Įkraunama...
Įkraunama...

Pietryčių Londono mergaičių namučiai

QUOTE(patricija30 @ 2012 11 07, 19:15)
na pas mane fb irgi ne bi le kas,tik artimi,bet tokiuose forumuose gi nerasot savo vardu ir viesina smile.gif t tik ta ka norit


viesinama tiesa, nes ten mamytes susitikineja-bendrauja-susitikimus daznai daro
todel ir nori jus pakviesti pirma y susitikima, pamatyti jus ir tada priimti i fb, ir isistikinti kad nebutumet kokios pe.......
Atsakyti
QUOTE(imanuele @ 2012 11 07, 16:51)
gruodzio 27  mirksiukas.gif kaldiniai leliukai  thumbup.gif

bigsmile.gif kaip faina wub.gif


QUOTE(patricija30 @ 2012 11 07, 20:15)
na pas mane fb irgi ne bi le kas,tik artimi,bet tokiuose forumuose gi nerasot savo vardu ir viesina smile.gif t tik ta ka norit

tai todel kad galetumem atviriau ir saugiau bendrauti,mes persikelem i fb..ten musu grupes nemato wink.gif is musu cia bendravusiu visu didumai patogiau tapo vienu 'log in' bendrauti-tai pasirinkom alternatyva tenais.. o pvz,fb yra ten ir anglu mamyciu ir dar kazkokiu,tai tos grupes atviros bilekam ax.gif
o del sventinio kaledu myto,jeigu norit kas dalyvauti is jusu tai sakykit bigsmile.gif mielai busit priimtos ir greiciau kelia i fb grupe rasit thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(imanuele @ 2012 11 07, 09:08)
Na kaip skaiciau temelej anksciau, tai kad reikia cia daugiau pabendrauti, kad i fb priimtu  g.gif tik kad kartais nera su kuo bendrauti  ax.gif



hihihi.gif
Papildyta:
QUOTE(VIGILIUKAS @ 2012 11 07, 11:54)
thumbup.gif dar ir kaip wink.gif
o tai kada jusu ta 'due date' yra,kad sutampa abieju naujokiu nestukiu bigsmile.gif



gruodzio 28 rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(VIGILIUKAS @ 2012 11 07, 13:45)

o sios temutes naujokes i party galit jungtis manau wink.gif busit tada 'patvirtintos' ir gausit 'dokumentus' i privatesnes erdves  4u.gif
juk ir kiekviena temute turi foto albumelius susikure,kuriu duomenu viesai neraso visiems,o gauna juos kai jau praeina tam tikras laikotarpis ir bendrauja,o ne pasirodo ir pabega  4u.gif  blush2.gif



Tai vat ,kad per siais sventes sunkiai ka beiseis suplanuoti smile.gif Liksim be dokumentu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jofkee @ 2012 11 07, 23:11)
viesinama tiesa, nes ten mamytes susitikineja-bendrauja-susitikimus daznai daro
todel ir nori jus pakviesti pirma y susitikima, pamatyti jus ir tada priimti i fb, ir isistikinti kad nebutumet kokios pe.......

Galiu tik tiek pasakyti gyveni su zmogum daugybe metu ir pasirodo,kad tu jo nepazinojai.O ka jau sakyti is pirmo karto susitikus,isvis nieko negali pasakyti apie zmogu.O pletkais matyt uzsiima kokios neturincios ka veikti ar ju gyvenimas visai neidomus tai rupinasi kitu lotuliukas.gif
Na as noriu pasidziaugti jau pirmadieni maziuke i mokykla keliaus.tik del sunaus liudna,isivaizduoji nuvaziavom i bigin hila toloka pirmas vaizdas-mokykla grieztoka kaip kaleimas doh.gif ir dar ateina tokia vyriska motera nei kiek nesisypso ir sako jus man nutrauket pamoka,einam.nueinam sako duokit pasa paduodam paso kortele ir metrikus sako paso sakom mum vizu nereikia mes europos saj.sako O MAN REIKIA blink.gif nu ir vsio net nekalbejo toliau,tipo irodymas jai kad jis po menesio neiseis,kad tikrai liks anglijoi,as darysiu pasa mokesiu pinigus jis tuscias kas cia per irodymas dabar isvis visi pirma kart girdi toki reikalavima,siand per nauja i civica duosiu pop. aggressive.gif
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(patricija30 @ 2012 11 08, 08:38)
Galiu tik tiek pasakyti gyveni su zmogum daugybe metu ir pasirodo,kad tu jo nepazinojai.O ka jau sakyti is pirmo karto susitikus,isvis nieko negali pasakyti apie zmogu.O pletkais matyt uzsiima kokios neturincios ka veikti ar ju gyvenimas visai neidomus tai rupinasi kitu lotuliukas.gif
Na as noriu pasidziaugti jau pirmadieni maziuke i mokykla keliaus.tik del sunaus liudna,isivaizduoji nuvaziavom i bigin hila toloka pirmas vaizdas-mokykla grieztoka kaip kaleimas doh.gif ir dar ateina tokia vyriska motera nei kiek nesisypso ir sako jus man nutrauket pamoka,einam.nueinam sako duokit pasa paduodam paso kortele ir metrikus sako paso sakom mum vizu nereikia mes europos saj.sako O MAN REIKIA blink.gif nu ir vsio net nekalbejo toliau,tipo irodymas jai kad jis po menesio neiseis,kad tikrai liks anglijoi,as darysiu pasa mokesiu pinigus jis tuscias kas cia per irodymas dabar isvis visi pirma kart girdi toki reikalavima,siand per nauja i civica duosiu pop. aggressive.gif
Papildyta:
user posted image


kaskoke nesamone, laikykis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(patricija30 @ 2012 11 08, 07:38)
Galiu tik tiek pasakyti gyveni su zmogum daugybe metu ir pasirodo,kad tu jo nepazinojai.O ka jau sakyti is pirmo karto susitikus,isvis nieko negali pasakyti apie zmogu.O pletkais matyt uzsiima kokios neturincios ka veikti ar ju gyvenimas visai neidomus tai rupinasi kitu lotuliukas.gif
Na as noriu pasidziaugti jau pirmadieni maziuke i mokykla keliaus.tik del sunaus liudna,isivaizduoji nuvaziavom i bigin hila toloka pirmas vaizdas-mokykla grieztoka kaip kaleimas doh.gif ir dar ateina tokia vyriska motera nei kiek nesisypso ir sako jus man nutrauket pamoka,einam.nueinam sako duokit pasa paduodam paso kortele ir metrikus sako paso sakom mum vizu nereikia mes europos saj.sako O MAN REIKIA blink.gif nu ir vsio net nekalbejo toliau,tipo irodymas jai kad jis po menesio neiseis,kad tikrai liks anglijoi,as darysiu pasa mokesiu pinigus jis tuscias kas cia per irodymas dabar isvis visi pirma kart girdi toki reikalavima,siand per nauja i civica duosiu pop. aggressive.gif
Papildyta:
user posted image



ohh kaip nefainai verysad.gif Nu nervina tokios bobos,o dar mokykloi dirba...


Labas rytas smile.gif Atsikelem si ryt 7val,buciau dar pamiegojus, bet kad jau dukryte norejo keltis, tai teko lipt is lovos..Sedi daba kramsnoja blyniukus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(VIGILIUKAS @ 2012 11 07, 22:18)
bigsmile.gif kaip faina  wub.gif
tai todel kad galetumem atviriau ir saugiau bendrauti,mes persikelem i fb..ten musu grupes nemato  wink.gif is musu cia bendravusiu visu didumai patogiau tapo vienu 'log in' bendrauti-tai pasirinkom alternatyva tenais.. o pvz,fb yra ten ir anglu mamyciu ir dar kazkokiu,tai tos grupes atviros bilekam ax.gif
o del sventinio kaledu myto,jeigu norit kas dalyvauti is jusu tai sakykit bigsmile.gif mielai busit priimtos ir greiciau kelia i fb grupe rasit  thumbup.gif  4u.gif


na manau, siais metais, kad ir noro butu, nelabai iseitu blush2.gif ax.gif nezinosi kaip cia su tuo pilvuku blush2.gif

QUOTE(patricija30 @ 2012 11 08, 08:38)
Galiu tik tiek pasakyti gyveni su zmogum daugybe metu ir pasirodo,kad tu jo nepazinojai.O ka jau sakyti is pirmo karto susitikus,isvis nieko negali pasakyti apie zmogu.O pletkais matyt uzsiima kokios neturincios ka veikti ar ju gyvenimas visai neidomus tai rupinasi kitu lotuliukas.gif
Na as noriu pasidziaugti jau pirmadieni maziuke i mokykla keliaus.tik del sunaus liudna,isivaizduoji nuvaziavom i bigin hila toloka pirmas vaizdas-mokykla grieztoka kaip kaleimas doh.gif ir dar ateina tokia vyriska motera nei kiek nesisypso ir sako jus man nutrauket pamoka,einam.nueinam sako duokit pasa paduodam paso kortele ir metrikus sako paso sakom mum vizu nereikia mes europos saj.sako O MAN REIKIA blink.gif nu ir vsio net nekalbejo toliau,tipo irodymas jai kad jis po menesio neiseis,kad tikrai liks anglijoi,as darysiu pasa mokesiu pinigus jis tuscias kas cia per irodymas dabar isvis visi pirma kart girdi toki reikalavima,siand per nauja i civica duosiu pop. aggressive.gif

cia ne pirmas atvejis, kai taip nutinka blink.gif jiems pasas yra pasas, o kortele jei ne uk tai ir netinka! tai kazkaip man visad pirmenybe pasui, kad ir lt jo ne nereikia, bet cia jis givybiskai svarbus thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Maike @ 2012 11 08, 09:59)
Labas rytas  smile.gif  Atsikelem si ryt 7val,buciau dar pamiegojus, bet kad jau dukryte norejo keltis, tai teko lipt is lovos..Sedi daba kramsnoja blyniukus  biggrin.gif

labas rytas 4u.gif ilgesne diena bus thumbup.gif mano pilvinukas tai nakty val davesi tai ***** gulejau ir ziurejau i tamsa kol apsiramino, nes uzmigt nejo doh.gif tai dabar jauciuos nei pamiegojus, nei ka doh.gif
Atsakyti
Sveikos. Mani pilvukas nakty ramus budavo... Uz tai dabar maziukas pi 3-4 kartus keliasi. Kartais ir 7-9 kartus per nakty. I kitas sunelis tai gerai man atsikelia kad ir anksti isijungia tv ir ziuri tyliai. Savaitgali kokia staigmena jis mums uztaise wub.gif atsikeliam su vyru ateinan i apacia groja muzika ant stalo piesinukai ir padaryti sumustinukai mazi:-) padare vaikas pusrycius:-). ( kaip nervina per tel rasyt negaliu doh.gif o prie pc tingiu eit biggrin.gif )
Atsakyti
QUOTE(imanuele @ 2012 11 08, 09:05)


labas rytas  4u.gif ilgesne diena bus  thumbup.gif mano pilvinukas tai nakty val davesi tai ***** gulejau ir ziurejau i tamsa kol apsiramino, nes uzmigt nejo  doh.gif tai dabar jauciuos nei pamiegojus, nei ka  doh.gif



oho koks aktyvus mazylis biggrin.gif Pas mane ,tai tinginys trupi,pasimala, bet ne perdaugiausiai,leidzia naktim miegoti.Tik paciai naktim nelabai miegasi,tai i tulika einu,tai rankos nutirpsta...sy ryt nepajudinau pirstu, tokie nutirpe buvo unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(titkauk @ 2012 11 08, 09:15)
Sveikos. Mani pilvukas nakty ramus budavo...  Uz tai dabar maziukas pi 3-4 kartus keliasi. Kartais ir 7-9 kartus per nakty. I kitas sunelis tai gerai man atsikelia kad ir anksti isijungia tv ir ziuri tyliai. Savaitgali kokia staigmena jis mums uztaise wub.gif  atsikeliam su vyru ateinan i apacia groja muzika ant stalo piesinukai ir padaryti sumustinukai mazi:-) padare vaikas pusrycius:-).  ( kaip nervina per tel rasyt negaliu doh.gif  o prie pc tingiu eit biggrin.gif )



doh.gif naktibalda...O mp maitini?
Mano dazniausiai keldavosi pora kartu,tai nelabai ir pajutau ka tai reiskia,tos bemieges naktis.Budavo persikeliu pas save i lova ,ji geria pienuka,o as toliau miegu. Noretusi,kad ir antras ramekas butu rolleyes.gif

O koks saunuolis jusu berniukas ir pusrycius padare thumbup.gif ech....laukiu kada man taip bus biggrin.gif
Atsakyti
as dirbtinu maitinu. Nuo pat pirmu dienu neuzteko mano pieno. Primaitinau:-( pirmaji as keldavau nakty valgyt. Neturejom problemu bei su soske nei su puoduku. Labai geras buvo. O sitas doh.gif jei neleidziam Tv ziureti tai nevalgo pieno. Lenkemes link jo musa per veida arba stume. Tipo nelysk i akis lotuliukas.gif
Atsakyti
Laba diena, mamukai,
dar vieną naujokę su ta pačia DD priimsit? ax.gif

Atvirai, tai senokai jus stebiu blush2.gif , bet kad temuke apmirus, tai ir jungtis nesinorėjo, dabar kai siek tiek atnaujinot plepesiukus, nusprendziau ir as prisijungti, jei priimsit unsure.gif

Atsakyti
QUOTE(titkauk @ 2012 11 08, 10:15)
Sveikos. Mani pilvukas nakty ramus budavo...  Uz tai dabar maziukas pi 3-4 kartus keliasi. Kartais ir 7-9 kartus per nakty. I kitas sunelis tai gerai man atsikelia kad ir anksti isijungia tv ir ziuri tyliai. Savaitgali kokia staigmena jis mums uztaise wub.gif  atsikeliam su vyru ateinan i apacia groja muzika ant stalo piesinukai ir padaryti sumustinukai mazi:-) padare vaikas pusrycius:-).  ( kaip nervina per tel rasyt negaliu doh.gif  o prie pc tingiu eit biggrin.gif )


nu koks sunelis superinis wub.gif saunuolis thumbup.gif
QUOTE(Largesize @ 2012 11 08, 10:54)
Laba diena, mamukai,
dar vieną naujokę su ta pačia DD priimsit? ax.gif

Atvirai, tai senokai jus stebiu blush2.gif , bet kad temuke apmirus, tai ir jungtis nesinorėjo, dabar kai siek tiek atnaujinot plepesiukus, nusprendziau ir as prisijungti, jei priimsit unsure.gif

tai zinoma priimsim 4u.gif ka pilvelyje nesiojame? kur gyvename ir t.t. 4u.gif
Atsakyti