Įkraunama...
Įkraunama...

Dervos liejiniai (IV tema)

Su plastelinu nebandziau, bet nuo nekepto modelino - bala derva. O slifuoti galima smile.gif
Atsakyti
QUOTE(VasareV @ 2013 01 21, 12:11)
Man kilo mintis... tarkim jei pabandyti lieti į plastiliną, tą "senovišką". Teoriškai neturėtų prikibti derva  g.gif

derva gal ir nekibs, bet pati derva turėtų suėsti plastiliną. Gausis šnipštas.
Bet bandyk. Nepabandysi - neįsitikinsi g.gif
Atsakyti
eksperientas

user posted image

deje fotiko blicas sugedo blink.gif
Atsakyti
user posted image

nepriklijuota nes man nepatiko veidas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo auryte2: 01 vasario 2013 - 10:09
Idomiai atrodo smile.gif O kuo derva dazei?
Atsakyti
QUOTE(Bjauruska @ 2013 02 01, 11:12)
Idomiai atrodo smile.gif O kuo derva dazei?

nesakysiu - geda biggrin.gif
ji saidri bet kai ana puse nudazai taip idomei atrodo
Atsakyti
Aga... mat kokia gudruole biggrin.gif As maniau, kad cia kazkas i pacia derva imaisyta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bjauruska @ 2013 02 01, 11:34)
Aga... mat kokia gudruole biggrin.gif As maniau, kad cia kazkas i pacia derva imaisyta smile.gif

kiek maiseu derva nesustingo
Atsakyti
Aš vis kankinuosi su derva. Iškilo klausimas kodėl viršus lieka truputį lipnus, o ta pusė , kuri liečiasi su forma gaunasi graži, sausa, skaidri. Ką ne taip darau? Reikia gal išliejus uždengti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(VasareV @ 2013 02 01, 23:42)
Aš vis kankinuosi su derva. Iškilo klausimas kodėl viršus lieka truputį lipnus, o ta pusė , kuri liečiasi su forma gaunasi graži, sausa, skaidri. Ką ne taip darau? Reikia gal išliejus uždengti? g.gif


Kokia derva? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gil @ 2013 02 03, 13:00)
Kokia derva? smile.gif

Rusiška. Epoksi klijai blush2.gif Vyras kirvį klijavo, jam lipnumo neliko. Gražus, skaidru, kaip stiklas. Viską dariau kaip jis, o rezultatas š... O kokią perkate jūs? Kur ir už kie? Įdomu. Nenoriu pasiduot.
Atsakyti
QUOTE(VasareV @ 2013 02 03, 14:41)
Rusiška. Epoksi klijai  blush2.gif  Vyras kirvį klijavo, jam lipnumo neliko. Gražus, skaidru, kaip stiklas. Viską dariau kaip jis, o rezultatas š... O kokią perkate jūs? Kur ir už kie? Įdomu. Nenoriu pasiduot.

paskaityk pirmą puslapį... doh.gif
Atsakyti