Įkraunama...
Įkraunama...

Dervos liejiniai (IV tema)

aliete
Miško uoga pasakiski darbeliai

klausimas niftemu: kurios nepardavineja savo darbeliu, kur juos dedat?

as darau darau bet pati nenesioju papuosalu praktiskai isvis
turiu 1 auskara is 2 , nes antraji pameciau kazkur lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(agnera_jewellery @ 2012 06 11, 10:24)
Aliete - man tavo sita serija lapeliu tiesiog TOBULA! Saunuole  clap_1.gif

as idesiu kelis savo is parodos repertuaro  mirksiukas.gif


dėkui už pagyrimus 4u.gif

parodos repertuaras žavus wub.gif
man ypač tie žali , ten gal asiūkliai , stačiakampiuose ir dar neužmirštuolės kvadratuke wub.gif
patinka man , kai iš formalės storas liejinys gaunasi , gerai žiūrisi bigsmile.gif tokie tikri ledo gabalėliai...
o kaip pati paroda pasisekė ? ,jaučiu, išsipardavė "ledukai" visi mirksiukas.gif

QUOTE(*Terra* @ 2012 06 11, 10:46)
kokie groziai, vienas uz kita vis grazesni, jau arteja diena kai as isbandysiu  thumbup.gif  o kaip jus ilejat laikiklius i auskariukus?

laikiklius nebūtina lieti , galima ir pragrežus skylutes tvirtinti smile.gif

QUOTE(auryte2 @ 2012 06 11, 17:27)
klausimas niftemu: kurios nepardavineja savo darbeliu, kur juos dedat?

as darau darau bet pati nenesioju papuosalu praktiskai isvis
turiu 1 auskara is 2 , nes antraji pameciau kazkur  lotuliukas.gif


na ir klausimas biggrin.gif , taigi dovanoti reikia biggrin.gif
aš daug išdovanoju , man smagu , kai mano draugės nešioja mano darytus papuošalus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(aliete @ 2012 06 11, 18:22)
dėkui už pagyrimus  4u.gif

parodos repertuaras žavus  wub.gif
man ypač tie žali , ten gal asiūkliai , stačiakampiuose  ir  dar neužmirštuolės kvadratuke  wub.gif
patinka man , kai iš formalės storas liejinys gaunasi , gerai žiūrisi  bigsmile.gif tokie tikri ledo gabalėliai...
o kaip pati paroda pasisekė ? ,jaučiu, išsipardavė "ledukai" visi  mirksiukas.gif
laikiklius nebūtina lieti , galima ir pragrežus skylutes tvirtinti smile.gif
na ir klausimas  biggrin.gif , taigi dovanoti reikia  biggrin.gif
aš daug išdovanoju , man smagu , kai mano draugės nešioja mano darytus papuošalus  rolleyes.gif

kaikas neturi draugiu ax.gif
manau vyram netiktu lotuliukas.gif
Atsakyti
na kodėl ? yra ir vyriškų papuošalų biggrin.gif , o be to vyrai juk turi drauges, mylimasias, pažįstamas pagaliau žmonas lotuliukas.gif

bet gi tam kai kam be draugių turėtų būti liūdna ..., vyrai geri draugai smile.gif , kartais geresni nei moteros smile.gif , bet yra tokių bobiškų temų , kur ne vienas sveikų nervų ir pažiūrų vyras nesuprastu lotuliukas.gif , tokiems pabendravimams reikalinga draugė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aliete @ 2012 06 10, 14:17)
Miško uoga , gražu, gražu ir dar kartą gražu  wub.gif

paskutinis , tai sagė  , žinau  smile.gif , nes taip pat tokį rėmuką turiu , nu bet nervina mane tas "nukandimas" viršuje kilpelės ...toks pat remukas yra ir pakabuko su kilpele , o čia ,atseit su segtuku , sagei , tai kilpele "nukando" ,o nedideli likučiai liko...

baigiau "našlaites"  ax.gif

ačiū.. kažkaip ypatingai jaučiuosi, kai tokios meistrės giria cool.gif
Jap, mane irgi nervuoja tas sagės viršus. akis bado kai pastebėjau biggrin.gif

Našlaitės nuostabios, ŽINOMA biggrin.gif

QUOTE(aliete @ 2012 06 11, 09:17)
bet dabar kažkur per 7-10 dienų "apsisuku"  biggrin.gif , aišku , visiškai nepraktiška "terlioti" vieno žiedlapio ...smile.gif

Aliete, atsiprašau, čia visiškai ne mano reikalas, bet manau, kad už tą 7-10 dienų darbą galima ir daugiau paimt... ax.gif blush2.gif

QUOTE(agnera_jewellery @ 2012 06 11, 09:24)
as idesiu kelis savo is parodos repertuaro  mirksiukas.gif

labai gražiai atrodo tūris, stori liejiniai smile.gif ir džiovintos gėlės tokios ryškios bigsmile.gif

aš irgi išdovanoju daug darbų smile.gif na, paskutiniu metu ir pati panešioju, pasimaivau biggrin.gif hihihi.gif
Atsakyti
Trumpas atsakymas - parodos tikslas buvo ne pardavimas, o savirealizacija, idejos ispyldymas ir t.t. Nepardaviau nei vieno, bet ne tuo tikslu ir parodavausi ax.gif

dar merginos toks klausimas - gal kas matet liejiniams prie ausu tinkanciu remuku auskarams pasidabruotu. As arba nemoku ieskot, arba ju nera blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(agnera_jewellery @ 2012 06 11, 23:11)

dar merginos toks klausimas - gal kas matet liejiniams prie ausu tinkanciu remuku  auskarams pasidabruotu. As arba nemoku ieskot, arba ju nera  blush2.gif


Pasirodo, kad ne as viena nemoku ieskoti hihihi.gif Susinervinau del remuku auskarams - nera... O jei ir yra, tai labai negilus ir man netinka sad.gif Ketinu daryti remukus pati, jau gavau melchioro juosteliu, tai lankstysiu ir liesiu i jas.
Atsakyti
Sveikos merginos, vis paskaitau jūsų temą, pasigrožiu jūsų darbeliais, be abejo, jau ir pačiai pirštai niežti ką nors padaryti, tik dar rankos iki to neprieina.

Turiu vieną klausimą - gal galite pasakyti, ar tie liejinukai gaunasi sunkesnio svorio, na turiu omeny tuos storesnius, kurie tarkim lieti į Toffifee formas? Aišku, "sunkus" čia sąlyginis dalykas, bet pati turiu pasigaminus auskarus su didesniais kabošonais, tai varge varge, kaip man ausis nuo jų skauda doh.gif
Atsakyti
vakar vakare uzliejau iki siol neuzstingo visai fool.gif ta derva
Atsakyti
QUOTE(auryte2 @ 2012 06 12, 11:34)
vakar vakare uzliejau iki siol neuzstingo  visai fool.gif ta derva


as turejau pries pora svaiaciu tokiu problemu kai man susigadino daug liejiniu - negalejau ju issimti. Tai kisau i saldymo kamera 5-10 min ir tada isemiau - bet reik atsargiai, nes jie tada susale luzta - ismeciau ant plyteliu ir sutrupejo! As manau kad karstis kenkia stingimui..... g.gif
Atsakyti
QUOTE(frangipani* @ 2012 06 12, 08:18)
Sveikos merginos, vis paskaitau jūsų temą, pasigrožiu jūsų darbeliais, be abejo, jau ir pačiai pirštai niežti ką nors padaryti, tik dar rankos iki to neprieina.

Turiu vieną klausimą - gal galite pasakyti, ar tie liejinukai gaunasi sunkesnio svorio, na turiu omeny tuos storesnius, kurie tarkim lieti į Toffifee formas? Aišku,  "sunkus" čia sąlyginis dalykas, bet pati turiu pasigaminus auskarus su didesniais kabošonais, tai varge varge, kaip man ausis nuo jų skauda  doh.gif


Sveika smile.gif Tiesa sakai, kad "sunkumas" yra salyginis dalykas... Na, bet kokiu atveju derva tikrai lengvesne uz akmeni ar stikla smile.gif

QUOTE(auryte2 @ 2012 06 12, 11:34)
vakar vakare uzliejau iki siol neuzstingo  visai fool.gif ta derva


O kas per derva? Gal proporcijas negerai apskaiciavai?
Atsakyti
speju galejau padaryt reakcija su tuo juoduku. bet jau stingsta kaikurie sonai lotuliukas.gif
user posted image

sita zvaigzde +-5x4cm aukstis 4cm sveria 6gr
user posted image\
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo auryte2: 12 birželio 2012 - 10:53