Įkraunama...
Įkraunama...

Dervos liejiniai (IV tema)

QUOTE(LeeLu @ 2012 06 09, 15:27)
Laba diena,
Grazus darbeliai Bjauruska  mirksiukas.gif
O tas sukurys tai ten gi fotoparatas atsispindi  mirksiukas.gif na bent jau man tai i tai panasu smile.gif


Jo, tikrai fotoaparatas. biggrin.gif
Tamsus gražus. smile.gif

Norėjau Miško Uogos paklaust apie naujausius įdėtus užliejimus. Matosi daug burbuliukų - čia specialiai ar netyčia? Nes su kriauklytėm nėra burbuliukų. O ten visur, kaip suprantu, Crystal Resin firmos derva?
Ale raudonas lapas fainai atrodo. rolleyes.gif
Atsakyti
Dar kart aciu, merginos smile.gif
Miško uoga, aga, ten remelis gilus, kokie 2 mm gylio bus smile.gif
Ups... 4u.gif Tik dabar pamaciau, kad ten fotikas atsispindi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gil @ 2012 06 09, 15:26)
Norėjau Miško Uogos paklaust apie naujausius įdėtus užliejimus. Matosi daug burbuliukų - čia specialiai ar netyčia? Nes su kriauklytėm nėra burbuliukų. O ten visur, kaip suprantu, Crystal Resin firmos derva?
Ale raudonas lapas fainai atrodo.  rolleyes.gif

Ačiū už patikimą ax.gif
Tokia smulkiais burbuliukais derva man gavosi (ir kitą kartą tyčia vėl taip dariau), kai lieju vonioje ant šildomų grindų pasidėjusi. Tai būdavo užsimaišau ir palieku induką valandai-dviem ten stovėt sumaišytą, kad nebūtų toks skystas CR. Nes liejant be formos mane nervuoja, kai taip greit išplaukia biggrin.gif tai kai taip pastovi, pašyla, paskui dar atsargiai pamaišau ir jau susidaro tokie burbuliukai, kurie nesugeba jau išplaukti į paviršių ir susproginėti smile.gif
O kriauklytes liejau nešildytas, iš karto užmaišius.

va šitas pašildytas:
user posted image

o šitas ne:
user posted image
Atsakyti
Miško Uoga, ačiū už atsakymą, tai nematau tada šitoj dervoj minusų. O skystumas jos su Prosvetu palyginamas gal?
Antram dervininkės leveliui reiks šitą pirkt. biggrin.gif

Jei kas turite dantų poliravimo pastos (maximose būna), pabandykit su ja patrint, man patiko rezultatas. Stovėjo nenaudojama, o man nelabai patinka idėja dantis brūžint su ja, jei jau plastmasę taip nublizgina... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gil: 09 birželio 2012 - 23:59
QUOTE(Bjauruska @ 2012 06 09, 18:07)
Ups... 4u.gif Tik dabar pamaciau, kad ten fotikas atsispindi  lotuliukas.gif


lotuliukas.gif , na jo ,o aš , kad spoksojau į tą keistą gilų sukurį doh.gif

Miško uoga , gražu, gražu ir dar kartą gražu wub.gif

paskutinis , tai sagė , žinau smile.gif , nes taip pat tokį rėmuką turiu , nu bet nervina mane tas "nukandimas" viršuje kilpelės ...toks pat remukas yra ir pakabuko su kilpele , o čia ,atseit su segtuku , sagei , tai kilpele "nukando" ,o nedideli likučiai liko...

baigiau "našlaites" ax.gif

user posted image


Atsakyti
Fainų darbelių visos prikėlusios, kol Vilniuje nebuvau thumbup.gif

O aš šiandien sodyboje radau 2 nebegyvus drugelius, ir jau svajoju kas iš jų išsigims. Gaila, kad skirtingi drugeliai, jei vienodi būūūūdų wink.gif
Atsakyti
Oi, mergaites... Snieguole labai labai... wub.gif wub.gif wub.gif Naslaites irgi pasakiskos wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
As vis ilendu karts nuo karto ir pasigroziu. Isradingumo jums netruksta. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aliete @ 2012 06 10, 15:17)


baigiau "našlaites"  ax.gif



Sakiau, kad pas tau greiciau bus lotuliukas.gif

Pas mane dar nesimato pabaigos verysad.gif
Atsakyti
Aruna, nenusimink , bus ta pabaiga smile.gif
kai aš pirmas tulpės žiedlapius dariau ,man rodėsi , kad nepabaigsiu doh.gif , jetau , kaip ilgai viskas ėjosi -užtepi , lauki ,kol išdžius ,ir vėl ..., jei dar derva ne ten kur reikia nubėga ... ir vėl... doh.gif lotuliukas.gif
bet dabar kažkur per 7-10 dienų "apsisuku" biggrin.gif , aišku , visiškai nepraktiška "terlioti" vieno žiedlapio ...smile.gif

vakar vėl apturėjau foto sesiją krūmynę biggrin.gif , tai pirmadieniui kiek gamtos vaizdų smile.gif

user posted image

user posted image

Atsakyti
QUOTE(aliete @ 2012 06 11, 10:17)

vakar vėl apturėjau foto sesiją krūmynę  biggrin.gif , tai pirmadieniui kiek gamtos vaizdų  smile.gif



Aliete - man tavo sita serija lapeliu tiesiog TOBULA! Saunuole clap_1.gif

as idesiu kelis savo is parodos repertuaro mirksiukas.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
kokie groziai, vienas uz kita vis grazesni, jau arteja diena kai as isbandysiu thumbup.gif o kaip jus ilejat laikiklius i auskariukus?
Atsakyti