Įkraunama...
Įkraunama...

Dervos liejiniai (IV tema)

tegul šios Kalėdos ir ateinantys Naujieji Metai atneša Jums visokių gražių gerumų !

user posted image

kai ruošiau "Aliai papuošalai" sveikinimą ,ilgai galvojau kokie mano kurti papuošalai tiktu ir nusprendžiau , kad tai turėtų būti sagės , juk jos segamos arčiausiai širdies...nuoširdžiai smile.gif
visose šiose sagėse yra dervos liejiniai , taigi tinka į mūsų temą smile.gif
Atsakyti
Knieti išbandyti dervą... Tik klausimas ar yra Lietuvoje pirkti formelių dervai lieti?
Atsakyti
Aš galvoju, kad labai patogu ir malonu pažiūrėti kai yra idėtos nuorodos nuotraukos. Jei neleis dėti tai niekas čia neberašys, nes bus neidomu. Juk kai idėtos nuorodos, nuotraukos tada mes viena iš kitos mokomės, Juk tam ir yra forumas. Linkiu VISOMS
gerų metų ir tikiuosi, kad taisyklės bus skirtos žmogui, o ne šiaip bus tuščias forumas. Tikėkimės, kad Nauji metai atneš mums naujovių,kurybingų metų
Atsakyti
Visus su Naujaisiais!!! Tegul 2013 - ieji atnesa daug geru kurybiniu ideju ir minciu, o saviskaii ir draugai dovanoja siluma, meile ir dziugina maloniais netiketumais!!!
Atsakyti
Labutis,dar vasara pasidariau sau kelera auskariuku,noreciau pasirodit.Zinoma man iki jusu kaip ligi dangaus.
user posted image
user posted image
Atsakyti
dianabu , ko jau čia-"man iki jusu kaip ligi dangaus" ,gi gražus liejinukai mirksiukas.gif
man tai tie su seklutėm bigsmile.gif tokie gražiai dekoratyvus , ten kokios obuoliuko seklutės, teisingai supratau ?
Atsakyti
Oj labai aciu aliete,labai malonu...ka cia malonu,labai labai malonu isgirst gera zodi is jusu yahoo.gif O tuose auskariukuose svarainiu seklytes. smile.gif
Atsakyti
o kazi su savo vardur ir pavarde galima deti foto... nu reik isbandyt - nes man tos taisykles caro ruriko laiku keistos, tai jau nebezinau kaip interpretuoti nes pastoviai istrina foto, galiausiai tikiuosi kad neuzblokuos... nes nieko blogo nenoriu padaryt - noriu tik parodyt darbiuka 4u.gif

3D bandziau padaryt smile.gif

------------


 ! 
Nuotrauka pašalinta dėl per didelio formato. Dėkite ne didesnes nei 500-640 pixelių nuotraukas.


moderatorė irmulia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 11 sausio 2013 - 20:16
istrina, jeigu foto per didele arba su kontaktais . Faina sirdele labai. Su augalu ir kriaukliu motyvais liejiniai man graziausi smile.gif
Atsakyti
Labai grazu agnera jewellery thumbup.gif
Atsakyti
Grazus darbeliai, ir auskarai ir sirdele. Tik klausimas kilo, kas ten sirdeles vidury per ratukas sviecia, ar cia atsispindi kas?
Atsakyti
QUOTE(Lina's art @ 2013 01 11, 11:14)
Grazus darbeliai, ir auskarai ir sirdele. Tik klausimas kilo, kas ten sirdeles vidury per ratukas sviecia, ar cia atsispindi kas?


uoj zinotumet kiek as buriau.... as is dvieju sirdeliu klijavau viena kad butu turine... ir ten liko oro burbulas - kurio man NIEKAIP nepavyko isvaryt ax.gif
Atsakyti