Įkraunama...
Įkraunama...

Dervos liejiniai (IV tema)

QUOTE(agnera_jewellery @ 2013 01 11, 10:21)
uoj zinotumet kiek as buriau.... as is dvieju sirdeliu klijavau viena kad butu turine... ir ten liko oro burbulas - kurio man NIEKAIP nepavyko isvaryt  ax.gif


Aisku, o kartais tie oro burbulai net labai reikalingi:) Na jusiskis vazdo negadina:) Kaip pavyko suklijuoti, nesimato sudurimo?
O gal kas esate specialiai dare didelius burbulus? As net svirksta tam atvejui pasiruosiau reikes kada bandyt:)
O as ka tik bandziau pirma karta i derva ilasinti rausvo nagu lako... oj:) jis man pageltonavo ir susitrauke kazkaip, kose kazkokia. Zodziu kas bandysit taip spalvint - atsargiai, kad nesugadintumete darbeliu:)
Atsakyti
QUOTE(agnera_jewellery @ 2013 01 10, 12:25)
o kazi su savo vardur ir pavarde galima deti foto... nu reik isbandyt - nes man tos taisykles caro ruriko laiku keistos, tai jau nebezinau kaip interpretuoti nes pastoviai istrina foto, galiausiai tikiuosi kad neuzblokuos... nes nieko blogo nenoriu padaryt - noriu tik parodyt darbiuka  4u.gif

3D bandziau padaryt smile.gif

------------

Nuotrauka pašalinta dėl per didelio formato. Dėkite ne didesnes nei 500-640 pixelių nuotraukas.

moderatorė irmulia


O aš jau ir nebespėjau pamatyti unsure.gif
Pamažinkit nuotrauką ir įkelkit dar kartą, pyyyzzzz rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(agnera_jewellery @ 2013 01 10, 12:25)
Nuotrauka pašalinta dėl per didelio formato. Dėkite ne didesnes nei 500-640 pixelių nuotraukas.

moderatorė irmulia



ar dabar gerai? 300x400 px - dievazi - prie ko dar galima prisikabinti, jei jau foto rezoliucija 800x600 per didele... doh.gif

user posted image

----------------------------------
----------------------------------
----------------------------------

 ! 
10. Draudžiama Forume klausimo, komentaro, prašymo forma aptarinėti Administracijos veiksmus (tiek veiksmus pritaikytus konkrečiam asmeniui, tiek ir bendrus, reguliuojančius viso Forumo veiklą). Forume gali būti aptariama bendra globalinė politika specialiai tam skirtose temose, kurias atidaro pati Administracija. Jeigu Jūs norite kažką pasakyti ar paklausti apie administracijos veiksmus, klauskite asmeniškai (el.paštu ar asmenine žinute).


moderatorė irmulia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 15 sausio 2013 - 23:46

 i 
Neterškite šios temos forumo taisyklių neatitinkančiais pasisakymais. Ši tema skirta pokalbiams apie dervos liejinius, todėl, prašau, apie ją ir kalbėkitės. Ačiū!


Atsakyti



Faini "svarainiai". Jauciu tokius isisegus visi klausinetu kas ten viduj : ))))

Turiu ir as liejinuka padarius da rpernai vasara, niekaip neprisiruosiu ikelt blush2.gif
Atsakyti
Ikelkit ka nors smile.gif ,nes paskutiniu laiku mergaites labai barasi doh.gif .
Atsakyti
QUOTE(dianabu @ 2013 01 16, 17:49)
Ikelkit ka nors  smile.gif ,nes paskutiniu laiku mergaites labai barasi doh.gif .


ikelti galesime kai ispresime "problemas" del taisykliu interpretaciju - nes kol kas man asmeniskai neaiksu kokias foto galima kelti, su logo, be logo, kokia rezoliucija ir t.t. tai nenoriu kelti tam kad istrintu... tai bent jau foto is manes teks palaukti 4u.gif
Atsakyti
Jau kartą klausiau. Bet pasikartosiu, ar būna liejimui formų pirkti Lietuvoje? Išbandžiau be, bet kažkaip nelabai gavosi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(agnera_jewellery @ 2013 01 16, 23:32)
ikelti galesime kai ispresime "problemas" del taisykliu interpretaciju - nes kol kas man asmeniskai neaiksu kokias foto galima kelti, su logo, be logo, kokia rezoliucija ir t.t. tai nenoriu kelti tam kad istrintu... tai bent jau foto is manes teks palaukti  4u.gif

Kad tik greiciau viskas issisprestu,nes be jusu darbeliu liudna cia verysad.gif cry.gif
Atsakyti
QUOTE(VasareV @ 2013 01 17, 00:07)
Jau kartą klausiau. Bet pasikartosiu, ar būna liejimui formų pirkti Lietuvoje? Išbandžiau be, bet kažkaip nelabai gavosi  blush2.gif


Vasarele, esu maciusi pirkti ir Lietuvoj formeliu, bet visokiu zvaigzduciu, sirdeliu ir pan.. Kitokiu nemaciau...
Atsakyti
QUOTE(VasareV @ 2013 01 16, 23:07)
Jau kartą klausiau. Bet pasikartosiu, ar būna liejimui formų pirkti Lietuvoje? Išbandžiau be, bet kažkaip nelabai gavosi  blush2.gif


Na ziurint kokiu formu nori, yra kas lieja ir i suvalgytu saldainiu formeles:) Bet siaip geriausios formos yra specialios, perkamos uzsienyje.
Bandysiu ikelt paveiksliuka is savo darbeliu, nzn ar gausis, bet bandau:)
user posted image
user posted image
Atsakyti

QUOTE
Bandysiu ikelt paveiksliuka is savo darbeliu, nzn ar gausis, bet bandau:)


jetau kaip grazu! Foto su raudonu labai gera - matyt ant saules spinduliuku fotkinai thumbup.gif o tie kit ilabai graziai ziurisi su vielute - labai jauku! wub.gif
Atsakyti