Įkraunama...
Įkraunama...

Dervos liejiniai (IV tema)

QUOTE(Nuotaikinga @ 2013 02 04, 00:10)
paskaityk pirmą puslapį...  doh.gif

doh.gif čia nepadės. Perskaičiau šitą temą, kitas temas.Ačiū Jums, pirmas psl informatyvus. Bet man lieka neatsakytas esminis klausimas, kodėl ta derva lieka lipni. Ar taip turi būti? Jei ji lipni, ji nesišlifuos, velsis?
Atsakyti
QUOTE(VasareV @ 2013 02 04, 00:27)
doh.gif  čia nepadės. Perskaičiau šitą temą, kitas temas.Ačiū Jums, pirmas psl informatyvus. Bet man lieka neatsakytas esminis klausimas, kodėl ta derva lieka lipni. Ar taip turi būti? Jei ji lipni, ji nesišlifuos, velsis?

gal neteisingai sumaisei proporcijas. bandyk su Crystal resin daryti, jei teisingai sumaisysi neliks jokio lipnumo..
Atsakyti
QUOTE(kristucia @ 2013 02 04, 00:32)
gal neteisingai sumaisei proporcijas. bandyk su Crystal resin daryti, jei teisingai sumaisysi neliks jokio lipnumo..

Ačiū. Aš ir galvoju, kad kitą dervą reikia išbandyti. O proporcijos tai geros buvo. Tik, kaip rašiau, lipnumas tik išorinėje pusėje liko g.gif
Atsakyti
QUOTE(VasareV @ 2013 02 04, 00:44)
Ačiū. Aš ir galvoju, kad kitą dervą reikia išbandyti. O proporcijos tai geros buvo. Tik, kaip rašiau, lipnumas tik išorinėje pusėje liko  g.gif

kartais vos laso netikslumas padaro savo..nedirbau su epoxy klijais todel sunku pasakyt kodel.. visko pasitaiko ir su normalia derva.. nevisada gauni norima rezultata..esme ta kad reik daug bandymu, viskas ateina per praktika:)
Atsakyti
Mergaitės nemaišykit- visi pavidalai, kokie jie bebūtų ar juvelyriniai, ar ne- yra epokosidinės dervos
Atsakyti
i kavos tema, idesiu ir as... sage ir auskarai wink.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(agnera_jewellery @ 2013 02 05, 10:59)
i kavos tema,

Labai rytinė, į "temą" smile.gif) (dar man tik pieno su cukrumi trūksta, nes tokią kavą geriu) thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Nuotaikinga @ 2013 02 06, 10:31)
Labai rytinė, į "temą" smile.gif) (dar man tik pieno su cukrumi trūksta, nes tokią kavą geriu)  thumbup.gif


ej gerai sakai, reik kita karta i fotosesija itraukti pona cukru! wub.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites,nenumarinkit sios temeles.Zinau,kad kuriat,nes karta paragaves nagali sustot biggrin.gif .Kazkada,vasara bandziau liet,bet tai ne mano arkliukas.Taip ir liko kelios nuotraukytes.Nagi paziurekit kaip as vasara kanapes puosiau lotuliukas.gif
user posted image
tik neaisku kas graziau,akmenu kruvele,pauksciuku paseta kanape ar mano auskariukai,kuriuos mielai nesioju biggrin.gif .
Atsakyti
tema "zydetu". bet yra niuansu del taisykliu...
bet ne esme:

dianabu - grazu! poliravai kad taip blizga? smile.gif
Atsakyti
Dianabu, mieli auskariukai thumbup.gif

O del temos... Na, ne ji viena cia merdi... sad.gif Ir praktiskai del vieno zmogaus viskas sad.gif
Atsakyti
Išbandžiau iš Senukų tą švirkštuose dervą. Patiko. Bet lipnumas ant paviršiaus vistiek yra. Ar nekreipti dėmesio ir poliruoti ar mesti lauk? Nenoriu pasiduoti doh.gif
Atsakyti