Įkraunama...
Įkraunama...

Pietryčių Londono mergaičių namučiai

QUOTE(VIGILIUKAS @ 2012 11 08, 12:22)

jofkee-gausi man per uzpakali biggrin.gif tongue.gif


gerai g.gif tik nesupratau kodel
Papildyta:
QUOTE(Maike @ 2012 11 08, 14:27)
Labas, junkis drasiai.... 4u.gif  Geras dra vienas kaledinis beibis  bigsmile.gif
Papildyta:
o tai tu tris vaikucius turi?Kiek mazajam laiko?"

Prikepiau imbieriniu sausainiu,visi namau kvepia kaledom  wub.gif


sekmadieni 7 menesiukai sukakojo, nu sakyciau kaip greitais, jau tas skaicius man toks grazus bigsmile.gif , bet dar leliukas ziopliukas
Atsakyti
QUOTE(Largesize @ 2012 11 08, 14:55)
Kadangi pati nevairuoju , tai viesuoju kazkur  nuo val iki 2 kelio tongue.gif (jei neklystu unsure.gif )

g.gif kad valanda tai tikrai turbut unsure.gif

QUOTE(imanuele @ 2012 11 08, 15:14)
na net neisivaizduoju kaip butu  g.gif masinos nera dabar tai reiktu ziuretis viesaji trasporta g.gif  bet susitikt butu visai fainiai  4u.gif

4u.gif nu forest hill gal patogesnis susisiekimas viesuoju nei su abey wood'u smile.gif bet dar juk ir priespaskutinis nestuke.gif menuo blush2.gif o viesuoju nera smagu trankytis 4u.gif

QUOTE(jofkee @ 2012 11 08, 16:13)
sekmadieni 7 menesiukai sukakojo, nu sakyciau kaip greitais, jau tas skaicius man toks grazus  bigsmile.gif , bet dar leliukas ziopliukas

wub.gif o jus jau dideli..atrodo,juk ka tik gimdei.. wub.gif bigsmile.gif
4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Vigiliuk-nezinau ten prie pat aeoruosto,maciau tik3 vaikus juodos kelnes ir melyni svarkai labai didele mokykla.laukai uz jos.
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

man tai jis ankstyvas doh.gif dar tik 6.30, o as jau valanda atsikelus blink.gif blink.gif

diena ilgesne bus lotuliukas.gif

nu nepyragai su tais viesaisiais transportais, bet kadangi nedaug su jais vazinejaus siame gale, tai net nezinau kaip ir reiktu dasigaut iki bromley! o jegu su kiekviena diena atrodo dideja, bet kunui taip neatrodo lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas rytas,
pristačiau dukriuka i mokse, ruosius i TA pas MW. Bergzdzias ejimas doh.gif , na, bent jau sirdele isgirsiu wub.gif


QUOTE(imanuele @ 2012 11 09, 08:34)
o jegu su kiekviena diena atrodo dideja, bet kunui taip neatrodo  lotuliukas.gif

nejauciu as to didejimo blush2.gif , atvirksciai, nepaslanki daraus doh.gif kas per tingejimo manija man si nestuma uzejus doh.gif kosmaras, jau ko gero galima sakyti kad visus 9 menesius jauciuos be jegų blink.gif , na nebent tam paskutiniam, kazkokia energijos banga uzplauks rolleyes.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
na buna ir tinginio dienu!!! ax.gif bet dazniausiai jegu yra, tik kad padustu greit ir reik ilsetis! bet kol yra energijos, reik ja naudot tinkama linkme blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(imanuele @ 2012 10 30, 19:02)
Sveikutes. Noreciau jungtis prie jusu!!  4u.gif

Gyvenu Forest Hill'e laukiuosi pirmojo vaikelio!  blush2.gif

4u.gif laba
Papildyta:
QUOTE(patricija30 @ 2012 11 05, 20:25)
laba smile.gif smagu kad tema pagyvejo.gal kas zinot apie mokykla grays farm scool orpingtone,papasakokit.kur roma -oma dingus g.gif

laba roma dingus smile.gif)) buvau Lt ,tai kaip sekes toj mokykloj????
Papildyta:
QUOTE(imanuele @ 2012 11 07, 11:08)
Na kaip skaiciau temelej anksciau, tai kad reikia cia daugiau pabendrauti, kad i fb priimtu  g.gif tik kad kartais nera su kuo bendrauti  ax.gif

tai tikra tiesa as irgi pastoviai fbooke wink.gif))kazkaip ten persimesti reik;)
Papildyta:
QUOTE(Largesize @ 2012 11 08, 11:54)
Laba diena, mamukai,
dar vieną naujokę su ta pačia DD priimsit? ax.gif

Atvirai, tai senokai jus stebiu blush2.gif , bet kad temuke apmirus, tai ir jungtis nesinorėjo, dabar kai siek tiek atnaujinot plepesiukus, nusprendziau ir as prisijungti, jei priimsit unsure.gif

4u.gif priimam cia visus:))) jukiu testu praeit nereikia smile.gif))
Atsakyti
smile.gif sveikos oho kiek cia prameciau:))) dvi naujos mamytes 4u.gif 4u.gif malonu as daznai bunu forest hill ten gyvenau kazkada,o dabar aplankau vyro sesery bent karta savaitej:))) uzleksiu arbatos:)))
patricija tai tu kada uzeisi y svecius ar ne???? g.gif biggrin.gif
kas liecia face booka junkites prie manes ir tada pasnekesim,testu nereiks praeit,tikrai:)))) butu R Tasil tikiuosiu rasit. nes tikrai visi sedim facebooke ir cia uzsukam retai:))))
jovita kaip tavo kleckiukas gal jau ropojat???? gaila negalesiu y ta vakarely atvykt senio salcio,blyn taip norejau:(((( kaip tycia ta diena sunaus 5 ir uosvio80 susinervinus biggrin.gif bet gero senio salcio visiems,dekui uz pakvietima:)))
daug prirasiau jau tongue.gif gero savaitgalio visom thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(patricija30 @ 2012 11 08, 22:39)
Vigiliuk-nezinau ten prie pat aeoruosto,maciau tik3 vaikus juodos kelnes ir melyni svarkai labai didele mokykla.laukai uz jos.

bigsmile.gif tai taviskis jau secondary eina? tada mes tik viena teturim 4u.gif

QUOTE(imanuele @ 2012 11 09, 08:34)

hihihi.gif diena tai ilgesne,bet ir pokaituka gal koki nusnausi wink.gif 4u.gif

QUOTE(roma oma @ 2012 11 09, 13:04)

daug prirasiau jau tongue.gif gero savaitgalio visom thumbup.gif

bigsmile.gif sakau,kad kazkur jus dinge buvot wink.gif kaip atostogikes lt? 4u.gif
thumbup.gif gero savaitgalio ir paciai wink.gif
Atsakyti
Aš jau po TA, spaudimas kiek pakiles, bet lb nedaug,tad kaip ir nieko baisaus, o baby mano nuo 27 savaiciu vis dar breech position doh.gif kaip ji priverst apsisukti g.gif
Atsakyti
QUOTE(VIGILIUKAS @ 2012 11 09, 14:59)
bigsmile.gif tai taviskis jau secondary eina? tada mes tik viena teturim  4u.gif
hihihi.gif diena tai ilgesne,bet ir pokaituka gal koki nusnausi wink.gif 4u.gif
bigsmile.gif sakau,kad kazkur jus dinge buvot wink.gif kaip atostogikes lt? 4u.gif
thumbup.gif gero savaitgalio ir paciai wink.gif

smile.gif smagu toj LT rolleyes.gif nes tevukai vaikus perima ir tada nors atsipust galiu:))) mama net miegodavo su maze,rojus ji pas mane jau virs metuku o naktim vis atsikelia tai jau neatsimenu kada miegojau visa nakty biggrin.gif biggrin.gif o be to man visada smagu gryzti y namus y savo kambary vaikystes,matot kokia sentimentali esu:))))) be to turejom sniego,brrrrr kaip smagu vaikam buvo:)))

Papildyta:
QUOTE(Largesize @ 2012 11 09, 15:13)
Aš jau po TA, spaudimas kiek pakiles, bet lb nedaug,tad kaip ir nieko baisaus, o baby mano nuo 27 savaiciu vis dar breech position doh.gif kaip ji priverst apsisukti g.gif

smile.gif ogi niekaip:) mano buvo taip iki galo,paskyre cezary lapkricio 30 diena,o zliumbiau galvoju versiesi tu ar ne parseli:)))) veza y operacine pilvas tik subangavo,sako daktarai apsiverte varyk namo blink.gif vos soko negavau kaip tipo sakau ne imkit jus jy lauk,o tie juokiasi ne brangioji varyk namo ir lauk gimdymo...pagimdziau gruodzio 14 kaip jum patinka...vaikuciai musu biggrin.gif
taigi galiu patart atsipalaiduoti ir laukti 4u.gif 4u.gif nesvarbu kaip ir kada svarbu sveikutis dziaugsmelis:)))
Atsakyti
sveikos
ogo dar naujokiu bigsmile.gif smagumelis! 4u.gif drasiai junkites biggrin.gif pabirs beibiu kaledoms thumbup.gif wub.gif

Largesize, as Abbey woode daznai blaskaus, dirbu ten doh.gif jei turi noro ir sveikatos, galim kada susibegt trumpam, pries ar po darbuko man mirksiukas.gif

Roma biggrin.gif nieko sau istorija, oj tie vaikai..dar negime sposus krecia biggrin.gif
Atsakyti