Įkraunama...
Įkraunama...

Pietryčių Londono mergaičių namučiai

sveikatos 4u.gif visiems ligoniukams,kur nesat taisyti savo kompiuterius,nes nunesen babajui sumokejom60 svaru praejo menesis,vel uzlinko gal zinot lietuvi ar rusa kad susikalbeti.
Atsakyti
QUOTE(patricija30 @ 2012 09 30, 20:26)
sveikatos 4u.gif visiems ligoniukams,kur nesat taisyti savo kompiuterius,nes nunesen babajui sumokejom60 svaru praejo menesis,vel uzlinko gal zinot lietuvi ar rusa kad susikalbeti.


zinok tikrai yra, nerateke nesti, bet buna namzai skelbimu
Papildyta:
QUOTE(roma oma @ 2012 09 29, 14:16)
ruduo gerai,bet matau ligos ligos pas visas g.gif .nuo kakliuko ar pazastyciu sutimo gerai "sudo" kremas ,mano mazei pastoviai ant kaklo buvo,nes ji burbuliukas pas mane smile.gif ,mum padedavo,nuprausdavau tik su vandeniuku,nusausindavau ir tuo kremuku.labai gerai nuo visu raudonumu;)o del tu valgymu tai jo ankstoka dar maziukas 4 men.yra kosyciu nuo 4 men ryziu tipo gerai jai neprivalgo;) skanaus.
Kas tavo maziui jofke kad vis apie ligonines ka sake ligoninej?  g.gif . mes irgi bisky sirgom bet jau gerai ax.gif  ir va ryt svenciam pirma gimtadieny  thumbup.gif .ko gero ta torta teks jum pastu siusti biggrin.gif . SVEIKIT 4u.gif  4u.gif


ai kaskaip antar savaite kosija, ir niekas nieko negirdi, jam viskas tipo gerai ir vis sako laukti kol savaime praeis, as ir klausiau tai gal yra kokiu nebutinai antibiotiku, gal kas lengvinanacio-hemopatinio, sake ne schmoll.gif viskas jam gerai, o nuo treciadienio kosuliukas pasunkejo, o vakar ryte atsikeliau ir isigandau, kunelis ismestas tokio raudonom demem, tai ligoninekje prasedejom labai ilgai, nu pasake kad neminingitas (ir aciu Dievui!! ) o tipo toks virusas ir eina taip lauk, nu karocia, stebesim toliau lauksim g.gif , oi man nepatinka tas reikalas
Atsakyti
QUOTE(jofkee @ 2012 09 30, 22:21)
zinok tikrai yra, nerateke nesti, bet buna namzai skelbimu
Papildyta:
ai kaskaip antar savaite kosija, ir niekas nieko negirdi, jam viskas tipo gerai ir vis sako laukti kol savaime praeis, as ir klausiau tai gal yra kokiu nebutinai antibiotiku, gal kas lengvinanacio-hemopatinio, sake ne  schmoll.gif  viskas jam gerai, o nuo treciadienio kosuliukas pasunkejo, o vakar ryte atsikeliau ir isigandau, kunelis ismestas tokio  raudonom demem, tai ligoninekje prasedejom labai ilgai, nu pasake kad neminingitas (ir aciu Dievui!! ) o tipo toks virusas ir eina taip lauk, nu karocia, stebesim toliau lauksim  g.gif , oi man nepatinka tas reikalas

aisku g.gif nu bjauru cia su tais kosuliais,mano maze irgi praeita rudeny turejo dar visai mazute buvo gal menesiuko tai prisinervavau doh.gif sunus tada pradejo priesmokykliny rugsejy tai taip ir kosejo abu gal kokius3 men.ligonine buvo musu antri namai,kosmaras kazkoks.o dar mazutei vaistu jokiu negalejau duot nes tik menesio buvo liepe garus daryt,virtuvej dazai nuo siunu nukrito kiek as ten prigarindavau kaip saunoj ir nieko schmoll.gif .tai zinai po to pataikiau pas toky senioka daktara ligoninej per eiliny vizita ir mums israse inhaliatoriu.panaudojom 2 sav visi kosuliai dingo ;)mum labai padejo.
sveikit 4u.gif '
Atsakyti
Joofke kaip maziukas? Mums 4 menesiukai snd. ax.gif nuo kada davei vistos krutinele vaikui?
Atsakyti
Sveikutes,

Labai atsiprašau, kad pateršiu temelę, bet gal kuri galėtų padėti...

Ieškau kambariuko dviviečio išsinuomoti 3-4 dienom ir niekur nerandu, o atskrendam 16 dieną. Galbūt kuri turit ką nors pasiūlyti?

Reiketų kad būtų lovyte dviems, dušas ir internetas. Dėl nuomos kainos manau sutartume. Mums esmė pernakvoti, dienom nelabai ir būtume.
Galima telefonu(+37068373564), e.paštu l_eja@yahoo.com arba až.

Dar kartą labai atsiprašau, kad teršiu temelę.
Atsakyti
QUOTE(L_eja @ 2012 10 01, 15:08)
Sveikutes,

Labai atsiprašau, kad pateršiu temelę, bet gal kuri galėtų padėti...

Ieškau kambariuko dviviečio išsinuomoti 3-4 dienom ir niekur nerandu, o atskrendam 16 dieną. Galbūt kuri turit ką nors pasiūlyti?

Reiketų kad būtų lovyte dviems, dušas ir internetas. Dėl nuomos kainos manau sutartume. Mums esmė pernakvoti, dienom nelabai ir būtume.
Galima telefonu(+37068373564), e.paštu l_eja@yahoo.com arba až.

Dar kartą labai atsiprašau, kad teršiu temelę.


as paklausiu, o kiek jusu zmoniu bus ir kiek moketumete ?
Atsakyti
QUOTE(patricija30 @ 2012 09 30, 20:26)
sveikatos 4u.gif visiems ligoniukams,kur nesat taisyti savo kompiuterius,nes nunesen babajui sumokejom60 svaru praejo menesis,vel uzlinko gal zinot lietuvi ar rusa kad susikalbeti.

sveikos
mano kaimynas taiso kompus 4u.gif
Mindaugas 07856854760
Atsakyti
Mamules nuo kada pradejot maziukan savo duoti mesytes? Ar kitas koses? Mano Tomukas snd apsiverte ant pilvuko:-) gulejo gulejo ir pokšt apsiverte:-)
Atsakyti
QUOTE(titkauk @ 2012 10 02, 21:14)
Mamules nuo kada pradejot maziukan savo duoti mesytes? Ar kitas koses?  Mano Tomukas  snd apsiverte ant pilvuko:-) gulejo gulejo ir pokšt apsiverte:-)

as jau rasiau tau, bet pasikartosiu ax.gif nuo mzd 4men ir 3sav
Atsakyti
aciu zhivute 4u.gif
joffke kaip ligoniukas g.gif
Atsakyti
QUOTE(titkauk @ 2012 10 02, 22:14)
Mamules nuo kada pradejot maziukan savo duoti mesytes? Ar kitas koses?  Mano Tomukas  snd apsiverte ant pilvuko:-) gulejo gulejo ir pokšt apsiverte:-)

irgi panasiai nuo 5 men koses visokias,darzoves paprastesnes(kad pilvo nepustu jokiu kopustu biggrin.gif )o mesyte valgem nuo kokiu 6menir 2 sav. obuolys liuks irgi g.gif
Atsakyti
QUOTE(patricija30 @ 2012 10 03, 07:09)
aciu zhivute 4u.gif
joffke kaip ligoniukas g.gif


unsure.gif sergam vis dar verysad.gif
Atsakyti