Įkraunama...
Įkraunama...

Pietryčių Londono mergaičių namučiai

as meskute ijauciu, bet padustu greit, jei reikia labai daug lankstytis doh.gif bet pailsi kelias minutes ir vel jegu pilna 4u.gif
Atsakyti
laba smile.gif smagu kad tema pagyvejo.gal kas zinot apie mokykla grays farm scool orpingtone,papasakokit.kur roma -oma dingus g.gif
Atsakyti
As abu vaikus gimdziau QEH. Is 10 balu duociau visus 10. Jei tektu vel gimdyti tai tik ten. Ir drasei nieko nebijodama. Pirma vaika balta priemeja prieme tai antra vaika bijojau kad juode nepriimtu. Bet prieme juode. Bet tokia gera kad medalio verta. Atsakingai susiuvo mane nu zodziu super. Rupinasi labai labai. Bent jau man taip buvo. Visur seip yra visokiu priemeju. ax.gif as labai bijojau antri gimdymo. Vis gi 5 metu pertrauka pamirsus viska biggrin.gif Ir atrodo kad dauggg baisiau buvo. Per saremius mano sūnelis man nugara gloste tai man begalo padejo. Kaip jis gailejo manes. Sako tau pilva prapjaus. Bet nieko sako wub.gif nenusakomos tokios akimirkos. Zidziu sekmes mergaites:-) toj nenusakomoj akimirkoj. Pas mane nuotraukose uzfiksuota gimimai vaiku. Labai dziaugiuosi del to ax.gif
Papildyta:
Imanuele. Maike. Matau jums ta pacia tipo diena gimdyti? biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
labas rytas.nu jau pirmadienis prasidejo nekaip,pirmiausia isliejau ryte pilna virduli vandens,cia sita danga pas juos tai mane nervina.tada visa diena toletas uzsikises pareinu is darbo bega per krastus nieks nesugebejo sutvarkyt,sakau eikit pompos pirkti siaip ne taip paaiskinau ko.parnese pompa ir viskas.vakare pokst boileris sprogo doh.gif nera karsto vandens ,sildymo nera,neveikia skalbianke duine,mikrobange schmoll.gif visi juokiasi kad isvys dabar savininkas arba atskaitis,bus matyt laukiam. yu.gif
Atsakyti
labas rytas 4u.gif
QUOTE(titkauk @ 2012 11 05, 22:10)
Imanuele. Maike. Matau jums ta pacia tipo diena gimdyti?  biggrin.gif  biggrin.gif


jop mes ta pacia diena! thumbup.gif bet gi sansu yra nedaug lotuliukas.gif
QUOTE(patricija30 @ 2012 11 06, 08:05)
labas rytas.nu jau pirmadienis prasidejo nekaip,pirmiausia isliejau ryte pilna virduli vandens,cia sita danga pas juos tai mane nervina.tada visa diena toletas uzsikises pareinu is darbo bega per krastus nieks nesugebejo sutvarkyt,sakau eikit pompos pirkti siaip ne taip paaiskinau ko.parnese pompa ir viskas.vakare pokst boileris sprogo doh.gif nera karsto vandens ,sildymo nera,neveikia skalbianke duine,mikrobange schmoll.gif visi juokiasi kad isvys dabar savininkas arba atskaitis,bus matyt laukiam. yu.gif

nu ne koks pirmdienis 4u.gif dazniausiai sakoma, kad koks pirmadienis, tokia ir visa likusi savaite unsure.gif tai linkiu, kad tik taip nebutu 4u.gif
Atsakyti
Oho tikrai ne koks pirmadienis. Tikekimes kitos dienos bus geresnes 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Turiu pasiulyma gal susikuriam fb puslapi pietryciu londono mamytes,maciau yra rytu,gal ten dazniau uzsuksim.manau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(patricija30 @ 2012 11 06, 13:58)
Turiu pasiulyma gal susikuriam fb puslapi pietryciu londono mamytes,maciau yra rytu,gal ten dazniau uzsuksim.manau ax.gif



drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(patricija30 @ 2012 11 06, 14:58)
Turiu pasiulyma gal susikuriam fb puslapi pietryciu londono mamytes,maciau yra rytu,gal ten dazniau uzsuksim.manau ax.gif

drinks_cheers.gif bet manau kad cia mamytes jau turi susikurusios, arba as klystu g.gif
Atsakyti
Nesinoretu kad cia niekas nebeuzsuktu unsure.gif o seip tai man tas pats 4u.gif retas svecias cia esu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo titkauk: 06 lapkričio 2012 - 17:31
kad ir taip mazai kas cia uzsuka unsure.gif
Atsakyti
spesim ir cia ir ten gathering.gif
Atsakyti