Įkraunama...
Įkraunama...

Pietryčių Londono mergaičių namučiai


sveikutes 4u.gif



QUOTE(titkauk @ 2012 11 08, 10:15)
Sveikos. Mani pilvukas nakty ramus budavo...  Uz tai dabar maziukas pi 3-4 kartus keliasi. Kartais ir 7-9 kartus per nakty. I kitas sunelis tai gerai man atsikelia kad ir anksti isijungia tv ir ziuri tyliai. Savaitgali kokia staigmena jis mums uztaise wub.gif  atsikeliam su vyru ateinan i apacia groja muzika ant stalo piesinukai ir padaryti sumustinukai mazi:-) padare vaikas pusrycius:-).  ( kaip nervina per tel rasyt negaliu doh.gif  o prie pc tingiu eit biggrin.gif )


as anksciau turedavau ilgai pasivartyti kad uzmikciau, o dabar kaip uzsimerkiu taip ir nelieka manes cool.gif , mano maziausias tai kaip kada, siom dienom naktimis labai prastai miega, itariu dantukai thumbup.gif , veluoja jau jie g.gif


QUOTE(Largesize @ 2012 11 08, 10:54)
Laba diena, mamukai,
dar vieną naujokę su ta pačia DD priimsit? ax.gif

Atvirai, tai senokai jus stebiu blush2.gif , bet kad temuke apmirus, tai ir jungtis nesinorėjo, dabar kai siek tiek atnaujinot plepesiukus, nusprendziau ir as prisijungti, jei priimsit unsure.gif


junkis butinai 4u.gif , taip ir yra, kelios-neviena stebinti yra, o rasyti neraso taip ir merdija tema, o jeigu vios visdelto nestebetu o kaska bruksteltu tai taip ir atgytu, ja jau norejo uzdaryti, isvis viena cia buvo momentas susavimi susirasinedavau lotuliukas.gif , bet as paprasiau kad ja dar atgaivintume, nenutrauktume, as vis tikejau kad atsiras nauju mamyciu, nors prisipazinsiu momentais jau buvau vilti praradus ax.gif
bet dabar paskaitineju ir labai sirdis dziaugesi, nepabekite mamytes, jus rasysite pamatysite ir daugiau prisijunks thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Largesize @ 2012 11 08, 10:54)
Laba diena, mamukai,
dar vieną naujokę su ta pačia DD priimsit? ax.gif

Atvirai, tai senokai jus stebiu blush2.gif , bet kad temuke apmirus, tai ir jungtis nesinorėjo, dabar kai siek tiek atnaujinot plepesiukus, nusprendziau ir as prisijungti, jei priimsit unsure.gif


papasakok daugiau apie save, kur gyveni ir tt, suprantu kad gal nenori apie tai sneketi, bet matau pirmas vaikelis buvo bet kiek suprantu nebera ? labai labai uzjauciu 4u.gif wub.gif man tai kaip tokie dalykai skaudu unsure.gif

Papildyta:
titkauk ka galiu pasakyti nu saunuolis tavo berniukas thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(imanuele @ 2012 11 08, 12:24)
nu koks sunelis superinis wub.gif saunuolis  thumbup.gif

*tai zinoma priimsim 4u.gif ka pilvelyje nesiojame? kur gyvename ir t.t. 4u.gif



QUOTE(jofkee @ 2012 11 08, 12:39)

**papasakok daugiau apie save, kur gyveni ir tt, suprantu kad gal nenori apie tai sneketi, bet matau pirmas vaikelis buvo bet kiek suprantu nebera ? labai labai uzjauciu  4u.gif  wub.gif  man tai kaip tokie dalykai skaudu  unsure.gif



/* Pilvelyje turime broli, dukriukas skane kartu buvo, tai pradzioj nusimine, bet paskui sonografei ir man isdeste savo teorija, kad ale si karta, jei jau as taip noriu brolio, tai tegu taip ir bus, ir ji ji myles wub.gif , o kitas butinai bus sese hihihi.gif... Taigi va, taip ir laukiam to brolio smile.gif
** Gyvenam mes SE2, uk jau treti metai.. Mergyte musu keliauja i mokykla, siemet year1 jau.
Del musu pirmagimio- taip buvo, o dabar tik mintyse auginam verysad.gif Dabar jau galiu apie tai kalbeti nebraukiant asaru, praejo jau septyneri metai, bet nemanau, kad idomu bus jai isiplesiu, tad aiskumo delei galiu pasakyti tik tiek, kad gime mazutis su sirdeles yda, teko iskesti dvi operacijas ir taip ir negrizes is ligonines namo, sulaukes 2men uzgeso......
Tokia musu istorija trumpai smile.gif
Atsakyti
labadienis visoms bigsmile.gif

QUOTE(Maike @ 2012 11 08, 01:32)
Papildyta:
Tai vat ,kad per siais sventes sunkiai ka beiseis suplanuoti  :  Liksim be dokumentu  biggrin.gif

biggrin.gif su dokumentais su dokumentais 4u.gif

QUOTE(patricija30 @ 2012 11 08, 09:38)

oba..mano kaime buvai tongue.gif ..kartais ar ne raudoni dzemperiai tos mokyklos? biggrin.gif
.. gal kavos puodui susitinkam 4u.gif ?

QUOTE(Largesize @ 2012 11 08, 11:54)
Laba diena, mamukai,
dar vieną naujokę su ta pačia DD priimsit? ax.gif

Atvirai, tai senokai jus stebiu : , bet kad temuke apmirus, tai ir jungtis nesinorėjo, dabar kai siek tiek atnaujinot plepesiukus, nusprendziau ir as prisijungti, jei priimsit :

bigsmile.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif prasom i gretas..ir faina kaip ,kad daugau atsiranda...kurioj vietoj cia gyvenat?
o del kito gyvenimo ivykio daug 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif friends.gif



jofkee-gausi man per uzpakali biggrin.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Largesize @ 2012 11 08, 12:01)
/* Pilvelyje turime broli, dukriukas skane kartu buvo, tai  pradzioj nusimine, bet paskui sonografei ir man isdeste savo teorija, kad ale si karta, jei jau as taip noriu brolio, tai tegu taip ir bus, ir ji ji myles wub.gif , o kitas butinai bus sese hihihi.gif... Taigi va, taip ir laukiam to brolio smile.gif 
** Gyvenam mes SE2, uk jau treti metai.. Mergyte musu keliauja i mokykla, siemet year1 jau.
Del musu pirmagimio- taip buvo, o dabar tik mintyse auginam  verysad.gif Dabar jau galiu apie tai kalbeti nebraukiant asaru, praejo jau septyneri metai, bet nemanau, kad idomu bus jai isiplesiu, tad aiskumo delei galiu pasakyti tik tiek, kad gime mazutis su sirdeles yda, teko iskesti dvi operacijas ir taip ir negrizes is ligonines namo, sulaukes 2men uzgeso......
Tokia musu istorija trumpai smile.gif

oij tie vaikai wub.gif

del pirmagymio - uzuojauta, bet svarbiausia dabar viskas gerai 4u.gif 4u.gif 4u.gif console.gif
Atsakyti
Titkauk- wub.gif kad man taip pusryciu kas pagamintu bigsmile.gif
..nu dabar tai ryte jau antrakart kavos mb padaro pries isvaziuodamas i darba wub.gif blush2.gif kazkaip galvoju tik kiek ilgam tas geris aplanke biggrin.gif cool.gif

Imanuele-o tu rasei kuriam rajone jus isikure? 4u.gif as jauciu praleidau doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(VIGILIUKAS @ 2012 11 08, 12:36)
Imanuele-o tu rasei kuriam rajone jus isikure?  4u.gif as jauciu praleidau doh.gif  blush2.gif

as Forest Hill'e 4u.gif
Atsakyti
dekui, mergytes 4u.gif

Mes is Abbey Wood'o mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(imanuele @ 2012 11 08, 13:54)
as Forest Hill'e  4u.gif

4u.gif tai tau pvz, iki bromley shopingo 'glades' patogu atvaziuot butu? 4u.gif galime susiorganizuoti pasimatyma kur nors ten aplinkui wink.gif kokios kavos puodui,ar arbatos 4u.gif ax.gif
Butu smagu,kad butu daugiau prisijungianciu prie mano idejos mini mytui bigsmile.gif

Papildyta:
QUOTE(Largesize @ 2012 11 08, 14:02)
dekui, mergytes 4u.gif

Mes is Abbey Wood'o mirksiukas.gif

g.gif o tau jauciu sudetingiau Bromley rast? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(VIGILIUKAS @ 2012 11 08, 14:06)
4u.gif tai tau pvz, iki bromley shopingo 'glades' patogu atvaziuot butu? 4u.gif  galime susiorganizuoti pasimatyma kur nors ten aplinkui wink.gif kokios kavos puodui,ar arbatos 4u.gif  ax.gif
Butu smagu,kad butu daugiau prisijungianciu prie mano idejos mini mytui  bigsmile.gif

Papildyta:

g.gif o tau jauciu sudetingiau Bromley rast? 4u.gif

Kadangi pati nevairuoju , tai viesuoju kazkur nuo val iki 2 kelio tongue.gif (jei neklystu unsure.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Largesize: 08 lapkričio 2012 - 14:56
QUOTE(VIGILIUKAS @ 2012 11 08, 13:06)
4u.gif tai tau pvz, iki bromley shopingo 'glades' patogu atvaziuot butu? 4u.gif  galime susiorganizuoti pasimatyma kur nors ten aplinkui wink.gif kokios kavos puodui,ar arbatos 4u.gif  ax.gif
Butu smagu,kad butu daugiau prisijungianciu prie mano idejos mini mytui  bigsmile.gif


na net neisivaizduoju kaip butu g.gif masinos nera dabar tai reiktu ziuretis viesaji trasporta g.gif bet susitikt butu visai fainiai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Largesize @ 2012 11 08, 09:54)
Laba diena, mamukai,
dar vieną naujokę su ta pačia DD priimsit? ax.gif

Atvirai, tai senokai jus stebiu blush2.gif , bet kad temuke apmirus, tai ir jungtis nesinorėjo, dabar kai siek tiek atnaujinot plepesiukus, nusprendziau ir as prisijungti, jei priimsit unsure.gif



Labas, junkis drasiai.... 4u.gif Geras dra vienas kaledinis beibis bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(jofkee @ 2012 11 08, 10:39)
sveikutes  4u.gif
as anksciau turedavau ilgai pasivartyti kad uzmikciau, o dabar kaip uzsimerkiu taip ir nelieka manes  cool.gif , mano maziausias tai kaip kada, siom dienom naktimis labai prastai miega, itariu dantukai  thumbup.gif , veluoja jau jie  g.gif




o tai tu tris vaikucius turi?Kiek mazajam laiko?"
Papildyta:
QUOTE(Largesize @ 2012 11 08, 12:02)
dekui, mergytes 4u.gif

Mes is Abbey Wood'o mirksiukas.gif



Mes gyvenom abbey woode,dabar persikraustem i Belvedere ...beveik kaimynes ax.gif Kurioi ligoninei gimdysi? As QE...gal susitiksim ,juk ta pacia diena dd hihihi.gif
Papildyta:
QUOTE(Maike @ 2012 11 08, 13:25)
Labas, junkis drasiai.... 4u.gif  Geras dra vienas kaledinis beibis  bigsmile.gif
Papildyta:
o tai tu tris vaikucius turi?Kiek mazajam laiko?"
Papildyta:
Mes gyvenom abbey woode,dabar persikraustem i Belvedere ...beveik kaimynes ax.gif  Kurioi ligoninei gimdysi? As QE...gal susitiksim ,juk ta pacia diena dd  hihihi.gif



Prikepiau imbieriniu sausainiu,visi namau kvepia kaledom wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Maike @ 2012 11 08, 15:27)
*Labas, junkis drasiai.... 4u.gif  Geras dra vienas kaledinis beibis  bigsmile.gif
*
**  Kurioi ligoninei gimdysi? As QE...gal susitiksim ,juk ta pacia diena dd  hihihi.gif
Papildyta:
Prikepiau imbieriniu sausainiu,visi namau kvepia kaledom  wub.gif

* aciuks.gif
**Aš ir ten pat smile.gif Visai galimas daigtas, kad susitiksim thumbup.gif (kazi tikimybe kokia g.gif as abu savo pernesiojau maziausiai savaite doh.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Largesize: 08 lapkričio 2012 - 15:46