Įkraunama...
Įkraunama...

Pietryčių Londono mergaičių namučiai

as irgi double cream perku viotelinis toks atrodo smile.gif kai orai geri doh.gif
Atsakyti
laba wink.gif

QUOTE(patricija30 @ 2012 10 08, 08:28)
man reikejo i ta apkepa kur virtos bulves lasisa kiausiniai grietinele,brokoliai,lasisa dziugo suris jis turi toki isskirtini skoni cia lb tinka bet nera unsure.gif vakar mama atsiunte narva jau mazoji nori juru kiaulytes nesulaukia kada nupirksim.savo ciucka palike lt mamai ji ten dabar kaip anuke tik duodasi smile.gif

ax.gif as toki apkepa pirmakart girdziu blush2.gif smulkiau parasyk receptuka-skaniai skamba..o ir lasisos kaip tik vakar papirkau,gal idomesni receptuka isbandysim visai bigsmile.gif 4u.gif
Gerai,kad maniskiai zino,jog pas mus bute negalima jokiu gyvunu,o tai itariu,kad be zuvyciu turetumem dar ir suniuka su katinu biggrin.gif cool.gif

..joooo..orelis kaip ir dera angliskam rudeniui unsure.gif nepatink beveik visai schmoll.gif
Atsakyti
nu blyn narvas mazokas paauks kiaulyte permazas bus gal kam reik po menesio parduosiu reiks didesnio doh.gif na as normu tiksliu nepasakysiu nes megstu is akies ax.gif i kepimo skarda dedu virtas bulves sluoksni toki riekelem supjaustytos,tadalasisa man skaniau atraizelem kai buna nu sainsburi pirkau 3pokelius iskloji ant bulviu tada apvirtus brokolius ant virsaus visa poka sudejau,o uzpilti tai 6 kiausiniai giretineles didelis indelis na ir kazkoki suri vietoi dziugo,viska isplaki ir uzpili ant virsaus i orkaite irkepti kol apskrus juk viskas kaip ir virta tik kiausiniai zali.paprasta bet man lb skanu ax.gif tik jau nesigaus taoks kaip lt.be dziugo
Atsakyti
QUOTE(patricija30 @ 2012 10 08, 21:01)
nu blyn narvas mazokas paauks kiaulyte permazas bus gal kam reik po menesio parduosiu reiks didesnio doh.gif na as normu tiksliu nepasakysiu nes megstu is akies  ax.gif i kepimo skarda dedu virtas bulves sluoksni toki riekelem supjaustytos,tadalasisa man skaniau atraizelem kai buna nu sainsburi pirkau 3pokelius iskloji ant bulviu tada apvirtus brokolius ant virsaus visa poka sudejau,o uzpilti tai 6 kiausiniai giretineles didelis indelis na ir kazkoki suri vietoi dziugo,viska isplaki ir uzpili ant virsaus i orkaite irkepti kol apskrus juk viskas kaip ir virta tik kiausiniai zali.paprasta bet man lb skanu ax.gif tik jau nesigaus taoks kaip lt.be dziugo

nagi bandysim o tai kas tas dziugas per suris...rukytas ,su pelesiais koky jis ta skony turi???? tu apibudink o mes tau sury rasim o tada kepsim tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(roma oma @ 2012 10 08, 22:43)
nagi bandysim o tai kas tas dziugas per suris...rukytas ,su pelesiais koky jis ta skony turi???? tu apibudink o mes tau sury rasim o tada kepsim tongue.gif

kita karta paprasysiu kad mam idetu ir atnesiu paragauti,kazkaip dabar ne tas galvoi visiem buvo pamirsom daug ka.ne jis kaip olandiskas kietas suris bet toki turi savo skoni tongue.gif
Atsakyti
Sveikos,

savaitraštis „Tiesa“ ir portalas Tiesa.com kviečia Anglijoje gyvenančias šeimas prisijungti prie eksperimento „Valgau taupiai“. Eksperimentas truks mėnesį, jo tikslas – išsiaiškinti ar prekybos centrų ženklais pažymėtas maistas yra gardus bei kokybiškas ir, svarbiausia, kiek galima sutaupyti pinigų iškeičiant įprastus produktus į „Asda“, „Tesco“ ir kitų tinklų pakuotes.
http://www.tiesa.com...rinciu-dal.html

Gal kurią nors iš jūsų sudomintų?
Akcijos pabaigoje šeima gaus prizą.

Jei susidomėjote, rašykite man asmeninę žinutę wink.gif
Atsakyti
Sveikos. Snd viriau sriubyte. Kopustas morka bulve ir vistyte. Kazin jai sutrynta duosiu 4men kudikiui??? Kaip jus manot? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(titkauk @ 2012 10 10, 10:30)
Sveikos. Snd viriau  sriubyte. Kopustas morka bulve ir vistyte. Kazin jai sutrynta duosiu 4men kudikiui??? Kaip jus manot?  4u.gif

na gal mesyte dar anksti? g.gif priklauso ka jis jau ragaves ir kaip valgo kieta maista..
Laba diena smile.gif
Atsakyti
Oi valgo jis tai... Tike duok:-) nespeju duoti kaip rekia:-D ten tos mesytes keli gabaliukai maziukai:-). Gal kuri esat persodinus orchidejos vaika???
Atsakyti
QUOTE(titkauk @ 2012 10 10, 10:30)
Sveikos. Snd viriau  sriubyte. Kopustas morka bulve ir vistyte. Kazin jai sutrynta duosiu 4men kudikiui??? Kaip jus manot?  4u.gif


kodel tu taip skubi !? sau bedos prisidarysi, o tai y ta sriubyte nieko daugiau nedejai, kaip pipiru ar druskos ar siaip prieskoniu !?
Atsakyti
QUOTE(jofkee @ 2012 10 11, 20:18)
kodel tu taip skubi !? sau bedos prisidarysi, o tai y ta sriubyte nieko daugiau nedejai, kaip pipiru ar druskos ar siaip prieskoniu !?



ne nedejau nei pipru nei druskos..Joofke jis kaip pavalgo normalu maista miega po 3 valandas o kaip valgo tik piena miega po 30 min.kiekviena diena gauna banana pora kartu i savaite kazka kita,.o seip piena.daug info interete o ten raso Jei nemaitini MP galia duoti koseles nuo 4menesiu.
Atsakyti
QUOTE(titkauk @ 2012 10 12, 13:07)
ne nedejau nei pipru nei druskos..Joofke jis kaip pavalgo normalu maista  miega po 3 valandas o kaip valgo tik piena miega po 30 min.kiekviena diena gauna banana  pora kartu i savaite kazka kita,.o seip piena.daug info interete o ten raso Jei nemaitini MP galia duoti koseles nuo 4menesiu.


kuoseles tai aisku kad gali duoti, keisk darzoves visokias, bet va su mesyte sakau biski skubi, palauk iki 5 menesiuku ax.gif
as tai pradzioi pirkau, va nuovakar pradejau virti pati, kiek berasytu kad sveika, ir nieko ten viduje nera bet didelis skirtumas kur mano pacios virta kur pirkta, tikrai netikiu kad nieko nedeta ten viduje g.gif
kaip oras pasjus, saltoke ne ?!?!
Atsakyti