Įkraunama...
Įkraunama...

Dervos liejiniai (IV tema)

QUOTE(Miško uoga @ 2012 06 11, 22:32)
ačiū.. kažkaip ypatingai jaučiuosi, kai tokios meistrės giria  cool.gif
Jap, mane irgi nervuoja tas sagės viršus. akis bado kai pastebėjau biggrin.gif

Našlaitės nuostabios, ŽINOMA biggrin.gif
Aliete, atsiprašau, čia visiškai ne mano reikalas, bet manau, kad už tą 7-10 dienų darbą galima ir daugiau paimt... ax.gif  blush2.gif

nesikuklink , Miško uoga , tavieji laisvų liejinių krašteliai thumbup.gif , tokiam rezultatui pasiekti reikia meistriškumo smile.gif

manau , supranti , kad ne po 8val. savaitę lieju lotuliukas.gif , gi baisingai laiko suvalgo laukimas kol išdžiūsta sluoksniai doh.gif , tai ir gaunasi , kad galutinį rezultatą pasieki tik po savaitės ...
na dar , aš visgi dervos liejimą laikau techninių darbų smile.gif , to kūrybinio proceso tik pradžioje yra - pačios idėjos sugalvojime , o jau realizacija tos idėjos - grynas techninis darbas , na bent man taip atrodo ...
tai visai kitoks darbo procesas, nei pvz. sukti vielas, kur pats sukimo procesas kūrybiškas- turi komponuoti , taikyti ...
todėl man pačiai daugiau prie dūšios ir vertingesni darbai kai liejiniai yra derinami , komponuojami papildomai su kažkuo smile.gif

QUOTE(agnera_jewellery @ 2012 06 11, 23:11)
Trumpas atsakymas - parodos tikslas buvo ne pardavimas, o savirealizacija, idejos ispyldymas ir t.t. Nepardaviau nei vieno, bet ne tuo tikslu ir parodavausi  ax.gif

dar merginos toks klausimas - gal kas matet liejiniams prie ausu tinkanciu remuku  auskarams pasidabruotu. As arba nemoku ieskot, arba ju nera  blush2.gif


o tai ŠITIE netinka , ten ir mažesnio skersmens pastebėjau

savirealizacija tikrai svarbu , kad galėtum "normaliai kvepuoti" biggrin.gif

gal aš , klystu , bet paroda berods buvo ir pardavimas g.gif , bet galiu ir klysti iš bendro konteksto blush2.gif , nes jau nebepamenu, kada kokiose galėrijose mačiau ne komercinę parodą...

frangipani*, liejiniai , net ir iš formų -lengvi smile.gif , na tikrai daug lengvesni nei tokio pat dydžio akmens kabašonai
Atsakyti
Ačiū už atsakymus. Jau liejimo darbai užplanuoti, tik gėlytes reik susidžiovinti. Prisižiūrėjau jūsų grožybių, dabar lauke pro gėlynus ramiai praeiti negaliu - visi žiedai man potencialūs papuošalai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(frangipani* @ 2012 06 12, 16:04)
dabar lauke pro gėlynus ramiai praeiti negaliu - visi žiedai man potencialūs papuošalai  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif ))) Prajuokinai thumbup.gif (nes ir aš pato taip pat vaikštau doh.gif lotuliukas.gif ))))

Merginos, noriu pagirti jūsų labai gražius darbelius, ypač akį patraukį liejiniai "be formos" thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(frangipani* @ 2012 06 12, 17:04)
....dabar lauke pro gėlynus ramiai praeiti negaliu - visi žiedai man potencialūs papuošalai  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif LABAI tiksliai nusakei ir mano būseną biggrin.gif Manau, čia visos turi tokią "akį" hihihi.gif
Atsakyti
GAVAU puse yahoo.gif
user posted image
Atsakyti
Wow... LOBIS!!! blink.gif Ir as noriu... lotuliukas.gif Kur cia taip dalina? biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos moteros bye1.gif

Grįžtu aš tik šį kartą su normaliu fotiku, bet fotografė iš manęs ne kokia, tai irgi... Plius fotografuoti bandžiau pavakary, prie apniukusio dangaus doh.gif

Iš naujo pasirodau su savo pavasarine keke. Kaspinėlį visgi nuėmiau, tai man dar labiau patinka dabar šis papuošalas. Priedu ir auskariukus pasigaminau 4u.gif

user posted image

Čia šiaip pakabukas:

user posted image

O čia keli pusfabrikačiai, kurių pas mane nemažai yra, tik niekaip neužbaigiu darbų.

user posted image

Prilieju, prielieju, o kaip viską sulipdyti į vieną papuošalą, tai sunkokai einasi. Na, nors ir laiko nelabai yra. Po darbo dar ir pailsėti norisi, o savaitgaliais kokios nors pramogos ir pan... doh.gif
Atsakyti
Na va, man dabar zymiai geriau atrodo, kai kaspino nera thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Bjauruska @ 2012 06 13, 19:52)
Na va, man dabar zymiai geriau atrodo, kai kaspino nera  thumbup.gif

thumbup.gif drinks_cheers.gif

Šaunuolė Šarlatanė 4u.gif
Atsakyti
Kažkaip tylu čia... Vasarojat turbūt? smile.gif

Pasidariau sagę, tai pasirodysiu... blush2.gif

user posted image

Trūkumų aišku labai daug, bet gi nereikia stebuklų norėti, kai su bet kokios srities rankdarbiai dar tik pažindinuosi ir dedu pirmus žingsnius. hihihi.gif
Su fotoaparatu iš vis prastai. Nenori su manim jis draugauti, bet nieko tokio... aš kantri.. irnesakyk.gif
O pačią sagę tikrai nešiosiu smile.gif
Atsakyti
Šarlatanė, simpatiska sage isejo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Šarlatanė @ 2012 06 17, 21:40)
Kažkaip tylu čia...  Vasarojat turbūt? smile.gif

Pasidariau sagę, tai pasirodysiu...  blush2.gif

user posted image

Trūkumų aišku labai daug, bet gi nereikia stebuklų norėti, kai su bet kokios srities rankdarbiai dar tik pažindinuosi ir dedu pirmus žingsnius.  hihihi.gif
Su fotoaparatu iš vis prastai. Nenori su manim jis draugauti, bet nieko tokio... aš kantri..  irnesakyk.gif
O pačią sagę tikrai nešiosiu smile.gif

man irgi labai super thumbup.gif
Atsakyti