Įkraunama...
Įkraunama...

Pietryčių Londono mergaičių namučiai

jau turim toki puslapiuka fb, su 37 naremis, as tai sutikciau ir jus ten prijungti 4u.gif reikia atsiklausti kitu mamyciu ka jos mano..
Atsakyti
Na kaip skaiciau temelej anksciau, tai kad reikia cia daugiau pabendrauti, kad i fb priimtu g.gif tik kad kartais nera su kuo bendrauti ax.gif
Atsakyti
Imanuele biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(titkauk @ 2012 11 07, 11:00)
Imanuele biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

g.gif g.gif nu kad teisybe lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos..pasimirsta tas kelias iki sm blush2.gif doh.gif lotuliukas.gif

QUOTE(**AUKSSE** @ 2012 10 26, 20:22)

Maike, Priimsim naujokes i fb,bet reik cia ilgiau pabuti,pabendrauti,kad pazintume..ir jei veliau isliks noras butinai i fb priimsim

drinks_cheers.gif aha..


QUOTE(Kaštanka @ 2012 11 05, 01:14)
labas vakaras.
sorry kad taip isibraunu. jus kasmet labai grazu kaledini vakareli organizuojate, gal pasidalintumete kontaktais ir info/kainomis kaledu senelio?
mes is rytu londono temos irgi noretume turet toki zibureli savo vaikuciams, bet nezinome kur rasti gera patikima seneli.

o beje, ar pas jus jungtis galima kaip anais metais ar ne?

4u.gif Nu tai burkites savo temos rata ir darykit rytu temutes svente sau ir savo vaikuciams 4u.gif Senio kolektyvas mums pirmais metais nelabai vykes,pernai apsieme mokytojos is lt mokykleles(uz mokesti)..nu tai manau,jeigu yra norinciu jusu bury daryti svente,tai tikrai tarpe visu rasit kas ka pazysta/zino/buve vienam ar kitam party...galu gale gal ikalbinsit kurios vyra persirengt seniu ir vaikams dovanas isdalinti wink.gif
cia viskas priklauso nuo jusu paciu organizuotumo ir noro sau ir savo vaikams sventes wink.gif 4u.gif

o man idomu is kur pas jus tokios zinios apie musu kaledinius vakarelius? ax.gif



QUOTE(patricija30 @ 2012 11 06, 09:05)
labas rytas.nu jau pirmadienis prasidejo nekaip

ujei unsure.gif imk 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif


Imanuele- pralinksminai biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Nors bent prajuokinu lotuliukas.gif naudinga pasirodo esu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(imanuele @ 2012 11 07, 13:46)
Nors bent prajuokinu  lotuliukas.gif naudinga pasirodo esu  lotuliukas.gif

thumbup.gif dar ir kaip wink.gif
o tai kada jusu ta 'due date' yra,kad sutampa abieju naujokiu nestukiu bigsmile.gif
Atsakyti

4u.gif Nu tai burkites savo temos rata ir darykit rytu temutes svente sau ir savo vaikuciams 4u.gif Senio kolektyvas mums pirmais metais nelabai vykes,pernai apsieme mokytojos is lt mokykleles(uz mokesti)..nu tai manau,jeigu yra norinciu jusu bury daryti svente,tai tikrai tarpe visu rasit kas ka pazysta/zino/buve vienam ar kitam party...galu gale gal ikalbinsit kurios vyra persirengt seniu ir vaikams dovanas isdalinti wink.gif
cia viskas priklauso nuo jusu paciu organizuotumo ir noro sau ir savo vaikams sventes wink.gif 4u.gif

o man idomu is kur pas jus tokios zinios apie musu kaledinius vakarelius?
Visiskai sutinku drinks_cheers.gif Aha ir idomu apie vakarelu is kur zinot? :-)
Atsakyti
QUOTE(titkauk @ 2012 11 07, 13:30)
    Aha ir idomu apie vakarelu is kur zinot? :-)

nagi musu merginos kelios ishsikelusios i rytus, ir manau pernai buvo pasikviete kazkiek savo draugu i zibureli smile.gif taip zinios ir eina, beje viena mamyte (nezinau ar ji is sm) susitiko mano drauge, kuria as buvau pakvietus pernai, ir sako as tave zinau, maciau ziburely blink.gif zodziu nesam tokios jau uzdaros kaip norisi 4u.gif
Atsakyti
tai aisku,kad gandai sklinda biggrin.gif ..man tai siaip tik idomu kas musu svente taip isgyre bigsmile.gif smagu,kad kitiem atrodo,jog pas mus kaledos jau dukart buvo labai smagios thumbup.gif wub.gif bigsmile.gif
o sios temutes naujokes i party galit jungtis manau wink.gif busit tada 'patvirtintos' ir gausit 'dokumentus' i privatesnes erdves 4u.gif
juk ir kiekviena temute turi foto albumelius susikure,kuriu duomenu viesai neraso visiems,o gauna juos kai jau praeina tam tikras laikotarpis ir bendrauja,o ne pasirodo ir pabega 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(VIGILIUKAS @ 2012 11 07, 12:54)
thumbup.gif dar ir kaip wink.gif
o tai kada jusu ta 'due date' yra,kad sutampa abieju naujokiu nestukiu bigsmile.gif

gruodzio 27 mirksiukas.gif kaldiniai leliukai thumbup.gif

drinks_cheers.gif del privatumo ir pan. gi visur taip yra cia sm 4u.gif
Atsakyti
na pas mane fb irgi ne bi le kas,tik artimi,bet tokiuose forumuose gi nerasot savo vardu ir viesina smile.gif t tik ta ka norit
Atsakyti