Įkraunama...
Įkraunama...

Pietryčių Londono mergaičių namučiai

Labas rytas 4u.gif

QUOTE(titkauk @ 2012 11 11, 16:24)
DAr snd rengent vaikiuka panaciau visa raudona pazastyte verysad.gif  kaip kumscio dydzio raudona raudona. Visada valau nezinau kaip taip atsitiko. I kita svari grazi. Stotulis jis pas mane rynkes visur biggrin.gif  bet taip liudna. Skauda jam kai valau. Tai isvaliau su ramunelem ir krakmolu pabarsciau.  verysad.gif

tavo vaikiukui 4u.gif tikiuos greit praeis 4u.gif

vakar buvom pilvuko fotosesijoj! thumbup.gif patenkinta ir laiminga! ir diena buvo super 4u.gif zodziu vykusi diena, nors ir nusikaliau kaip nezinau kas ax.gif
Atsakyti
Arteja dziaugsmas ir pats didziausias turtas 4u.gif tas laukimas tai mane nervindavo abu vasara gime karsta budavo doh.gif sutapimas toks kad abu savaite perniasiojau,sekmadieni gime ir valanda ta pati ir svoris 3950abieju vienodas smile.gif
PASemiau mergina is mokyklos tokia patenkinta tuo paciu ir nuvargus smile.gif pirma dienuke.
Atsakyti
QUOTE(patricija30 @ 2012 11 12, 18:41)
Arteja dziaugsmas ir pats didziausias turtas 4u.gif tas laukimas tai mane nervindavo abu vasara gime karsta budavo doh.gif sutapimas toks kad abu savaite perniasiojau,sekmadieni gime ir valanda ta pati ir svoris 3950abieju vienodas smile.gif
PASemiau mergina is mokyklos tokia patenkinta tuo paciu ir nuvargus smile.gif pirma dienuke.

Super sutapimai. Sakes. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(patricija30 @ 2012 11 12, 18:41)
Arteja dziaugsmas ir pats didziausias turtas 4u.gif tas laukimas tai mane nervindavo abu vasara gime karsta budavo doh.gif sutapimas toks kad abu savaite perniasiojau,sekmadieni gime ir valanda ta pati ir svoris 3950abieju vienodas smile.gif
PASemiau mergina is mokyklos tokia patenkinta tuo paciu ir nuvargus smile.gif pirma dienuke.

geras sutapimas 4u.gif tas laukimas jau kamuoja, imu nekantraut blush2.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
QUOTE(imanuele @ 2012 11 13, 10:36)
geras sutapimas  4u.gif tas laukimas jau kamuoja, imu nekantraut  blush2.gif

drinks_cheers.gif
Kuo arciau DD tuo daugiau visokiu baimiu atsiranda doh.gif Is tiesu labiausiai nervina sapnai nenormalus, kiekviena nakti jau sapnuoju koki kosmara doh.gif labai vargina...
Na, bet jau neilgai smile.gif

titkauk- tavo berniukui 4u.gif
imanuele- uz gera fotosesija 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Largesize: 13 lapkričio 2012 - 11:10
as tai pradejau nemiegot naktim doh.gif bent val ar dvi praleidziu ziuredama i tamsa arba vartaliodamasi doh.gif gerai kad kosmaru nesapnuoju ax.gif
Atsakyti
QUOTE(imanuele @ 2012 11 13, 11:56)
as tai pradejau nemiegot naktim  doh.gif bent val ar dvi praleidziu ziuredama i tamsa arba vartaliodamasi  doh.gif gerai kad kosmaru nesapnuoju  ax.gif

man atvirksciai hihihi.gif miegu, net i WC reciau keliuos, bet tik prisisapnuoju blink.gif doh.gif
Atsakyti
na ir as i wc reciau keliuos bigsmile.gif bet va kad nesimiega, o jei noriu ismiegot normaliai, tai reikia nuo koju nusivaryti kaip reikiant!!!! doh.gif
Atsakyti
as gale nestumo kazkur nuo 6 menesio po 9-11 kartu i Wc laksciau doh.gif snd tepdama maziukui dantenas idure man jo dantukas wub.gif .mazutis mazutis baltutis jau islindes vos vos matosi bet matosi jau ax.gif labaiii laiminga ax.gif nors pirmam vaikui beveik 7 menesiu isdygo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(titkauk @ 2012 11 13, 15:09)
as gale nestumo kazkur nuo 6 menesio po 9-11 kartu i Wc laksciau doh.gif  snd tepdama maziukui dantenas idure man jo dantukas wub.gif .mazutis mazutis baltutis jau islindes vos vos matosi bet matosi jau ax.gif labaiii laiminga ax.gif  nors pirmam vaikui beveik 7 menesiu isdygo smile.gif

su pirmuoju dantuku 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(titkauk @ 2012 11 13, 16:09)
as gale nestumo kazkur nuo 6 menesio po 9-11 kartu i Wc laksciau doh.gif   snd tepdama maziukui dantenas idure man jo dantukas wub.gif .mazutis mazutis baltutis jau islindes vos vos matosi bet matosi jau ax.gif labaiii laiminga ax.gif   nors pirmam vaikui beveik 7 menesiu isdygo smile.gif

Sveikinimai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Largesize: 13 lapkričio 2012 - 17:32
sveikutes 4u.gif

Titkauk- wub.gif su pirmuoju dantuku jus 4u.gif

Patricija-nu ir sutapimas tikrai bigsmile.gif wub.gif

as labai norejau irgi fotosesijos nestuke.gif bet kazkaip nesuplanavau...bet nors dziaugiuos,kad turiu kelias foto kol laukiausi wub.gif o mazojo 'pasiplaukiojimai' net nufilmuoti wub.gif ..jetus koks malonus ir neapsakomas jausmas wub.gif rolleyes.gif

4u.gif kantrybes mamytes 4u.gif 4u.gif jau tiek nedaug teliko bigsmile.gif


ir pietryciu mamytes organizuojas kavos susibegima pries sventes mirksiukas.gif prase jums perduot visoms cia bendraujancioms,kad prisijungtumet 4u.gif vieta- Greenwich Maritime muziejaus kavinuke...laikas dar nenusprestas..pasakykit ar jums isvis tinkama ir kada tinkama 4u.gif ax.gif

Atsakyti