Įkraunama...
Įkraunama...

Pietryčių Londono mergaičių namučiai

labas rytas:)
nu as parasysiu, pavaduosiu Jofkee biggrin.gif
Patricija, kaip vaikuciai tavo, jau eina i mokyklas? o dirbancios mamos, kaip susiderinat vaikus nuvest/parvest is mokyklu, dar nera itin aktualu man, bet jau reikia pradet galvot, uz geru metu reikes kazkaip suktis...
Atsakyti
LABA,ne dar neina uzrasyti laukiam laisko is bromlio civic.dar neuzsirase pas gydytojus pasemiau tuos pildyti.na jo ir man reiks jau labai darba susimazint del vedziojimo i mokykla.
Atsakyti
nu tikrai mamytes dinge smile.gif tikriausiai cia kol ysivaziuosim su tom mokyklom biggrin.gif
nors pas mane tai ne mokykla beda bet ligos,kai tik prasideda mokyklos prasideda sirgimai vaiku doh.gif
pernai prasirgom puse darzelio dienu,visos mamos tipo apsipras nesirgs bus uzgrudintas,dabar pradejom mokykla vel tas pats:gerkle,nosis ir t.t.ne gana to maze suserga nuo brolio blink.gif kagi matysim kaip ten toliau. patricija kaip su tuo GP prisiraset? as ta forma seniai pildziau bet ten nieko per daug nereik tik adreso pagrinde.ir y kokia mokykla vaikai laukia vietos? jus dar neseniai cia atsi
krauste?
Atsakyti
sveikatos 4u.gif mes ir tik vasara nesergam,turiu maisa vaistu is Lt smile.gif sakau gal cia oras tiks jiems dar astma ,nezinau kaip bus del mokyklu uzrase man arciausiai nes as gi cia nieko nezinau ax.gif dar tik 4 menesis bus kaip cia.gal kas zinot nama 2 bedrumu be agenturos.
Atsakyti
QUOTE(patricija30 @ 2012 09 19, 07:26)
Nu grazu dabar labai Jofkei krize ir temai krize visai nieks neraso auuuu,ku ku goss.gif


palinksminai lotuliukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(zhivute @ 2012 09 19, 08:08)
labas rytas:)
nu as parasysiu, pavaduosiu Jofkee biggrin.gif
Patricija, kaip vaikuciai tavo, jau eina i mokyklas?  o dirbancios mamos, kaip susiderinat vaikus nuvest/parvest is mokyklu, dar nera itin aktualu man, bet jau reikia pradet galvot, uz geru metu reikes kazkaip suktis...


rasykit rasykit, pasmanes mazas vaikis, tai tos dienos eina kaip sukojom, o dar ta krize buvo uzejus y svecius tai biski uzsisedejo, kol isprasiau drinks_cheers.gif ...

o dirbancios tai sukasi keliais budais, arba vaikus atiduoda auklem, jeigu didesni y mokyklas, ar palieka seneliams-giminems, arba dirba vakarais ir palieka vyrams g.gif

QUOTE(patricija30 @ 2012 09 19, 16:03)
LABA,ne dar neina uzrasyti laukiam laisko is bromlio civic.dar neuzsirase pas gydytojus pasemiau tuos pildyti.na jo ir man reiks jau labai darba susimazint del vedziojimo i mokykla.


gal ir rasiai, primink kiek metuku tavo vaikuciams, o tai jums jau laikas y mokykla !? tai tu nelauk jokio atsakymo is ten, praeis metai jeigu jiems jau reikia y mokykla, daryk kaip as dariau ir kaikurios dare, tiesiog eik tiesiai y norimas mokyklas ir prasyk kad priimtu, kontaktuok tiesiogiai su jom, sivi centras tada tik kai pries gerus metus stoji y eile del pradedanciuju pirmokiuku, ir tai pvz del dukrytes mes buvom nepatenkinti mums skirta mokykla pats civi centras mums tada pasiule kontaktuoti tiesiogiai su mokyklom, ir taip mumis prieme y priepat mano namo mokykla (mes su vyru pradziai ir nesupratom kodel civi mums skyre mok. kuri mums pieskom eiti 20min kur l.gera mokyka per 4 namus nuo mano namo), o kai atvaziavom liepos gale pirmasyki, del sunaus mokyklos ejom y artimiausias gal rugesejo pirmas dienas, tai rugsejo gale gavom laiska kad prieme, as manau tu nelauk jeigu jie mokyklinuko amziau (jeigu gerai supratau) o eig buten dabar !!!!
o del dzipi, mamytes ko laukiat !!!! nieko ten iaptingo nera, dazniausia reikia kaskokio patvirtinancio dokumentu kur gyvenat pasu ir viskas, nes vaikiukas turi gauti sveikatos ta numeri, jugi susergama neplanuotai !!! kai susirgsit niekas jus nepriims, neduok dieve reiks ko greitaja kviesti taigi visda klausia ar turi, nes jeigu turi jie yvedus betkurioje ligonineje ismeta ant kompo visa med. istorija, o jeigu nesat prisiregistrave tai jumis nuves y bedna-prasta-ten kur veza nelegalius gv. ligonine ir gausite prasta prieziura, nu numirti gal neleis g.gif , JUS TAIP SU VAIKIUKAIS NEJUOKAUKIT !! ar sunku jums uzpildyti ir nunesti !?!?
Papildyta:
QUOTE(patricija30 @ 2012 09 20, 17:12)
sveikatos 4u.gif mes ir tik vasara nesergam,turiu maisa vaistu is Lt smile.gif sakau gal cia oras tiks jiems dar astma ,nezinau kaip bus del mokyklu uzrase man arciausiai nes as gi cia nieko nezinau ax.gif dar tik 4 menesis bus kaip cia.gal kas zinot nama 2 bedrumu be agenturos.


patricija, pasikartosiu, eik tiesiai y mokyklas, o kur jus gyvenat jeigu lauki is bromley civi atsakymo, o jus cia atvaziave kaip ? nu turiu omenyje pas draugu ar kaip, priestai apsiziureje ar kas paviete, o paska ir kur gyvenat, sory kad tiek klausiu kas netaip gali ir neatsakyti blush2.gif
o del bedrumu be agenturos tai nezinau, bet cia bromley gal ir buna bet tikrai mazai, gal rytu londone gali rasti tokiu pasiulimu, niekas nenores cia nuomoti be agenturos, nes biski ryzika ileisti zmones be sutarties, cia buna tu nemazai atveju....kaip jie vadinasi.... g.gif kurie isikelia ir neglai neisikrausto, o ju isvaryti neina, tikriausiai jus netokie tongue.gif , neisizeisk tik mirksiukas.gif , o kodel nenori per agentura ?, kad nesenai esat ? ar taip galvoji kad bus pigiau ?
nors gal ir buna bet manau tada nepas lietuvius, gal kokie babajai taip nuomoja g.gif , pvz mes issinuomavom per agentura bet po metu pats seimininkas paparse nutraukti sutarti per juos ir sudaryti tiesiogiai su juo, taip ir nuomojam jau keleta metu
Papildyta:
QUOTE(patricija30 @ 2012 09 20, 17:12)
sakau gal cia oras tiks jiems dar astma


mano dukryte irgi jau antrus metus gydosi astma, susirgom cia unsure.gif

o zinokt as turiu sau plana, nzn kaip pavyks, bettoks noras uzejo, yra cia zinau bromley saugusiu centras, nu noriu eiti nors siektiek pasimokinti kalbos, nes pasmanes ji labaiiiiiiiiii prasta, nu nors kelis zodzius pramoksiu ir tai jugi bus pliusas, tikiuosi vakarinis yra g.gif turetu buti, ir tikiuosi nebus labai pervelu g.gif , cia jugi nekoledzas g.gif , as vyrui dar nesakiau ir nesakysiu, pasakysiu jeigu priims blush2.gif , privales su vaiku pabuti vakarais, bet esu tikra kad pabus, vistiek nebutu kiekviena vakara, nu gal du kart y savaite kaip paparstai buna, nu ka cia spelioti doh.gif pirmadieni zadu nuvaziuoti iki ten ir bandyti thumbup.gif susisneketi lotuliukas.gif isiklausineti , nzn kokia kalba blush2.gif nu bet reikia
sena esu nebejaunikle bet nors tiek galeciau prisideti prie seimos geroves 4u.gif
Papildyta:
mano mazieji serga, maziukas nuo sestadienio, o mazoji nuo vakar, va ir nezinau iskur tas kinderis pasigavo virusa, o ga pasaldem is masinos y masima kaip kilnojom g.gif , bet dukra itariu kad nuojo uzsikrete, didele sloga ir gerkle, tikiuosi islipsim be vaistu g.gif
ir dar pamasciau kad manes nervina kaikurios mano drauges kai pacios turi mazus vaikus ir ateina y svecius su serganciais-snargliojanciais vaikais, man visda buna sokas !! kaip uzsikosija ir snarglys nutyses, sakau oi sergat !? sako"...ai nu..." blyn o pasmanes jugi mazu vaiku yra doh.gif , nu kaip joms nedaeina kad pabuti su savo serganciais vaikiukais namie, kad taip ligos ir plinta, man net liezusvis nesivercia pamokslauti suaugusiom mamytem, as niekada neinu y svecius su serganciais savo vaikais, suprantu kad mano tai jau serga bet rizika uzkriesti kitus vaukucius blush2.gif
nesirkima 4u.gif
Papildyta:
mano mazasis nuo vakar pradejo labai stipriai vartaliotis betkaip, tiesiok biski vartesi, bet vakar pabande ant alkuniu, vartesi po visa lovyte, repliojo atbulas... nu kol uzmigo, tai dabar pagavo ta, tai sakes, kaip kirmeliukas pasidare !!!!
Atsakyti
QUOTE(patricija30 @ 2012 09 20, 18:12)
sveikatos 4u.gif mes ir tik vasara nesergam,turiu maisa vaistu is Lt smile.gif sakau gal cia oras tiks jiems dar astma ,nezinau kaip bus del mokyklu uzrase man arciausiai nes as gi cia nieko nezinau ax.gif dar tik 4 menesis bus kaip cia.gal kas zinot nama 2 bedrumu be agenturos.

pabandykit gal liet. pardej skelbima ydet del to namo gal kas gero iseis.buna kad kas issikrausto ir gal jus rekomenduos tiesiai savininkams g.gif .
Atsakyti
ne as ieskau namo drauge,man dar toli iki namo ax.gif ,na mes nuomuojamir jau man dabar visai siandien ne kas atsiunte is bromli centro kad reikiabilu visokiu kad as mooku o mes tokiu neturim,kokia nesamone,ka dabar daryt siust atgal i lt nesedes gi be mokyklos.o del daktares senai butu uzrasyti juk zinot kokia cia tvarka reikia sutarties nuomos ir tt,ne viskas taip lengva.ka daryt verysad.gif jau nemazi 12 ir 8met.ai dar del agenturos gali noret kiek nori pasake kad 2 metu alga turi rodyt cia,o is kur blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo patricija30: 21 rugsėjo 2012 - 18:00
QUOTE(patricija30 @ 2012 09 21, 17:55)
ne as ieskau namo drauge,man dar toli iki namo ax.gif ,na mes nuomuojamir jau man dabar visai siandien  ne kas atsiunte is bromli centro kad reikiabilu visokiu kad as mooku o mes tokiu neturim,kokia nesamone,ka dabar daryt siust atgal i lt nesedes gi be mokyklos.o del daktares senai butu uzrasyti juk zinot kokia cia tvarka reikia sutarties nuomos ir tt,ne viskas taip lengva.ka daryt verysad.gif jau nemazi 12 ir 8met.ai dar del agenturos gali noret kiek nori pasake kad 2 metu alga turi rodyt cia,o is kur blush2.gif

bilu del mokyklos? tai ten gali pasakyt jog nuomoji gyvenama vieta ir visi bilai savininko vardu;) o is vis turit koky lapa kaip banko bila ar nuomos sutarty bet ka parodyti kur gyveni.ten gi galit nuvaziuot y bromley ir viska pasakysit vietoj jie paziuri kokius dok. turit ir viskas ok. o vaikai visi eina y mokyklas cia jei neleidi y mok.blogai biggrin.gif kataliku mok.visai reik tiesiai y mokykla dok. nesti ir jie patys duoda uzpildyt forma ir priima.tik eikit y mokyklas patys tiesiai y registratura ir rasit tu vietu 4u.gif
Atsakyti
sutartis nunesta,ir kai atsiunte ko truksta tai net pabraukta ryskiai kad netinka is banko,uzknisa.eisiu i mokyklas,bet ta moeris buvo pirma mokykloi ir liepe i civic centra vaziuot,bet pabandysiu as nesuprantu ar cia tvarka keitesi kad taip grieztai dar parasyta uz metus bilu is kurgi as juos gausiu. doh.gif
Atsakyti
Skelbiu fotokonkursą nemokamai fotosesijai bei profesionaliam makiažui laimėti

user posted image

Visos sąlygos čia: NUORODA
Atsakyti
QUOTE(patricija30 @ 2012 09 23, 16:12)
sutartis nunesta,ir kai atsiunte ko truksta tai net pabraukta ryskiai kad netinka is banko,uzknisa.eisiu i mokyklas,bet ta moeris buvo pirma mokykloi ir liepe i civic centra vaziuot,bet pabandysiu as nesuprantu ar cia tvarka keitesi kad taip grieztai dar parasyta uz metus bilu is kurgi as juos gausiu. doh.gif


kaskas cia netaip, o tau mokykla paprase uz du metus bilus ar as nesupratau, o paska gyveni ? tai tiesioga pareikalayk paparsyk ju kad kury nors bila padarytu ant taves, bet laikinai, nu kad vandeni urasytu ar alektra, cia taigi nesudetinga !! irnera kad kaskas tokio,, paskui kai ateis laiskais supatvirtinimu gales perasyti, nu bet man visktiek neaisku, mano drauge norejo keisti rajona, norejo y bromley, tai ji pirma (mes kartu) nuejome i kaikurias mokyklas ir uraze kad nori vietos, tik tai minusas buvo kad tai buvo pavasaris, ji teisog uzpilde anketa ir parase mano adresa, as sutikau, jokiu bilu nereikejo, po metu atejo laiskas kad yra vieta, bet aji nebereikejo, bet noriu pasakyti tikrai eik iki galo issiaiskinti bet jeigu reikia bilu tegu padaro tavo namo seimininkai, taigi cia butinas reikalas, jie negali nesutikti !!!!!
Atsakyti
QUOTE(jofkee @ 2012 09 24, 13:12)
kaskas cia netaip, o tau mokykla paprase uz du metus bilus ar as nesupratau, o paska gyveni ? tai tiesioga pareikalayk paparsyk ju kad kury nors bila padarytu ant taves, bet laikinai, nu kad vandeni urasytu ar alektra, cia taigi nesudetinga !! irnera kad kaskas tokio,, paskui kai ateis laiskais supatvirtinimu gales perasyti, nu bet man visktiek neaisku, mano drauge norejo keisti rajona, norejo y bromley, tai ji pirma (mes kartu) nuejome i kaikurias mokyklas ir uraze kad nori vietos, tik tai minusas buvo kad tai buvo pavasaris, ji teisog uzpilde anketa ir parase mano adresa, as sutikau, jokiu bilu nereikejo, po metu atejo laiskas kad yra vieta, bet aji nebereikejo, bet noriu pasakyti tikrai eik iki galo issiaiskinti bet jeigu reikia bilu tegu padaro tavo namo seimininkai, taigi cia butinas reikalas, jie negali nesutikti !!!!!

sakai g.gif uz metus parasyta,musu seimininkai yra turkai,nelabai angliskai gerai moka tokie keisti bijau kad gali nesuprast,nes nedave sutarties nuomos.dabar bandysim i mokyklas eit.o tada ziuresim.
Atsakyti