Įkraunama...
Įkraunama...

Dervos liejiniai (IV tema)

QUOTE(aliete @ 2012 06 01, 10:24)
tai visai neseniai iš miesto gėlyno kelis žiedlapius teko nuvogti  biggrin.gif ..., dabar "teplioju" juos  tongue.gif



niu koks sutapimas drinks_cheers.gif lotuliukas.gif

Misko uoga- kriaukliuku mielumas neapsakomas biggrin.gif

Agnera - cia jau kosminis dalykelis bigsmile.gif

Cia toks visai visai paprastutis, praktiskai jokio darbo, bet pati ideja patiko ir labai smagu daryti buvo lotuliukas.gif


PARŠIUKAI

user posted image
Atsakyti

kaip miela!!! As esu tokio tipo auskariuku myletoja smile.gif
tik vis nesiryztu pabandyti... cia reik popieriuka atspausdinti, iklijuoti su derva ir uzlieti? Neissitepa dazai? ar kazkaip specialiai spausdint reik... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnera_jewellery: 05 birželio 2012 - 09:06
QUOTE(Aruna @ 2012 06 05, 09:40)
niu koks sutapimas  drinks_cheers.gif  lotuliukas.gif

Misko uoga-  kriaukliuku mielumas neapsakomas  biggrin.gif

Agnera - cia jau kosminis dalykelis  bigsmile.gif

Cia toks visai visai paprastutis, praktiskai jokio darbo, bet pati ideja patiko ir labai smagu daryti buvo  lotuliukas.gif
PARŠIUKAI



parsiukai NERELUS wub.gif

o as gavau "formeliu"

user posted image lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Miško uoga @ 2012 06 04, 22:06)
ačiū, merginos, už įvertinimą ir man tokį malonų ginčą smile.gif
Taip, paskaičiavus viską dažniausiai nuomonė pasikeičia biggrin.gif

Aš poliruoju su automobiline poliravimo pasta. Vyras pirko auto tiuningo (priežiūros) parduotuvėje. Ten su ja stiklus poliruoja. Nušveičiu su stambiu švitriniu, paskui su labai smulkiu. Galiausiai matiškumą panaikina ta pasta  4u.gif

Pašnekute, aš irgi dar jaučiuosi mokinė ir labai nedrąsiai rodausi tongue.gif na, gal jau ne pradinių klasių, bet ..dar mokytis ir mokytis smile.gif


A va, kur "šuo pakastas" bigsmile.gif
Teks per auto pardes prasibėgt. Ale-bet-tačiau... Čia tik specializuotose tos pastos būna ar ir šiaip autodalių? Ar ji ten irgi kibirais, kaip automobiliui?
Kiek čia tų klausimų kilo...

Kaip sakė vienas, nūnai nemylimas klasikas: "Mokytis, mokytis ir dar kartą mokytis". Iš ties, kuo daugiau sužinai, tuo daugiau klausimų vis kyla.

Tai jūs jau aukštesnių klasių mokinė, o aš tai dar paruošiamukė jaučiuos rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(auryte2 @ 2012 06 05, 10:39)
o as gavau "formeliu"

noriu paklausti - iš kur gavai?
Atsakyti
sveikos ,
na yra į ką temoje paveizėti biggrin.gif

Miško uoga , na gi fainumai thumbup.gif , man žibutės wub.gif
tikiuosi darbai tavęs visai "nepavogs" ir kart nuo karto parodysi grožių ..., nors puikiai atsimenu , kai grįžti po darbų , būna ne iki grožių darymo..., na bet yra savaitgaliai smile.gif...

agnera_jewellery žavinga raizgalinė wub.gif , man tą žaluma labai rolleyes.gif ir gražiai ji kimba prie auksinės spalvos, man rodos prie sidabriuko taip neskambėtų ...kuom žalinai dervą ?

Aruna ružavos paršiukų svajos biggrin.gif , arba auskarai kaip įspėjimo ženklai -žinok visados galiu "pakišti" tau ružava kiaulė biggrin.gif
ai, nesu aš didelė paveiksliukų užliejimo gerbėja...paprasta biggrin.gif , bet šitos trimatės ružavuolės simpatiškos smile.gif

auryte2 apturėjo savaitgalį šventę ,paskanavo saldainių smile.gif... tai pasipildė formelėmis smile.gif , tos ovalios tai visai nieko

o aš tai "paskendusi" tulpėse biggrin.gif , tai ypatingo nieko naujo neturiu ..., a, našlaitės į pabaiga smile.gif , bet jei ir Aruna su jom žaidžia , ko gero bus greitesnė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nuotaikinga @ 2012 06 05, 19:33)
noriu paklausti - iš kur gavai?

mama dirba parduotuvej, cia nuo visokiu kinderiu plastikiniai laikikliai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2012 06 05, 17:26)
Teks per auto pardes prasibėgt. Ale-bet-tačiau... Čia tik specializuotose tos pastos būna ar ir šiaip autodalių? Ar ji ten irgi kibirais, kaip automobiliui?

neeee, kai pirko, tai pirko gal kokia 100 ml. į induką įpiltą parsinešė biggrin.gif

QUOTE(aliete @ 2012 06 05, 19:31)
Miško uoga , na gi fainumai thumbup.gif , man žibutės  wub.gif 
tikiuosi darbai tavęs visai "nepavogs" ir kart nuo karto parodysi grožių ..., nors puikiai atsimenu , kai grįžti po darbų , būna ne iki grožių darymo..., na bet yra savaitgaliai smile.gif...

buvau šiek tiek persidirbusi, miegodama po 3-4 val per parą, tai užmiginėjau VISUR biggrin.gif dabar jaučiuosi pailsėjusi, tai oi kaip nagus niežti eit liet biggrin.gif kaip tik gėles iš knygų traukiu ir rūšiuoju bigsmile.gif

Ir ta žalia sagė, ir paršeliai mane sužavėjo bigsmile.gif Vieno darbelio technika blink.gif , kito emocija pamačius biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aliete @ 2012 06 05, 20:31)


agnera_jewellery žavinga raizgalinė  wub.gif , man tą žaluma labai  rolleyes.gif ir gražiai ji kimba prie auksinės spalvos, man rodos prie sidabriuko taip neskambėtų ...kuom žalinai dervą ?



cia ta spalvotoji derva is Art inn smile.gif
nusipirkau ir raudona, ir melyna ir geltona... tik neprisedu isbandyti visu! Kol kas bandziau zalia ir geltona - tai zalia man asmeniskai gal kiek tamsoka. O geltona pasakiska smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aliete @ 2012 06 05, 20:31)

o aš tai "paskendusi" tulpėse  biggrin.gif , tai ypatingo nieko  naujo  neturiu ..., a, našlaitės į pabaiga  smile.gif , bet jei ir Aruna su jom žaidžia , ko gero bus greitesnė  biggrin.gif

Bijau, kad nebūsiu, nes kitus dalykelius reik pirmiau padaryti, o cia kaip be datos, tai taip ir atsideda. Uzlieji ir pamirsti lotuliukas.gif iki sekancio karto
Papildyta:
QUOTE(agnera_jewellery @ 2012 06 05, 10:05)
kaip miela!!! As esu tokio tipo auskariuku myletoja smile.gif
tik vis nesiryztu pabandyti... cia reik popieriuka atspausdinti, iklijuoti su derva ir uzlieti? Neissitepa dazai?  ar kazkaip specialiai spausdint reik... 4u.gif


Niekaip ne specialiai. Apipurskiu plauku laku, nors, jei printeris geras, tai galima ir niekuo nepurksti, nieko ten nesidaro, jei derva zmoniska. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Miško uoga @ 2012 06 03, 23:56)
Labas  ax.gif  4u.gif
Grįžau darban po beveik 4 metų motinystės "atostogų" biggrin.gif Esu kaip ant sparnų, bet laiko SM liko kiek liko biggrin.gif
Labai pasiilgau kasdieninio paskaitinėjimo savo temose  ax.gif
Šildžiau ant elektrinės kaitlentės - tokios apvalios "skylės" smile.gif na, paprasčiausios - ant laido pajungiamos. Musiau per karšta buvo rėmukui, kad ir greitai burbuliavosi ir tirštėjo, bet žiū - garuoja! - tai kaip jungiau viską lauk... kažkaip nenoriu apsinuodyt kažkokius eksperimentus darydama smile.gif
Bet puikiai sekasi lieti savo padėklą pasidėjus ant šildomų vonios grindų. Crystal Resin'as per parą būna "vartojamas". Buvau kelis kartus palikusi sumaišytą dervą apstingti, bet liejant neišvengiau burbuliukų, nors kartais man jie kaip tyčia gražiai gavosi biggrin.gif

Rodau jums kelis savo darbukus smile.gif
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

oi kiek daug gavosi šiam kartui biggrin.gif
Papildyta:

hihihi.gif geeeeeras! niekaip nesugalvoju, kaip tu tai padarei biggrin.gif matyt, reikia ir man nemigos nakties, tik, kad nėra ir taip, kada miegot biggrin.gif
O nenori geriau rinktis jau profesionalią dervą? "Prosviet" dideliu kiekiu nemačiusi, bet gal jei imt, tai siūlyčiau Crystal Resin iš Art inn mažesnę pakuotę. Na, CR pigiausias variantas iš visų siunčiamų Resinų.

Labas, norejau paklausti kaip skylutes padarei kad iverti auskariuko antgaliukui, kazkaip pragrezei ar iliejai?
Atsakyti
QUOTE(Miško uoga @ 2012 06 06, 00:27)
neeee, kai pirko, tai pirko gal kokia 100 ml. į induką įpiltą parsinešė biggrin.gif
buvau šiek tiek persidirbusi, miegodama po 3-4 val per parą, tai užmiginėjau VISUR biggrin.gif dabar jaučiuosi pailsėjusi, tai oi kaip nagus niežti eit liet biggrin.gif kaip tik gėles iš knygų traukiu ir rūšiuoju  bigsmile.gif

Ir ta žalia sagė, ir paršeliai mane sužavėjo  bigsmile.gif Vieno darbelio technika  blink.gif , kito emocija pamačius biggrin.gif  4u.gif

man nerelei knieti liet, bet mases taupymas uzknisa + salygos darbo klaikios. derva vel dujnej lotuliukas.gif tik si kart nesildau. tiesiog ten guli nuo mazu pirstuku - labai saugi ir tiesi vieta
siap labaoi dziaugiuos suazinojus apie pasta, maniau tik man gaunas toks idomu pavirsius blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo auryte2: 06 birželio 2012 - 14:59