Įkraunama...
Įkraunama...

Dervos liejiniai (IV tema)

QUOTE(pašnekutė @ 2014 05 08, 19:48)
Sveikos, mergaitės!
Gal pagelbėt kuo galėsit, nes jau galva nebeišneša  unsure.gif
Užsakė man suvenyrų, užpirko 2 pak šitų
http://artinn.lt/pro...o-pasta-300-ml/
Nu, kaina graži išeina  blink.gif
Užpyliau šeštadienį, o jie dar ir šiandien lipnūs  verysad.gif  mega_shok.gif
Instrukcijas skaičiau, atrodo, lyg ir teisingai proporcijas supilsčiau  unsure.gif
Jau esu dirbus su ja ir ji man buvo geriausia. O dabar kas čia... Ir dar toookia proga. Jau geriau būtų kai sau terliojaus  verysad.gif
Nu blyyyyn, ar galima dar ką padaryti? Laukti dar?
Nebelaiko nervai, jei reiks atpirkt medžiagas - nusišausiu  verysad.gif




as pradedancioji bet vienam forume skaiciau, kad kietintojo reikia truputi maziau nei nurodyta proporcijoj tada gaminys nebus lipnus. Tik nz ar jusu naudojamom medziagom galioja taspats

Papildyta:
Mergaites, o jei noriu, lieti i formele ir virsutinio sluoksnio tamsaus, su kuo ta derva dazyti?
Atsakyti
QUOTE(ShinePeri @ 2015 01 08, 13:59)
as pradedancioji bet vienam forume skaiciau, kad kietintojo reikia truputi maziau nei nurodyta proporcijoj tada gaminys nebus lipnus. Tik nz ar jusu naudojamom medziagom galioja taspats

Papildyta:
Mergaites, o jei noriu, lieti i formele ir virsutinio sluoksnio tamsaus, su kuo ta derva dazyti?


Jeigu teisingai sumaisytos propocijos, gerai ismaisyta pries liejant ir gaminys gerai isdziuves, t.y. nera pateke dregmes ir t.t. niekada nebus lipnus....

Del sluoksnio - yra spalvotos dervos, yra dazu dervai. Priklausomai nuo to kokia derva naudoji.
Atsakyti
QUOTE(agnera_jewellery @ 2015 01 08, 15:25)
Jeigu teisingai sumaisytos propocijos, gerai ismaisyta pries liejant ir gaminys gerai isdziuves, t.y. nera pateke dregmes ir t.t. niekada nebus lipnus....

Del sluoksnio - yra spalvotos dervos, yra dazu dervai. Priklausomai nuo to kokia derva naudoji.

Laba diena, o kokias dervas rekomenduotum4te naudoti,kuo jos skiriasi?
Atsakyti
QUOTE(dita0506 @ 2015 01 08, 18:06)
Laba diena, o kokias dervas rekomenduotum4te naudoti,kuo jos skiriasi?


Galit bandytis ivairius variantus - ziurint ka jus norit liet. As pvz nedirbu su popieriuku uzliejimu daug, negaliu pakomentuoti kas ir kaip ten.
Pvz. sita man lb burbuliavosi, nepatiko... tai panaudojau tik 1 karta ir stovi kol kas. Reis dar pamegint wink.gif
http://dekostudija.l...puosalu-gamybai

as asmeniskai siuo metu dirbu su prancuzu kompanijos brand'u Crystal Resin
http://www.spalvunam...tal-resine.html
Bet buna irgi ivairiu dalyku, kai pvz kazkodel kai kurie gaminukai buna ne skaidrus virsuje kur dziuna ir reaguoja su oru, o tarsi voratinkliu apsinesa taip pavirsius.
Skaiciau uzsienietiskuose forumuose kad galbut derva buvo netinkamai transportuojama is sandeliu i parduotuve pvz ir susalo, del to pasikeite jos savybes. Bet idomumas tame kad is partijos liejant buna 2 darbai is 10 tokie, kiti normalus. Ir bandziau ziureti - tikrai ne pirmi kuriuos lieju ir nepaskutiniai (galvojau gal pvz nekokybiskai ir nepakankamai issimaise ir del to negerai uzsiliejo).
Daug dalyku ateina bandymu metu - sakau nezinau ka jus norit liet, kokio dydzio dalykus, ar kazkokias specialias formas... Bandykites, rodykit rezultatus - labai smagu kad dirbat su sia technika wub.gif
Atsakyti
QUOTE(agnera_jewellery @ 2015 03 24, 10:51)
Galit bandytis ivairius variantus -  ziurint ka jus norit liet. As pvz nedirbu su popieriuku uzliejimu daug, negaliu pakomentuoti kas ir kaip ten.
Pvz. sita man lb burbuliavosi, nepatiko... tai panaudojau tik 1 karta ir stovi kol kas. Reis dar pamegint wink.gif
http://dekostudija.l...puosalu-gamybai

as asmeniskai siuo metu dirbu su prancuzu kompanijos brand'u Crystal Resin
http://www.spalvunam...tal-resine.html
Bet buna irgi ivairiu dalyku, kai pvz kazkodel kai kurie gaminukai buna ne skaidrus virsuje kur dziuna ir reaguoja su oru, o tarsi voratinkliu apsinesa taip pavirsius.
Skaiciau uzsienietiskuose forumuose kad galbut derva buvo netinkamai transportuojama is sandeliu i parduotuve pvz ir susalo, del to pasikeite jos savybes. Bet idomumas tame kad is partijos liejant buna 2 darbai is 10 tokie, kiti normalus. Ir bandziau ziureti - tikrai ne pirmi kuriuos lieju ir nepaskutiniai (galvojau gal pvz nekokybiskai ir nepakankamai issimaise ir del to negerai uzsiliejo).
Daug dalyku ateina bandymu metu - sakau nezinau ka jus norit liet, kokio dydzio dalykus, ar kazkokias specialias formas... Bandykites, rodykit rezultatus - labai smagu kad dirbat su sia technika  wub.gif

Ar galetumet papasakoti kaip islieti grazu burbuliuka? smile.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kuri žinot su kuo reiktų poliruoti užbaigtą gaminį? Nes išėmus iš formos jis toks lyg su vos lengva dulksna, tikriausiai nuo mikro nelygumų formos. Norėtųsi stiklo skaidrumo. 4u.gif
Atsakyti
Laba diena,

Gal ką galėtumėte rekomenduoti - dideliam paviršiui užlieti (labai nelygiam stalviršiui). Gal yra kokių "pramoninio/senukų" tipo dervų, kur išdžiūtų be lipnaus paviršiaus.
Atsakyti
Sveikos merginos, gal kuri atsakys, kuo skiriasi Ice resin nuo Water Clear Polyester resin? Norėtųsi pirmus bandymus daryti su nedidelėmis išlaidomis... bigsmile.gif
Atsakyti
Antrosios neturėjau, o apie Ice resin galiu pasakyti tik ... neigiamai.
Kai užlieji, ji gražutė, skaidrutė, bet po gana neilgo laiko maždaug po pusmečio, kietiklis ima tamsėti ("gintarėti") ir visas darbelis pasidaro geltonas. Skaidrumas lieka, bet darbelis jau nebe toks mielas kokio norisi turėti kaip ir pirmu momentu.
Kaina jos "kandanti", ir neverta tokių pinigų. Plius labai nuodinga, reaguodama derva su kietikliu skleidžia galingus cheminius nuodus.
Atsakyti
QUOTE(Nuotaikinga @ 2016 01 29, 13:34)
Antrosios neturėjau, o apie Ice resin galiu pasakyti tik ... neigiamai.
Kai užlieji, ji gražutė, skaidrutė, bet po gana neilgo laiko maždaug po pusmečio,  kietiklis ima tamsėti ("gintarėti") ir visas darbelis pasidaro geltonas. Skaidrumas lieka, bet darbelis jau nebe toks mielas kokio norisi turėti kaip ir pirmu momentu.
Kaina jos "kandanti", ir neverta tokių pinigų. Plius labai nuodinga, reaguodama derva su kietikliu skleidžia galingus cheminius nuodus.

Ačiū. Jo, kaina labai didelė, pirmiem pabandymams labai jau prabangu. Bet tikrai išgasdino ir tas jos nuodingumas... Aš kiek bandžiau gilintis angliškoj informacijoj tai kaip tik lyg buvo paminėta, kad ji labai skaidri išlieka visuomet, o vat Water Clear jau geltonuoja, kas mane irgi sustabdė nuo pirkimo (aš žiūriu ebayjuj)... Susisuko galva, nežinau ką pirkti biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki, gal kas turit ir nenaudojat sia priemone - mielai perpirkciau smile.gif
user posted image
Atsakyti
Sveikos, jungiuosi prie Jūsų!
Iškart norėčiau užduoti klausimą. Kaip supratau, dervos lipnumas priklauso nuo daugelio dalykų, bet ar įmanoma kažkaip išgelbėti jau padarytą lipnų darbelį? Gal padėtų lakas arba antras plonas dervos sluoknis?
Naudojau Pebeo Gedeo Crystal Resin. Beje, gamintojas rašo, kad ši derva nepagelsta, tačiau man ji pagelto po kelių dienų. Ar esate susidūrusios su šia problema?
Dėkoju už atsakymus 4u.gif
Atsakyti