Įkraunama...
Įkraunama...

Pietryčių Londono mergaičių namučiai

ai del verslo :-)))), as juokavau, as tik siom dienom uzsiemiau pardavinejimu per ebay nereikalingus savo daiktus ir kaikuriuos rubus :-P, ir tai labai atima daug laiko, o pirestai neatrode kad taip bus, bet noriu biski issimetiti nereikalingus daiktus, bo jau nebetalpam, o ismesti visada spesiu, sumasciau pirma pries ismetant pabandyti parduoti, nors ir uz £1, tai 1+1+1 ....ir gaunasi keli svarai
Atsakyti
koki koki medali nezinai kaip medalis atrodo? lotuliukas.gif kad vis dar palaikai temute sita uz tai ir medalis:D sokoladinis biggrin.gif mano tris menesiai su trupuciu duodu paragaut ka valgau pomidora nepaleidzia beveik kaip ciulpia/.jai ko neduodi tai rekia kad tipo duok.lietuvs daktarai-pediatrai nuo 4 menesio pataria duoti ragauti kas ne MP valge. mano Titas tik pirmadieni eis i mokykla tai dar dziaugemes sakem prie juros vaziuosim gal savaitgali jai as pasveiksiu.nes pirmai vyras sirgo o uzvakar as pradejau.KAzkur persalau arba uzsikreciau gerkle ziauriai skaudejo bet as ja per viena dien isigydziau su arbatom.gerai kai as prie vaistu visiskai nepripratus paracitamolio nesumelavus kokios 3-4 metus neesu gerus.antibijotikius tik 24 metu pirma karta.ir tikiuosi paskutini.tai dabar tik begalo didele sloga turiu.sad.gif maziukas koseja zinok mano:( duodu vaistukus kad ant plauciu nekristu. As Tita nepamenu kada pradejau sodunti galiu pasakyti tik tiek kad niekada nesivadovavau dakrtaru ar knygu patarimais.matau kad bando sesti ir sodinu matau kad bando valgyt ir duodu. cia mano nuomone tokia smile.gif nu va kiek daug pripasaakojau. drinks_cheers.gif


Sorry uz klaidas ant tel rasiau doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo titkauk: 07 rugsėjo 2012 - 09:18
QUOTE(jofkee @ 2012 09 06, 23:07)
tai aisku, as pvz irgi cia taip atsiradau, irgi beieskodama kasko is artimu rajonu, nes stogas vaziuoja nuo vienatves, nu .......  g.gif  aisku negali taip tiesiogiaia sakyti bet vistiek norisi draugiu
Papildyta:
koki dar medali  g.gif , kaskaip kad ir labai stengiusoi nu neturiu paskutiniom savaitem laiko, mano mazius 5men, tai toks amzius kad labai reikalauja demesio, reikia sujuo zaisti ir tt, o kai bunu su juo tai kompo nejungiu  schmoll.gif , nu nieko...., bet tikrai atengsius uzsukti kaip tik galesiu, bet jus cia mamytes nepalikite musu susidraugavusios artimiau  unsure.gif
titkauk kaip tavo lelius, kaip jums augasi, mes kosytes valgom pilnu tempu, pradejo pora dienu atgal pats atsisesti nuo pusiau gulimos padeties, tai biski leidziam pasedeti kelias sekundes, nes lt gd. sake nuo 6 men tik sodinti  doh.gif , bet mano mazius biski toks stipresnis nei pagal amziu, tai gal jau galima greiciau negu sakoma
o jus mamytes nuokeliu sodinat-not ??
va ziurekit kai y mokyklas reikia tai vasara atejo  thumbup.gif , karstas savaitgalis nusimato, o kaip tycia sestadieni pirma diena y lietuviu mokykla dukrai o sekmadieny y gimtadieni mergytes pakviesti... tai net sunervino, nes geriau praleisciau ta sekmadieni kurnors parke su seima nei gimtadienyje vaiku parsedeti, nu ziuresim gal smagei bus.... unsure.gif bet kai daug vaiku ivairaus amziaus ir dar name tai koks cia smagumas gali buti, nu bet reikia, gimtadienis toks reikalas kad reikia  doh.gif

HI smile.gif ,zinai paminejai lietuviu mokykla ir labai mane sudominai gal galetum pasakyti daugiau.kur jinai? as noreciau sunu leisti bet maniau jog jos visos gan toli.o siaip tai del vaikuciu tikrai visi skirtingi mano sesiu pilnai sedejo sunus,o desimties jau ejo vos ne bego taigi tikrai nieko blogo visi vaikai skirtingai dabar dukryte 11 men ir dar tik rankyte laikydama eina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(roma oma @ 2012 09 04, 17:54)
sveikos mamytes,noreciau ir as y jusu rately papult 4u.gif itik labai cia man sudetinga susigaudy doh.gif

4u.gif mielai prasom i gretas..
aha,tuoj orpingtono mamyciu sarasas didesnis bus wink.gif tongue.gif

Sveikos visos kitos 4u.gif

Mes naujus mokslo metus pradejom irgi bigsmile.gif dziaugiuos,kad jau ir mazasis keliauja i reception klase(galesiu as darbel;io kokio pasieiskot),bet oi,kaip neramu unsure.gif vis paasarojam.. verysad.gif ..tikiuosi,kad neilgai tesis,bet...mamos sirdis vistik plysta..nu,bet kaip nors..

Visiems musu mokinukams linkim sekmes siuose metuose 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(VIGILIUKAS @ 2012 09 07, 15:43)
4u.gif mielai prasom i gretas..
aha,tuoj orpingtono mamyciu sarasas didesnis bus wink.gif  tongue.gif

Sveikos visos kitos 4u.gif

Mes naujus mokslo metus pradejom irgi  bigsmile.gif  dziaugiuos,kad jau ir mazasis keliauja i reception klase(galesiu as darbel;io kokio pasieiskot),bet oi,kaip neramu  unsure.gif vis paasarojam.. verysad.gif ..tikiuosi,kad neilgai tesis,bet...mamos sirdis vistik plysta..nu,bet kaip nors..

Visiems musu mokinukams linkim sekmes siuose metuose  4u.gif  mirksiukas.gif

smile.gif sekmes ir jum mokyklelej...tikekimes asaru greit nebusir bus tik smile.gif .mano irgi pradejo sunus reception bet kol kas tai labai nori eiti ir mane vercia is lovos 6 ryto doh.gif kad nepaveluotu y mokykla.
Atsakyti
savaitgalis, ka nuveiket ?!
Atsakyti
QUOTE(roma oma @ 2012 09 07, 18:56)
smile.gif sekmes ir jum mokyklelej...tikekimes asaru greit nebusir bus tik smile.gif .mano irgi pradejo sunus reception bet kol kas tai labai nori eiti ir mane vercia is lovos 6 ryto doh.gif kad nepaveluotu y mokykla.

4u.gif aciukas...tai mano dukryte pernai reception pradejo irgi be asaru ir su mielu noru..o broliui kitaip..jis pas mus jautruolis ir jaunesnis zymiai(pusmeciu veliau,jeigu pradetu,tai labai jaustusi)..o ir pernykstis nelaimigas atsitikimas dar vis nepamirstas..daug visko kruvoj...nu bet ejo susitart vakar,kad daugiau nebeverks,nes kitaip mama jokio 'treat' neatnes biggrin.gif tongue.gif ax.gif

QUOTE(jofkee @ 2012 09 09, 00:17)
savaitgalis, ka nuveiket ?!

biggrin.gif dar tik puse savaitgalio praejo tongue.gif dar viena diena yra,jofkee wink.gif thumbup.gif
..mes siandien lauke saslo,sparnelius kepem essen.gif: eina sau kaip smagu kieme...nors ir neatskirai nuosavam ax.gif
o kaip tavo sestadienis?ebay? ..as irgi kaip tik masciau apie kai ko pardavima,kaip tik nera mokescio,jei neparduotum,tai nezinau,ar ryt netingesiu ikelti...pinigeliai keli ne prosal butu kaip tik.. g.gif
Atsakyti
Sveikos,ko gero apsipratau jau g.gif viskas gryzta y savo vezes.vaikas pradeda mokykla visa diena,oras tikrai nieko,tai ir gyvent smagiau.vasara praleidom lietuvoj ten pilni namai zmoniu surmulys,o cia kai gryzom viena su vaikais ir dar lyja doh.gif galvojau viskas depresija bus blink.gif biggrin.gif bet praejo tikiuosiu. smile.gif geras oras daug reiskia zmogaus savijautai?
mazei dantys kalasi tai tokia zyze negaliu net minutei atsitraukt,jau tokia mamyciuke ji pas mane.savaitgaly trenkiausi y Leeds Castle ko gero mano mylimiausia vieta kol kas is visu lankytu,ir vaikam patinka smile.gif galvojau tvarkyt soda bet kai toks oras tai gal sia savaite soda kaip nors rolleyes.gif
kaip jums sekas ?kaip vaikuciai mokyklose?kaip savaitgalis?
Papildyta:
QUOTE(VIGILIUKAS @ 2012 09 09, 00:39)
4u.gif aciukas...tai mano dukryte pernai reception pradejo irgi be asaru ir su mielu noru..o broliui kitaip..jis pas mus jautruolis ir jaunesnis zymiai(pusmeciu veliau,jeigu pradetu,tai labai jaustusi)..o ir pernykstis nelaimigas atsitikimas dar vis nepamirstas..daug visko kruvoj...nu bet ejo susitart vakar,kad daugiau nebeverks,nes kitaip mama jokio 'treat' neatnes biggrin.gif  tongue.gif  ax.gif
biggrin.gif dar tik puse savaitgalio praejo tongue.gif dar viena diena yra,jofkee wink.gif  thumbup.gif
..mes siandien lauke saslo,sparnelius kepem essen.gif: eina sau kaip smagu kieme...nors ir neatskirai nuosavam ax.gif
o kaip tavo sestadienis?ebay? ..as irgi kaip tik masciau apie kai ko pardavima,kaip tik nera mokescio,jei neparduotum,tai nezinau,ar ryt netingesiu ikelti...pinigeliai keli ne prosal butu kaip tik..  g.gif

pernykstis nelaimingas atsitikimas??? tikiuosiu jau apsiprato smile.gif ir nereikes mamai vaiko "treat"suvalgyt pakeliui biggrin.gif
Atsakyti
pasmanes seimoje krize schmoll.gif , tai nepykit kad as pabusiu ramiai, tik paskaitinesiu, nera nuotaikos katais rasyti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(jofkee @ 2012 09 11, 15:21)
pasmanes seimoje krize  schmoll.gif , tai nepykit kad as pabusiu ramiai, tik paskaitinesiu, nera nuotaikos katais rasyti  unsure.gif

aiktu joffke imk 4u.gif pasmus puse metu taip,rinkis ar stogas vaziuoja ar tu ji dar prilaikai,visiem visko buna,viskas kazkada bus gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jofkee @ 2012 09 11, 15:21)
pasmanes seimoje krize  schmoll.gif , tai nepykit kad as pabusiu ramiai, tik paskaitinesiu, nera nuotaikos katais rasyti  unsure.gif

nera to blogo kad neiseitu... tongue.gif ,neliudek smile.gif
Atsakyti
Nu grazu dabar labai Jofkei krize ir temai krize visai nieks neraso auuuu,ku ku goss.gif
Atsakyti