Įkraunama...
Įkraunama...

Pietryčių Londono mergaičių namučiai

QUOTE(patricija30 @ 2012 10 29, 20:29)
kaip sekesi,ka sventet jai nepaslaptis.sugalvojai ka prigaminti daug smile.gif


sugyvenom nemazai draugu, tai nusprendem svesti cosmo restorane ax.gif , namie nebutume tilpe niekaip beto ir tai buvo nevisi, kiti sveikino sestadieni, kiti dar sveikins, vienu zodziu net nezinau g.gif , vyrui sakau kai pirksim nama tai butinai su dideliu kiemu rolleyes.gif
klausi apie helovyna, tai nelabai daug bet eina vaikai per artimiausius butus-namus ir praso kanorstai, nezinau ka jie sako ar isvis sako, eidavo mano vyresnelis kai buvo mazesnis, o dabar jau ir mano mazoji eis siemet su draugu vaikais, bet as neisiu tai nezinau ka jie ten sakys, vieni eina izvakarese kiti eis lapkricio 1d, tai tiek tegaliu pasidalinti
o kaip jus leidziate atostogas ?
Atsakyti
Sveikutes. Noreciau jungtis prie jusu!! 4u.gif

Gyvenu Forest Hill'e laukiuosi pirmojo vaikelio! blush2.gif
Atsakyti
prasom prasom cv is kur su kuo pas ka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(imanuele @ 2012 10 30, 18:02)
Sveikutes. Noreciau jungtis prie jusu!!  4u.gif

Gyvenu Forest Hill'e laukiuosi pirmojo vaikelio!  blush2.gif


4u.gif
Papildyta:
QUOTE(imanuele @ 2012 10 30, 18:02)
Sveikutes. Noreciau jungtis prie jusu!!  4u.gif

Gyvenu Forest Hill'e laukiuosi pirmojo vaikelio!  blush2.gif


junkis junkis, tik nepabek ax.gif , pasipasakok daugiau, iskur esi, kiek laiko esi cia, kaip jautiesi, gal kokiu klausimu turi, viska viska bigsmile.gif , ar viska jau turi susipirkusi,
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Anglijoj esu jau daugiau negu 5 metai. 4u.gif Pagaliau esu uztarnautam poilsyje, kad ir dekretinese 4u.gif Jauciuosi puikiai, kaip ir ne nestuke.gif o susipirkus kaip jau ir beveik viska, liko tik vezimas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(imanuele @ 2012 10 31, 09:53)
Labas rytas  4u.gif

Anglijoj esu jau daugiau negu 5 metai.  4u.gif  Pagaliau esu uztarnautam poilsyje, kad ir dekretinese  4u.gif Jauciuosi puikiai, kaip ir ne  nestuke.gif o susipirkus kaip jau ir beveik viska, liko tik vezimas  blush2.gif


ar zinai ko laukiesi ? kur gyveni ?
Atsakyti
QUOTE(jofkee @ 2012 11 01, 18:20)
ar zinai ko laukiesi ? kur gyveni ?

laukiuos berniuko 4u.gif o cia londone tai forest hille gyvenu 4u.gif
Atsakyti
ai netaip ir toli, smagu kad berniukas, as irgi turiu berniuka, kaip jautiesi ? kaip nestumas ? man pvz tai iki pat gimdymo pravemiau unsure.gif
siandien merginos eisiu ziureti kurnors (ytariu normon parke )saliutu !!! o jus ar eisite
Atsakyti
bigsmile.gif wow..isganymas temukei!!! thumbup.gif kaip smagu,kad naujokiu uzpludo-visom po sveikinimosi 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif mirksiukas.gif

as pasyviai irgi...daug visokiu nesklandumu siuo metu pas mus,tai unsure.gif doh.gif

wub.gif nestukiu sarasiuke turim irgi thumbup.gif nestuke.gif ..o jau tylu ramu buvo biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(jofkee @ 2012 11 03, 11:19)

siandien merginos eisiu ziureti kurnors (ytariu normon parke )saliutu !!! o jus ar eisite

biggrin.gif namie,siltai ir be saliutu bus gerai tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(jofkee @ 2012 11 03, 10:19)
ai netaip ir toli, smagu kad berniukas, as irgi turiu berniuka, kaip jautiesi ? kaip nestumas ? man pvz tai iki pat gimdymo pravemiau  unsure.gif
siandien merginos eisiu ziureti kurnors (ytariu normon parke )saliutu !!! o jus ar eisite

jauciuos puikiai thumbup.gif jei ne pilvas tai ir nepasakyciau, kad nestuke.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(imanuele @ 2012 11 04, 10:27)
jauciuos puikiai  thumbup.gif jei ne pilvas tai ir nepasakyciau, kad  nestuke.gif  4u.gif



nebedaug jau liko smile.gif kokioj ligoninei gimdysi?ar sugalvojot varduka jau?smile.gif
Atsakyti
Labas...buvom mes vakar fejerverku ziureti blackheathe,Ula ziurejo labai susikaupus ,pradzioj gal truputi bijojo, bet veliau pradejo mojuoti biggrin.gif

Imanuele ,as kartais i nestukiu tema uzeinu ir matau ant dureliu,kad mes ta pacia diena gimdyti turim biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maike: 04 lapkričio 2012 - 20:06