Įkraunama...
Įkraunama...

Dervos liejiniai (IV tema)

Pritariu, kad gražus pakabukas
Atsakyti
Aha, as tos SM dezutes nespeju trinti... Galit man nuorodas atsiusti i pasta dollzz@hotmail.co.uk
Tik su kriauklelem domina smile.gif
Atsakyti
Aciu uz pagyrimus, as ir is prigimties kovinga:) palaikysiu jus kovoje su logotipais:) Kiek paskaitau, tai daugelyje temu mergaites ar moterys pyksta del tu istrinamu nuotrauku, tikrai kvaila. Jie anksciau ar veliau taisykels tures pakeisti:)
Atsakyti
uz kovinguma tai zinot.... sunku cia kovot su vejo malunais! Mane jau buvo uzblokave neva tai uz reklama - nors gink dieve tikrai nesireklamavau doh.gif
matyt konkurentes dirbo..... as taip itariu g.gif nes ir FB account'a istryne, is supermamoj uzblokavo... doh.gif
bet SVEIKA konkurencija SKATINA tobuleti mirksiukas.gif
Taigi visom pikciurnom kurios man kenkia siunciu bucki :*

O kam idomu mano naujausias darbas su derva ikeltas mano web e-shop'e, galit pasiziureti ax.gif
Atsakyti
su vėjo malūnais ne tik sunku kovoti , bet ir beprasmiška biggrin.gif ... jau seniai aišku , forumiečių pageidavimai , forumo administracijai mažai ką reiškia , juk reikia rūpintis sava stambia komercija biggrin.gif

bet aš į naujus darbus , ir kitur pasižvalgau smile.gif , manau , koks facebook greitu laiku nukonkuruos ...ir nuotraukas patogiau ten kelti, skirtingai nei čia smile.gif , ir bendrauti paprasčiau smile.gif ... , bent jau savam fb puslapyje aš pastebiu nemažai iš sm atejimų , pasižvalgymų ,kuom labai džiaugiuosi smile.gif

pasirodysiu smile.gif
mano samanos smile.gif
įdomumas šio liejinio tame, kad ne viskas pilnai įlieta , bet ir palikta vietomis samanos šiurkšti faktūra...

user posted image
Atsakyti
Savotiskai grazu, tik man norisi daugiau skaidrumo ax.gif
Kai pamaciau sita sage konkurse buvo sukirbejusi mintis, kad braizas matytas... hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bjauruska: 13 gruodžio 2012 - 12:48
jo didesnis skaidrumas būtų gerai ... šiuo atveju nugarėlė gavosi skaidresnė biggrin.gif , o dėl liejimo būdo ir liejinio storio bei dydžio ( sagė apie 8cm. ilgio ir storis beveik 1cm.) , nepavyko išgauti visiško skaidrumo, vis gi tokį reljefinį liejinį pirmą kartą dariau , ech dar pasitaiko tų pirmų kartų biggrin.gif , be to ir pati įlieta samana kalta -ji pilka ir garbaniuotai tanki biggrin.gif , manau jei būčiau kokią žalią naudojusi , gautusi geriau ..., bet , kad pilkos pati norėjau ax.gif
Atsakyti
Idomi jusu sege Aliete,atrodo,kad kazkas butu apledejes. smile.gif
Atsakyti
dianabu ,ačiū rolleyes.gif
ši sagė -prie keistesniu mano darbu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(agnera_jewellery @ 2012 12 13, 09:02)
uz kovinguma tai zinot.... sunku cia kovot su vejo malunais! Mane jau buvo uzblokave neva tai uz reklama - nors gink dieve tikrai nesireklamavau  doh.gif
matyt konkurentes dirbo..... as taip itariu  g.gif  nes ir FB account'a istryne, is supermamoj uzblokavo...  doh.gif
bet SVEIKA konkurencija SKATINA tobuleti  mirksiukas.gif
Taigi visom pikciurnom kurios man kenkia siunciu bucki :*

O kam idomu mano naujausias darbas su derva ikeltas mano web e-shop'e, galit pasiziureti  ax.gif



Cia tas darbelis su lyg ir rutos sakele? Man patinka, megstu tokius dailius, skaidrius, paprastus daikciukus:) Nors Alietes atradimai man taip pat grazus:)))
Atsakyti
Lina's art , puikus darbelis. Subtilus , romantiskas, lengvas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(agnera_jewellery @ 2012 12 19, 13:01)
siaip ziedukai

Mano šiandienos nuotaikai man šitie gražiausi smile.gif Tokie jau trapiai žieminiai - kaip lede smile.gif
Atsakyti