Įkraunama...
Įkraunama...

Pietryčių Londono mergaičių namučiai

o geriat antibijotikus,ar ne.***** baisu ir dar kai vaikas mazas,o mes dar mamos gi prisigalvojam visko panikuot pradedam.pas mus tai nieko naujo vakar buvau siandien vel po darbo i poliklinika registruotis stumdo kai nesupranti kalbos tuos lapus pildyt vis nesuos namo ir prasau kad uzpildytu drauge.ir taip liudna praeita savaite dieduka palaidojo vakarmociute mire,bilietai brangus ziurejau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(patricija30 @ 2012 10 04, 07:30)
o geriat antibijotikus,ar ne.***** baisu ir dar kai vaikas mazas,o mes dar mamos gi prisigalvojam visko panikuot pradedam.pas mus tai nieko naujo vakar buvau siandien vel po darbo i poliklinika registruotis stumdo kai nesupranti kalbos tuos lapus pildyt vis nesuos namo ir prasau kad uzpildytu drauge.ir taip liudna praeita savaite dieduka palaidojo vakarmociute mire,bilietai brangus ziurejau verysad.gif

Kaip baisu 4u.gif 4u.gif laikykis mergyt. Didele uzuojauta. Mano anyta isvaziavo liudna. verysad.gif verkiu nuo ryto verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(patricija30 @ 2012 10 04, 07:30)
o geriat antibijotikus,ar ne.***** baisu ir dar kai vaikas mazas,o mes dar mamos gi prisigalvojam visko panikuot pradedam.pas mus tai nieko naujo vakar buvau siandien vel po darbo i poliklinika registruotis stumdo kai nesupranti kalbos tuos lapus pildyt vis nesuos namo ir prasau kad uzpildytu drauge.ir taip liudna praeita savaite dieduka palaidojo vakarmociute mire,bilietai brangus ziurejau verysad.gif


negeriam ir negerem, gal jau ir duociau, bet kad jie neisraso, sako kad temp neturi, plauciai svarus, gerkle neraudona.... o kosija kaip prasirukes verysad.gif nezinau nezinau g.gif ziuresim
o del seneliu tai uzuojauta, o tai cia abu gyveno... santuokoje ?, kodel mociute taip ir greitai mire ?

Papildyta:
uzdek namie zvakute, sukalbek maldele
Atsakyti
santuokoje,diedukas nesiskunde niekuom ejo ir sirdis sustojo,o mociute jau sirgo apie metus laiko daug ligu tame tarpe alzhaimeris ir parkinsonas,na kazkaip buvom pasiruose kaip sakoma o isejo atvirksciai,ji jau nieko nesuprato bet atrodo kaip taip nutiko kad nujaucia kartu isejo ilsetis.oi.
Atsakyti
As torta snd kepiau. Pati netikejau bet gavosi. Meduti dariau. Niam niam. 4u.gif patricija labai labai gaila. Tikrai. unsure.gif
Atsakyti
prasom recepta arteja ziema pyragu kepimo metas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(patricija30 @ 2012 10 04, 08:30)
o geriat antibijotikus,ar ne.***** baisu ir dar kai vaikas mazas,o mes dar mamos gi prisigalvojam visko panikuot pradedam.pas mus tai nieko naujo vakar buvau siandien vel po darbo i poliklinika registruotis stumdo kai nesupranti kalbos tuos lapus pildyt vis nesuos namo ir prasau kad uzpildytu drauge.ir taip liudna praeita savaite dieduka palaidojo vakarmociute mire,bilietai brangus ziurejau verysad.gif

uzuojauta verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(titkauk @ 2012 10 04, 19:08)
As torta snd kepiau. Pati netikejau bet gavosi. Meduti dariau. Niam niam.  4u.gif  patricija labai labai gaila. Tikrai.  unsure.gif

tortai gerai,as savaitgaly irgi kepiau mergytei,sokoladiny(jai aisku dar tas pats,nes jo nevalge) biggrin.gif receptuka prasom kepsim meduty kita kart smile.gif
Atsakyti
QUOTE(roma oma @ 2012 10 05, 11:37)
uzuojauta verysad.gif
Papildyta:

tortai gerai,as savaitgaly irgi kepiau mergytei,sokoladiny(jai aisku dar tas pats,nes jo nevalge) biggrin.gif receptuka prasom kepsim meduty kita kart  smile.gif
                              As mergaites kepiau pagal sita

http://aj-receptai.b...tortas.html?m=1 bet myltu dejau daug daugiau. Ir tepiau isplakta grietinele. Bet gavosi thumbup.gif tik as megstu slapius tortus tai man sausokas sitas. Bet seip tai niam niam ax.gif
Atsakyti
QUOTE(patricija30 @ 2012 10 04, 08:30)

4u.gif uzuojauta ..pas mane taip giminaiciu pora irgi isejo..apie menesio skirtumas tebuvo

QUOTE(titkauk @ 2012 10 04, 09:32)

4u.gif neliudek ir tu wink.gif sunku ta ilgesio atstuma pergyventi..viskas bus gerai 4u.gif


Senai bebuvau.. blush2.gif 4u.gif LABAS biggrin.gif
Atsakyti
o kokia jus ir kokioi pard perkat grietinele pvz vakar pabandziau pakeisti tuo jogurtu naturaliu kur sainsburi kepiau lasisa bet kazkaip ne taip ir suri nezinojau koki pirkti nes reikia dziugo siaip deti.
Atsakyti
QUOTE(patricija30 @ 2012 10 07, 12:34)
o kokia jus ir kokioi pard perkat grietinele pvz vakar pabandziau pakeisti tuo jogurtu naturaliu kur sainsburi kepiau lasisa bet kazkaip ne taip ir suri nezinojau koki pirkti nes reikia dziugo siaip deti.

as perku 'double cream' ir naudoju ja ir kaip grietine,ir grietinele ax.gif ...o suris nzn koks tas dziugas lietuvoj ,bet perkam arba mozarella,arba ceddar cheese-tik ji MILD stiprumo visad imu-kiti man nepatinka 4u.gif rolleyes.gif
Labutis 4u.gif
ka tiek gaminai? soriuks,jeigu anksciau rasei-as neskaiciau blush2.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
man reikejo i ta apkepa kur virtos bulves lasisa kiausiniai grietinele,brokoliai,lasisa dziugo suris jis turi toki isskirtini skoni cia lb tinka bet nera unsure.gif vakar mama atsiunte narva jau mazoji nori juru kiaulytes nesulaukia kada nupirksim.savo ciucka palike lt mamai ji ten dabar kaip anuke tik duodasi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo patricija30: 08 spalio 2012 - 08:31