savaite/savaitgali -sakom kelintadienis kam patogiau ir tada kolektyviai pasirinksim diena/valanda kada toj kavinukei tos kavos/arbatos gersim bigsmile.gif 4u.gif mirksiukas.gif
tikrai butu faina su visom naujokem pasimatyti thumbup.gif


Labadienis 4u.gif biziakadienis man doh.gif biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(VIGILIUKAS @ 2012 11 15, 13:23)
gruodzio 16 d yra tas kaledinis ziburelis su seniu salciu/programele  4u.gif tai cia iki to vakarelio-ateinancia savaite/savaitgali -sakom kelintadienis kam patogiau ir tada kolektyviai pasirinksim diena/valanda kada toj kavinukei tos kavos/arbatos gersim  bigsmile.gif 4u.gif  mirksiukas.gif
tikrai butu faina su visom naujokem pasimatyti thumbup.gif
Labadienis 4u.gif  biziakadienis man  doh.gif  biggrin.gif

Na bent jau man paprasta diena geriau! 4u.gif nes savaitgaliais norisi su mb pasibuti blush2.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(VIGILIUKAS @ 2012 11 15, 14:23)
gruodzio 16 d yra tas kaledinis ziburelis su seniu salciu/programele  4u.gif tai cia iki to vakarelio-ateinancia savaite/savaitgali -sakom kelintadienis kam patogiau ir tada kolektyviai pasirinksim diena/valanda kada toj kavinukei tos kavos/arbatos gersim  bigsmile.gif 4u.gif  mirksiukas.gif
tikrai butu faina su visom naujokem pasimatyti thumbup.gif
Labadienis 4u.gif  biziakadienis man  doh.gif  biggrin.gif

tai kada tiksliau diena ir laikas??tos arbateles;)
Papildyta:
oi kaip greitai auga kitu vaikuciai;))) jau dantukus turit 4u.gif saunu;)
maniske vaiksciot pradejo,tai lekiu kaip vejas is paskos,vis sugeba apsiversti tai melyniu kruva jau rodos akiu nenuleidziu,bet kas tau;))))) bet siaip tai smagu kad jau tipena pati;)
Patricija kaip mokykloj sekasi tavo pupai ??? 4u.gif ar patenkinta? kaip del sunaus kokiu ziniu del mokyklos??
tikrai butu gerai tos arbatos,man tai savaitgaly geriau,nes vaikai namie tai irgi parke pasidziaugtu;))) laukiu ziniu;)butu smagu nors ir nevasara;)
nestukem wink.gif)jau nedaug beliko,nors nekenciau ir pati paskutinis menesis rodosi ilgiausias 4u.gif 4u.gif 4u.gif sekmes mirksiukas.gif
Atsakyti
laba,nu ka isvede nuogus pirmadieni fizinis tai va jau sergam,as negaliu ziuret kaip jiecia nuogi vaiksto,o maniske su gerkle.draugiu rado,bet kazko 2 rytus apsiasarojo,net ir as susigraudinau galvoju ne tik mum sunku cia bet ir vaikam viskas svetima keiciasi,viskas is naujo.na o del vyresnio dar tylu padavem per nauja dokumentus.ir vel tas laukimas.as jauciu keistai ten atrodau vedu su zieminiais batais ji ten persiauna bateliais,nevesiu gi tokiu oru su bateliais.oi bet pagaliau savaitgalis clap.gif gal zinot kur netoli lenku parduotuve,as zinau tik craydone.
Atsakyti
QUOTE(patricija30 @ 2012 11 16, 20:05)
laba,nu ka isvede nuogus pirmadieni  fizinis tai va jau sergam,as negaliu ziuret kaip jiecia nuogi vaiksto,o maniske su gerkle.draugiu rado,bet kazko 2 rytus apsiasarojo,net ir as susigraudinau galvoju ne tik mum sunku cia bet ir vaikam viskas svetima keiciasi,viskas is naujo.na o del vyresnio dar tylu padavem per nauja dokumentus.ir vel tas laukimas.as jauciu keistai ten atrodau vedu su zieminiais batais ji ten persiauna bateliais,nevesiu gi tokiu oru su bateliais.oi bet pagaliau savaitgalis clap.gif gal zinot kur netoli lenku parduotuve,as zinau tik craydone.

sveiki,

jo jie cia ne daug vaikus rengia doh.gif ir man tai visai ne prie sirdies schmoll.gif tikiuos mergina rimciau nesusirgs, o del vyresnelio irgi greitu laiku susitvarkys reikaliukai 4u.gif

viskas priklauso, kur gyvenat g.gif nes as zinau croydone, cratforde, dulwich. tai va 4u.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif
Busy pastaruoju metu doh.gif

QUOTE(VIGILIUKAS @ 2012 11 15, 14:23)

tikrai butu faina su visom naujokem pasimatyti thumbup.gif
Labadienis 4u.gif  biziakadienis man  doh.gif  biggrin.gif

Neprisižadu unsure.gif kai žinosit konkrečią datą, tada žiūrėsiu...
Pastaruoju metu labai pilvo apacia skaudena, konkreciai raumenu skausmas, toks lyg pasitempus buciau blink.gif , net apsiversti lovoj neišeina nestenant doh.gif Matyt nekilnojamu turtu virstu doh.gif biggrin.gif

QUOTE(patricija30 @ 2012 11 16, 21:05)
laba,nu ka isvede nuogus pirmadieni  fizinis tai va jau sergam,as negaliu ziuret kaip jiecia nuogi vaiksto,

Amzina problema cia su ju "grudinimais".as po atostogu net aprangos nenesiau kuri laika, tai liepe su uniforma PE daryti, i mano parasymus nesureagavo, o kai pasakiau i akis, tai atreze, kad PE tas pats kas per pertrauka pasilakstyti doh.gif Tai va, uz tai kosulys jau kuris laikas musu draugas doh.gif doh.gif jau vel vaistus pradejau duoti, nes vis smarkiau kosti verysad.gif
Ech, man paciai kelinta diena jau gerkle persti doh.gif
Atsakyti
Nu nebe daug liko ir viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,
atleiskit, kad isiverziu pas jus i tema smile.gif Ieskau vaikui snekancio teletabio Po is 1996 (senos laidos, ne nauju). Vokietijoje, kur mes gyvename, teletabiu nera, panaudota rasti labai sunku, o mano vaikas kaip isprotejes del teletabiu. Pagalvojau, gal Anglijoje vaikai dar domisi teletabiais ir gal imanoma rasti dar ir senaja PO. Mums tiktu visoks: naujas ar padevetas. Gal kuri turite didesniu vaikiuku, kuriems teletabiai jau nebeidomu. Gal parduotumete mums?
Aciu labai. Parasykit prasau i AZ.
Merginos, ta pacia zinute parasysiu ir kituose Anglijos mamyciu pokalbiuose.
Atsakyti