Įkraunama...
Įkraunama...

Pietryčių Londono mergaičių namučiai

QUOTE(titkauk @ 2012 09 26, 13:10)
Joofke jo buna bet nepalieku ilgam naciort jau vistiek sena 70 metu. Sakiau va paliksiu gal savaitgali nes norim nueit pasedet i koki bariuka. Bet nenoriu ilgam paliks. As niekam nepalieku vaiku net vyrui ax.gif  mani mazius labaii mazai pieno pradeji valgyt. Tai damaitinu babana ir obuoli. Labai skaniai valgo. Ar tu duodi jau joofke? Kaip tau su vyruku tavo? 4u.gif


man jis valgo jau nuo 4men, tai valgom viska, ir darzoves ir mesyte ir vaisius, pieno geria maziau, daro ilgesnius tarpus, miega ilgaiu
unsure.gif dabar as susirgau, sloga kelkle blink.gif
Papildyta:
QUOTE(zhivute @ 2012 09 26, 07:43)
diskusijos isibegeja  thumbup.gif
o as sakyciau, kad nelabai jie permoka uz kambari.. juk viskas iskaiciuota, mes nuomojam kambari ir gaunam 500/menesi, bet gyvena porele be vaiku.. o cia jie 4 zmones!  jeigu ir susirastu nama/buta uz 800, tai dar +200 mokeciai, ir vuolia visas 1000 o gal ir daugiau gautus.. na aisku salygos nepalyginamai pageretu...


nu kad 4 zmones gal gal........... g.gif , bet vistiek daug, nera sveiktos cia labai mastyti, bet tikrai gali gauti maziau nei 800 uz nuoma, zinau nes kad ir va mano drauge susirado ir persikrauste priesgal 3-4sav., mano brolis rytuose ieskojo buto ir rado ten pas juos, bet jie ir ieskojo naujos statybos, tai neisiplesiu bet kaiptik snekejom kad buvo tampaciame name vieno miegamojo butas uz 500, bumbejo kad kitas brolis nejo ten...
Papildyta:
mergaites, kaip jums ruduo ? 4u.gif mano feiforit biggrin.gif
Atsakyti
[quote=jofkee,2012 09 26, 19:00]
man jis valgo jau nuo 4men, tai valgom viska, ir darzoves ir mesyte ir vaisius, pieno geria maziau, daro ilgesnius tarpus, miega ilgaiu



o ka duodavai? tai sakai laisvai jau galiu duoti? labai mazai valgyt jis pradejo o miega tai tik po pusvalandi is viso pamiega pusvalandi nemiega belekiek laiko paskui vel pusvalandi pamiega sad.gif nakty 2-3 kartus valgo piena doh.gif
Atsakyti
[quote=titkauk,2012 09 26, 20:41]
[quote=jofkee,2012 09 26, 19:00]
man jis valgo jau nuo 4men, tai valgom viska, ir darzoves ir mesyte ir vaisius, pieno geria maziau, daro ilgesnius tarpus, miega ilgaiu

o ka duodavai? tai sakai laisvai jau galiu duoti? labai mazai valgyt jis pradejo o miega tai tik po pusvalandi is viso pamiega pusvalandi nemiega belekiek laiko paskui vel pusvalandi pamiega sad.gif nakty 2-3 kartus valgo piena doh.gif
[/quote]

pasakysiu tau taip, kaip man pasake lt. gyditoja, NE KAD GALIMA O REIKIA NUO 4 MENESIU JAU DUOTI KIETA MAISTA, tai tavo maziui jau yra 4 ? tai jis musiek yra alkanas, kol maziukai tai jo, bet jie auga ir organizmas reikalauja valgyti, pati magerk vien piena biggrin.gif , jis mazius musiek nori valgyti, kai pradejo mano mazius valgyti tai neiskarto bet vis kiekviena savaite ilgina tarpus ir maziau isgere piena, ir naktimis pamiega ilgiau , nu tik kad mes siom dienom sergam verysad.gif , naktis buvo kosmarine ir kad paciai man sunku, su temp esu, ziuresiu kaip siandien diena praeis, jeigu ka vesim y ligonine arba ryt pas dzipi, bet va dar kas yra itariu kad dar gali buti kartu dantis, tai stebesiu persiandien, kad tik butu dantys unsure.gif
Atsakyti
sergam vis dar verysad.gif , ryt rodisimes gyditojiems verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(jofkee @ 2012 09 27, 22:31)
sergam vis dar  verysad.gif , ryt rodisimes gyditojiems  verysad.gif

Nu va gryzau pasverus vaika. 6.90sveria. Sake neduoti krutineles dar. Tipo aplamai nelabai gerai kad duodu maista kita. Bet kad jis pieno visai nedaug valgo doh.gif sako nu tik po nedaug duok.
Atsakyti
4u.gif ahuuuuu
Papildyta:
QUOTE(titkauk @ 2012 09 28, 12:09)
Nu va gryzau pasverus vaika. 6.90sveria. Sake neduoti krutineles dar. Tipo aplamai nelabai gerai kad duodu maista kita. Bet kad jis pieno visai nedaug valgo doh.gif  sako nu tik po nedaug duok.


kiek jums laiko yra
Atsakyti
QUOTE(jofkee @ 2012 09 28, 13:14)
4u.gif ahuuuuu
Papildyta:
kiek jums laiko yra
. 4 menesiai bus kita menesio 1diena
Atsakyti
QUOTE(titkauk @ 2012 09 28, 13:31)
.  4 menesiai  bus kita menesio 1diena


oi tada tikrai peranksti !! nuo 4men tik pradedi pobiski nuo darzoviu ir vaisiu, o tik apie 5 menesi ir itraukti mesytes, neskubekit uzaukti, nesugadink vaiku skranduko, jeigu jis jauciasi alkanas pabandyk duoti tu misineliu kur yra hangry (ar kaip ten teisingai rasosi)
Papildyta:
mums 4d bus 6 menesiukai !
Atsakyti
4u.gif visoms kas dar uzeina, ir nepamirsta musu blush2.gif
Atsakyti
Išsuto mano mažiui pazastyte ir kakliukas raudonas verysad.gif nezinau kada spejo unsure.gif tepu su kremuku bet šudas gaunasi verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(titkauk @ 2012 09 29, 11:05)
Išsuto mano mažiui pazastyte ir kakliukas raudonas verysad.gif  nezinau kada spejo unsure.gif  tepu su kremuku bet šudas gaunasi verysad.gif


nuplauk-nuvalyk ramuneliu nuoviru, tikrai daro stebuklus, ziurint kokiu kremu tepi, karatsi geriau nieko netepti, tiesiog duok odai pakviepuoti, pabandyk tas vietas nors siektiek palaikyti atvirai, palaikyk plika, nors kelias valandas ar diena, tokie dalykai greitai atsiranda ir pirmas tas luoksnis greitai uzsitraukia jeigu viska tinkamai darai, paskui jau leciau gydosi, svarbiausia kad tas slapumas uzsitrauktu, ir dar kaip sakiau kad ziurint kuom tepi, ne visi tinka nors raso panasiai, pabandyk pakeisti kitu kremuku, bet labai nepritepk, duok pakviepuoti...nu karocia kartojus vel, as ruosiuosi ir vezu siandien maziu y ligonine verysad.gif , dabar...
Atsakyti
ruduo gerai,bet matau ligos ligos pas visas g.gif .nuo kakliuko ar pazastyciu sutimo gerai "sudo" kremas ,mano mazei pastoviai ant kaklo buvo,nes ji burbuliukas pas mane smile.gif ,mum padedavo,nuprausdavau tik su vandeniuku,nusausindavau ir tuo kremuku.labai gerai nuo visu raudonumu;)o del tu valgymu tai jo ankstoka dar maziukas 4 men.yra kosyciu nuo 4 men ryziu tipo gerai jai neprivalgo;) skanaus.
Kas tavo maziui jofke kad vis apie ligonines ka sake ligoninej? g.gif . mes irgi bisky sirgom bet jau gerai ax.gif ir va ryt svenciam pirma gimtadieny thumbup.gif .ko gero ta torta teks jum pastu siusti biggrin.gif . SVEIKIT 4u.gif 4u.gif
Atsakyti