Įkraunama...
Įkraunama...

Pietryčių Londono mergaičių namučiai

QUOTE(dianaaiste @ 2012 10 20, 14:07)
Sveiki

Augam po truputi. Jau atsventem ir pirmaji gimtadieni. Gretute jau vaiksto  wub.gif  Gustukas tik tinginukas  smile.gif  Aistute ir normaliai eina i mokykla , sestadieni i lietuviu mokykla, ketvirtadieniais gimnastika, zodziu visa bizeke. Kaip Jus laikotes?

Butu fainai kokiam meetuke sudalyvaut, ar tokie beorganizuojami  smile.gif ?


y kuria lietuviu mokyklele einat
Atsakyti
QUOTE(jofkee @ 2012 10 20, 20:25)
y kuria lietuviu mokyklele einat


EDUKACINIO CENTRO “LIGHTHOUSE” LITUANISTINĖ MOKYKLA “ŠVYTURIUKAS”
Sita va lankom, jau ne vienerius metus. Ne viena lietuviu sestadienine mokykla pakeitem, kol atradom tai kas mums tinka ir patinka thumbup.gif
Atsakyti
labas 4u.gif supermamytes !!!! tai kur jus visos dingote ???
unsure.gif as tai pati uzsikasusi moksluose rolleyes.gif
o jus ka veikiate, pasmanes sestadieni bus balius g.gif , ka man pasiulitumet pagaminti-svecius pavaisinti DAUG SKANIAI IR PIGIAI, IR DAR KAD LENVAI IR GREITAI PASIGAMINTU g.gif ???
Atsakyti
ka mokaisi,kalba ar specialybe.as taip noreciau kalba.nespejau si rugseji.o is kokiu patiekalu tu nori saltu karstu,vieno kasnio sumustinukai man patinka internete visokiu yra,jai karsta gaminsi tai gal cia vistiena pigiausia kazka is jos smile.gif mum atsiunte laiska 7lapkricio i mokykla su vyresniu,bet jai pazystama negales eiti kartu man sakes kaip ir vakar viena nuejau del maziukes dave bromlio civic adresa ir viso gero doh.gif
Atsakyti
QUOTE(patricija30 @ 2012 10 23, 07:28)
ka mokaisi,kalba ar specialybe.as taip noreciau kalba.nespejau si rugseji.o is kokiu patiekalu tu nori saltu karstu,vieno kasnio sumustinukai man patinka internete visokiu yra,jai karsta gaminsi tai gal cia vistiena pigiausia kazka is jos smile.gif mum atsiunte laiska 7lapkricio i mokykla su vyresniu,bet jai pazystama negales eiti kartu man sakes kaip ir vakar viena nuejau del maziukes dave bromlio civic adresa ir viso gero doh.gif


o tai tav mazike neina y mokykla ?
Atsakyti
nei vienas dar neina verysad.gif kiek nervu kainuoja ne tas zodis,ji taip gerai 1klase baige LT,ZIURAU DABAR APMIRSUS VISKA.jau as visko prisigalvojau jai neprims niekur gal atgal i lt pas mociute,bet taip sunku be ju ne tas zodis.bet cia jie su ta savo tvarka tai nervus tampo,siandien dar drauge skambis i 2mokyklas prasiau.paziuresiu ka sakis.o vakar isvis atsikrauste kazkoks bomzas kosmaras dar vienas lenkas,jau ir taip 2 gyvena zoles apsiruke,jis gal girtas duris vakare sumaise isgasdino vaikus.greiciau dingt is cia.
Atsakyti
Pietryciu mamytes padekite!!! 4u.gif Parekomenduokit koki gera plauku stilista, nebegaliu i veidrodi ziureti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mariuska @ 2012 10 24, 16:59)
Pietryciu mamytes padekite!!! 4u.gif  Parekomenduokit koki gera plauku stilista, nebegaliu i veidrodi ziureti  doh.gif


nepazystu, tik siaip reklamavosi fb.....

Sveikos.Siulau savo paslaugas:ivairus moteriski kirpimai ir dazymai Jusu arba mano namuose,Jums patogiu laiku ir tikrai uz prieinama kaina. Rytu londonas.

Lauksiu zinuciu ,skambuciu telefonu 07920046886 arba tiesiog rasykit i asmenines zinutes smile.gif
Atsakyti
Labas mamos,noriu jungtis i jusu buri.As auginu 20 men dukryte ir laukiuosi antro leliaus,kuris turetu gimti gruodzio pabaigoi.Mes is Belvedere,gal yra kaimyniu? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maike: 25 spalio 2012 - 08:02
Aciu labai jofkee 4u.gif , bet si karta turbut rizikuosiu ir eisiu pas praktikante g.gif idomu ar veliau ne bus blogiau doh.gif
Atsakyti

sveikos gyvos bigsmile.gif
QUOTE(mariuska @ 2012 10 24, 16:59)
Pietryciu mamytes padekite!!! 4u.gif  Parekomenduokit koki gera plauku stilista, nebegaliu i veidrodi ziureti  doh.gif

man labai patinka woolviciui kirpykla NU-style http://www.nu-styleh....uk/contact.htm cia dirba lietuviai Vitalijus, ir Jurgita 4u.gif

QUOTE(Maike @ 2012 10 25, 07:02)
Labas mamos,noriu jungtis i jusu buri.As auginu 20 men dukryte ir laukiuosi antro leliaus,kuris turetu gimti gruodzio pabaigoi.Mes is Belvedere,gal yra kaimyniu?  bigsmile.gif

sveika prisijungus!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zhivute: 25 spalio 2012 - 12:57
QUOTE(zhivute @ 2012 10 25, 10:56)
sveikos gyvos  bigsmile.gif

man labai patinka woolviciui kirpykla NU-style http://www.nu-styleh....uk/contact.htm cia dirba lietuviai Vitalijus, ir Jurgita  4u.gif
sveika prisijungus!



Pas Vitaliju ir as kerpuosi, bet pas Jurgita,tai nesikirpciau ax.gif

Sveika mirksiukas.gif Bet cia pas jus mirus temele..... unsure.gif
Atsakyti