Įkraunama...
Įkraunama...

Pietryčių Londono mergaičių namučiai

labas vakaras.

sorry kad taip isibraunu. jus kasmet labai grazu kaledini vakareli organizuojate, gal pasidalintumete kontaktais ir info/kainomis kaledu senelio?
mes is rytu londono temos irgi noretume turet toki zibureli savo vaikuciams, bet nezinome kur rasti gera patikima seneli.

o beje, ar pas jus jungtis galima kaip anais metais ar ne?
Atsakyti
QUOTE(titkauk @ 2012 11 04, 15:09)
nebedaug jau liko smile.gif kokioj ligoninei gimdysi?ar sugalvojot varduka jau?smile.gif


kai pagalvoji tai kapeikos likusios bigsmile.gif gimdysiu kings college hospital thumbup.gif o del vardo buvom issirinke Lukas, bet dar vis galvojam tai dar vienas variantas Aiden. Tai kaip bus suzinosim kai gims leliukas thumbup.gif

QUOTE(Maike @ 2012 11 04, 19:05)
Imanuele ,as kartais i nestukiu tema uzeinu ir matau ant dureliu,kad mes ta pacia diena gimdyti turim biggrin.gif

Jop Maike bigsmile.gif tik aisku noreciau pagimdyt iki kaledu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(imanuele @ 2012 11 05, 08:26)

Jop Maike  bigsmile.gif tik aisku noreciau pagimdyt iki kaledu  lotuliukas.gif



xixi as irgi noreciau pries kaledas biggrin.gif Bet kazkodel nujauciu,kad vistiek pagimdysiu per kucias,kaledas ar naujus biggrin.gif


Atsakyti
QUOTE(Maike @ 2012 11 05, 10:09)
xixi as irgi noreciau pries kaledas biggrin.gif  Bet kazkodel nujauciu,kad vistiek pagimdysiu per kucias,kaledas ar naujus  biggrin.gif

na as sakiau, kad bandysim visaip iki kaledu bigsmile.gif nors mb uzsispyreliskai man kartoja, kad nujaucia kad vaikas gims po nauju sausi blink.gif nenoriu doh.gif dazniausiai buna, kad jo nuomone ir nujautimas dazniausiai pasiteisina doh.gif tikiuos ne si karta unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(imanuele @ 2012 11 05, 10:21)
na as sakiau, kad bandysim visaip iki kaledu  bigsmile.gif nors mb uzsispyreliskai man kartoja, kad nujaucia kad vaikas gims po nauju sausi  blink.gif nenoriu  doh.gif dazniausiai buna, kad jo nuomone ir nujautimas dazniausiai pasiteisina  doh.gif tikiuos ne si karta  unsure.gif



Na cia musu norai ir nenorai maziausiai itakos daro biggrin.gif Kada patys beibiai sugalvos,tada ir atkeliaus...O tau kiek suprantu pirmas mazylis? Sako pirmas dazniausiai veluoja ateiti, bet aisku cia netaisykle... smile.gif Mano pirmoji lygiai savaite velavo...Oj kaip laikas tada letai slinko doh.gif
Atsakyti
Mano pirmas gime ta pacia diena kaip nustate. O antras 6 dienas velavo. Pimas gime per 3 valandas ( saremiai para laiko buvo) antras per 28 minutes:-) ( saremiai 6 valandas buvo)
Atsakyti
QUOTE(Maike @ 2012 11 05, 11:48)
Na cia musu norai ir nenorai maziausiai itakos daro  biggrin.gif Kada patys beibiai sugalvos,tada ir atkeliaus...O tau kiek suprantu pirmas mazylis? Sako pirmas dazniausiai veluoja ateiti, bet aisku cia netaisykle... smile.gif Mano pirmoji lygiai savaite velavo...Oj kaip laikas tada letai slinko  doh.gif

jop pirmagimis 4u.gif na manau cia ne taisykle. va drauge viena 3 sav anksciau pirmaji pagimde, o kitai savaite su trupuciu velavo biggrin.gif tai kaip bus pamatysim bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(titkauk @ 2012 11 05, 12:30)
Mano pirmas gime ta pacia diena kaip nustate. O antras 6 dienas velavo. Pimas gime per 3 valandas ( saremiai para laiko buvo) antras per 28 minutes:-) ( saremiai 6 valandas buvo)



tiksliai nustate biggrin.gif
Man su pirma saremiai dvi paras buvo,tai sienom lipau,o gime per 15 min,tik pyrst ir viskas biggrin.gif
Atsakyti
noreciau ir as greitai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaštanka @ 2012 11 04, 23:14)
labas vakaras.

sorry kad taip isibraunu. jus kasmet labai grazu kaledini vakareli organizuojate, gal pasidalintumete kontaktais ir info/kainomis kaledu senelio?
mes is rytu londono temos irgi noretume turet toki zibureli savo vaikuciams, bet nezinome kur rasti gera patikima seneli.

o beje, ar pas jus jungtis galima kaip anais metais ar ne?



man irgi butu idomu suzinoti ,kas per vakarelis, nors ir abejoju ar siais metais iseitu sudalyvauti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Maike @ 2012 11 05, 18:33)
man irgi butu idomu suzinoti ,kas per vakarelis, nors ir abejoju ar siais metais iseitu sudalyvauti  rolleyes.gif

gimdysim maike tai jokie vakareliai neturi rupeti lotuliukas.gif
Atsakyti
oj zinau zinau maziausiai tos sventes rupes...as jau dabar kaip meska jauciuosi unsure.gif Ustysiu mazaja laiptais ir padustu...o jis vis prasosi apa apa ant ranku ..nu ir kaip neiimti doh.gif

Kas is mamyciu gimde Queen Elizabeth ligoninei?kokia jusu patirtis?
Atsakyti