Įkraunama...
Įkraunama...

Pietryčių Londono mergaičių namučiai

jop naujokeliu cia yra 4u.gif ir visos mes su kalediniais leliais tongue.gif
Atsakyti
roma-nezinau neslaisva tik kita savaitgali verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(roma oma @ 2012 11 09, 15:40)

smile.gif ogi niekaip:) mano buvo taip iki galo,paskyre cezary lapkricio 30 diena,o zliumbiau galvoju versiesi tu ar ne parseli:)))) veza y operacine pilvas tik subangavo,sako daktarai apsiverte varyk namo blink.gif  vos soko negavau kaip tipo sakau ne imkit jus jy lauk,o tie juokiasi ne brangioji varyk namo ir lauk gimdymo...pagimdziau gruodzio 14 kaip jum patinka...vaikuciai musu  biggrin.gif
taigi galiu patart atsipalaiduoti ir laukti 4u.gif  4u.gif  nesvarbu kaip ir kada svarbu sveikutis dziaugsmelis:)))


oho, pokstininkas hihihi.gif ir dabar toks nenuspejamas?
Aisku, svarbiausia kad sveikas, bet labai nenoreciau cp, juolab, kad greiciausiai neturesiu kas pirmom dienom pagelbes...


QUOTE(zhivute @ 2012 11 09, 15:48)
sveikos

Largesize, as Abbey woode daznai blaskaus, dirbu ten  doh.gif jei turi noro ir sveikatos, galim kada susibegt trumpam, pries ar po darbuko man  mirksiukas.gif

Roma  biggrin.gif  nieko sau istorija, oj tie vaikai..dar negime sposus krecia  biggrin.gif

bigsmile.gif smagu butu, tik kaip laiko sutast g.gif iki gruodzio pradzios dar dirbu, tad nelabai iseis unsure.gif
Atsakyti
Mano antras leliukas kaip nenorejo lysti. Ar ir vonioj sedejau silta vandeny ir grindis po tris kartus i diena su skuduru ploviau. Ko tik nedariau. K jis sau sedi zaksi ir viskas biggrin.gif tai 6 dieneles uztruko. Bet tos dienos kaip nejo. siaubas. Atsikeliu ir lauki kada miegoti. Per diena kokia 20 skambuciu ar jau ar jau doh.gif mama iseina kur ir jau skambina ar jau biggrin.gif oh. Bet uz tai greit pagimdziau. Tik buvo vienu tarpu liudnumas uzejas. Galvoju nu ka nebespardys mano pilvuko leliukas:-) kazkaip tada liudna pasidare. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(titkauk @ 2012 11 09, 21:23)
Mano antras leliukas kaip nenorejo lysti. Ar ir vonioj sedejau silta vandeny ir grindis po tris kartus i diena su skuduru ploviau. Ko tik nedariau. K jis sau sedi zaksi ir viskas biggrin.gif tai 6 dieneles uztruko. Bet tos dienos kaip nejo. siaubas. Atsikeliu ir lauki kada miegoti. Per diena kokia 20 skambuciu ar jau ar jau doh.gif  mama iseina kur ir jau skambina ar jau biggrin.gif oh. Bet uz tai greit pagimdziau. Tik buvo vienu tarpu liudnumas uzejas. Galvoju nu ka nebespardys mano pilvuko leliukas:-) kazkaip tada liudna pasidare.  ax.gif



xexe reikejo mb griebt smileysex.gif butu suveike biggrin.gif Mes nuo mdw gavom velniu,kad nesiskatinom,tai greit mazyle issiluksteno, nzn ar cia sutapimas ar suveike pasiskatinimas rolleyes.gif (velavo irgi savaite)
Atsakyti
QUOTE(roma oma @ 2012 11 09, 15:40)
smile.gif smagu toj LT  rolleyes.gif  nes tevukai vaikus perima ir tada nors atsipust galiu:))) mama net miegodavo su maze,rojus ji pas mane jau virs metuku o naktim vis atsikelia tai jau neatsimenu kada miegojau visa nakty biggrin.gif  biggrin.gif o be to man visada smagu gryzti y namus y savo kambary vaikystes,matot kokia sentimentali esu:))))) be to turejom sniego,brrrrr kaip smagu vaikam buvo:)))

wub.gif man irgi visad taip lt ax.gif savi namai,savas kambarys-apskritai viskas sava ir pasiilgta wub.gif ..ir as ryskiai juodai sentimentali biggrin.gif 4u.gif

o cia tai pokstininkas tikrai hihihi.gif



QUOTE(Largesize @ 2012 11 09, 21:27)
oho, pokstininkas  hihihi.gif ir dabar toks nenuspejamas?


dabar kaip tu parasei klausima,tai apie savo mazaji pagalvojau unsure.gif jugi letumas pas ji kartais nepakeliamas..o buvo sukakus 42sav priverstinai krapstomas lauk unsure.gif nes laaabai jau tingiAI ir pasyviai lindo ax.gif
Atsakyti
Labas rytas! 4u.gif

Esu pikc ir mieguistas, o tokia ilga diena nusimato blink.gif
QUOTE(titkauk @ 2012 11 09, 22:23)
Mano antras leliukas kaip nenorejo lysti. Ar ir vonioj sedejau silta vandeny ir grindis po tris kartus i diena su skuduru ploviau. Ko tik nedariau. K jis sau sedi zaksi ir viskas biggrin.gif tai 6 dieneles uztruko. Bet tos dienos kaip nejo. siaubas. Atsikeliu ir lauki kada miegoti. Per diena kokia 20 skambuciu ar jau ar jau doh.gif  mama iseina kur ir jau skambina ar jau biggrin.gif oh. Bet uz tai greit pagimdziau. Tik buvo vienu tarpu liudnumas uzejas. Galvoju nu ka nebespardys mano pilvuko leliukas:-) kazkaip tada liudna pasidare.  ax.gif


tikrai reikejo kaip Maike rase daryt thumbup.gif
QUOTE(VIGILIUKAS @ 2012 11 10, 08:51)
dabar kaip tu parasei klausima,tai apie savo mazaji pagalvojau unsure.gif jugi letumas pas ji kartais nepakeliamas..o buvo sukakus 42sav priverstinai krapstomas lauk  unsure.gif nes laaabai jau tingiAI ir pasyviai lindo  ax.gif


nu tikiuos manansis nebus toks kaip dabar blink.gif diena miega o nakti kaip pasiutes pilve duodasi blink.gif niekaip neimanoma pamiegot paryciais tamp, nes mat mazajam reik pasispardyt ir pajudet pilvelyje unsure.gif aisku veliau as viso to pasiilgsiu wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo imanuele: 10 lapkričio 2012 - 10:37

Labas rytas 4u.gif
Dukriukas atsikele7val, bet isejo multiku apacion ziureti, as dar valandziuke nusnaudziau tongue.gif jauciuos visai neblogai rolleyes.gif tik per langa kai pasiziuri tai doh.gif

QUOTE(titkauk @ 2012 11 09, 23:23)
Mano antras leliukas kaip nenorejo lysti. Ar ir vonioj sedejau silta vandeny ir grindis po tris kartus i diena su skuduru ploviau. Ko tik nedariau. K jis sau sedi zaksi ir viskas biggrin.gif tai 6 dieneles uztruko. Bet tos dienos kaip nejo. siaubas. Atsikeliu ir lauki kada miegoti. Per diena kokia 20 skambuciu ar jau ar jau doh.gif  mama iseina kur ir jau skambina ar jau biggrin.gif oh. Bet uz tai greit pagimdziau. Tik buvo vienu tarpu liudnumas uzejas. Galvoju nu ka nebespardys mano pilvuko leliukas:-) kazkaip tada liudna pasidare.  ax.gif

As abu pernesiojau, pirmaji 6dienas, o antroji mano visas 8istupejo ir tai skatinamuju pagalba iskrapste doh.gif

QUOTE(Maike @ 2012 11 10, 00:44)
xexe reikejo mb griebt  smileysex.gif butu suveike  biggrin.gif Mes nuo mdw gavom velniu,kad nesiskatinom,tai greit mazyle issiluksteno, nzn ar cia sutapimas ar suveike pasiskatinimas rolleyes.gif  (velavo irgi savaite)

Viskas isbandyta, su dukriuku tai i diena kelis kart skatinomes ir laiptais puskavau kol padusdavau, nieks nepadejo doh.gif ir dabar tokia uzsispyrus, jei kazko nenori pati, tai priversti nera lengva hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Largesize @ 2012 11 09, 21:27)
oho, pokstininkas  hihihi.gif ir dabar toks nenuspejamas?
Aisku, svarbiausia kad sveikas, bet labai nenoreciau cp, juolab, kad greiciausiai neturesiu kas pirmom dienom pagelbes...
smile.gif  visi vaikai manau pokstu prikrecia:))) siaip labai judrus nuo pat leliaus 10 men bego ne tai kad ejo biggrin.gif .va mazute metu ir menesio dar tik pradejo vaiksciot,o berniokas mano padykes,bet siaip labai drasus megstantis bendrauti;) vaikis biggrin.gif
4u.gif  dar turit nemazai laiko gal apsivers ir nereiks to cezario daryt:)
bigsmile.gif smagu butu, tik kaip laiko sutast g.gif  iki gruodzio pradzios dar dirbu, tad nelabai iseis unsure.gif


Papildyta:
QUOTE(imanuele @ 2012 11 10, 10:36)
Labas rytas!  4u.gif

Esu pikc ir mieguistas, o tokia ilga diena nusimato  blink.gif
tikrai reikejo kaip Maike rase daryt  thumbup.gif
nu tikiuos manansis nebus toks kaip dabar  blink.gif diena miega o nakti kaip pasiutes pilve duodasi  blink.gif niekaip neimanoma pamiegot paryciais tamp, nes mat mazajam reik pasispardyt ir pajudet pilvelyje  unsure.gif aisku veliau as viso to pasiilgsiu  wub.gif


smile.gif
tai diena mes judam juos uzliuliuojam pilve,o kai tik prisedam pailset ar einam miegot jie pabunda ir pradeda duotis pilve;) tongue.gif stai jum ir desnis biggrin.gif
Atsakyti
labas rytas,gal kas nusimanot fotoparatuose,kazkas atsitiko kai keli i kompa nuotraukas,budavo aplankas paprastas,o dabar ikelia su juoda rodykle ir skaiciai 82.ir neatidaro.ka as galejau nureguliuoti,nesuprantu.
Atsakyti
As nenusimanau apie fotikus. Pabandyk pagooglint. I mums dantukas kalasi. Verkia kaip vaikas uzeina tokie skaismukai matyt. Patepu su tepaliuku gerai buna tada rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(titkauk @ 2012 11 11, 14:09)
As nenusimanau apie fotikus. Pabandyk pagooglint. I mums dantukas kalasi. Verkia kaip vaikas uzeina tokie skaismukai matyt. Patepu su tepaliuku gerai buna tada rolleyes.gif

DAr snd rengent vaikiuka panaciau visa raudona pazastyte verysad.gif kaip kumscio dydzio raudona raudona. Visada valau nezinau kaip taip atsitiko. I kita svari grazi. Stotulis jis pas mane rynkes visur biggrin.gif bet taip liudna. Skauda jam kai valau. Tai isvaliau su ramunelem ir krakmolu pabarsciau. verysad.gif
Atsakyti