Įkraunama...
Įkraunama...

Dervos liejiniai (IV tema)

man tai ta tirstesne dalis i svirskta niekaip neisipakuoja biggrin.gif

man diena praskaidrejo po Alietes grozio - nerealiai!! Tapyti cia jie? ar zaista su dazais pilant i derva?

as idesiu zalumos biski ax.gif


 ! 
Nuotraukos su reklaminiais logotipais draudžiamos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aga: 30 lapkričio 2012 - 15:34
sveikos 4u.gif
as pastebejau kad lipnus pavirsiai lieka kai uzpyliau fimo modelina.. na bet normalu nes juk riebalas.. ir nesvarbu ar keptas ar ne vistiek neuzsipila normaliai, bet per du, tris kartus pavirsius buna jau liuks thumbup.gif tiesa as prie pilant sekanti sluoksti pasveiciu su svitriniu popierium, kol pasidaro matinis.. ir tada pilu ax.gif




 ! 
kristucia, primenu, čia ne reklaminė lenta, tad mėtyti savo komercinės veiklos nuorodas yra griežtai draudžiama. Pakartotinai radus panašius pažeidimus, būsiu priversta skirti įspėjimą ir atitinamą nuobaudą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 04 gruodžio 2012 - 14:21
Pas mane modelinas normaliai uzsipila. Aisku, keptas modelinas smile.gif Per viena kart pilu ant skirtingu pavirsiu, tai jei limpa, tai visi, o jei viskas gerai, tai irgi su visais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(agnera_jewellery @ 2012 11 30, 16:58)
nesupratau?! Kodel negali buti nuotarauka su logotipu - cia ne reklama, o mano  autorines nuotraukos ir autorinio ranku darbo atzyma!  blink.gif


matyt, užkliuvo , kad ant nuotraukos savo www. rašai ... , bet šiaip tai absurdas doh.gif , visi taip pasisako už nuotraukų autorizacija , kad nebūtų nuotraukų vagysčių , o čia prašome - negalimos nuotraukos su logo ... visiškas absurdas doh.gif , kažkoks iškreiptas būdas kovos su nelegale reklama forume doh.gif


agnera , o apie spalvotus liejinius - tai spalvas skystoje dervoje maišau smile.gif

kristucia , sveikinimai su puslapio turėjimu thumbup.gif , fainai thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(aliete @ 2012 11 30, 18:31)
kristucia , sveikinimai su puslapio turėjimu  thumbup.gif , fainai  thumbup.gif

aciu aliete 4u.gif daug dirbau kad pasiekciau tai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Nuotaikinga @ 2012 11 30, 23:17)
Panos, dėl dervos stingimo:
su švirkštu nevisada tiksliai atsimatuoja, įsitikinau. Kartais reikia visgi sverti, nes pati derva sunkesnė, klampesnė nei skiediklis. Ir su švirkštu atmatavus, būna kad gaunasi nevisai geros proporcijos. (patirtis kalba) wink.gif


Na šiaip tai jei parašytas maišymo santykis "2:1" ar dar koks nors ir nenaudojami jokie papildomi žymėjimo simboliai (tokie kaip pbw), tai reiškia, kad reikia matuoti tūrį, o ne svorį. Kai nestingsta, gali būti kalta ir temperatūra, ir drėgnumas. O norint pasverti nedidelius kiekius nenusigrybaujant daugiau nei 10 %, dar reikėtų tikrai tikslių svarstyklių (šis teiginys nėra argumento dalis, tik šiaip pastebėjimas).
Atsakyti

 ! 
Primenu, kad bet kokios rietenos, ginčai kas nesusiję tiesiogiai su tema yra netoleruojami ir laikomi besaikiu Forumo šiukšlinimu, santykius aiškinkitės per až, skype ar meilais.



 ! 
taip pat :

10. Draudžiama Forume klausimo, komentaro, prašymo forma aptarinėti Administracijos veiksmus (tiek veiksmus pritaikytus konkrečiam asmeniui, tiek ir bendrus, reguliuojančius viso Forumo veiklą).
Forume gali būti aptariama bendra globalinė politika specialiai tam skirtose temose, kurias atidaro pati Administracija.
Jeigu Jūs norite kažką pasakyti ar paklausti apie administracijos veiksmus, klauskite asmeniškai (el.paštu ar asmenine žinute).
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2012 12 04, 15:26)
10. Draudžiama Forume klausimo, komentaro, prašymo forma aptarinėti Administracijos veiksmus (tiek veiksmus pritaikytus konkrečiam asmeniui, tiek ir bendrus, reguliuojančius viso Forumo veiklą).
Forume gali būti aptariama bendra globalinė politika specialiai tam skirtose temose, kurias atidaro pati Administracija.
Jeigu Jūs norite kažką pasakyti ar paklausti apie administracijos veiksmus, klauskite asmeniškai (el.paštu ar asmenine žinute). [/EX]


Rizikuodama gauti ... visvien negaliu tylėt doh.gif
Šis punktas mane šokiruoja visada, kai yra cituojamas. Ir ko gero ne mane vieną.

Iš kokios "demokratinės" valstybės konstitucijos tai nusirašėt? Somalio? Birmos? Ar Sudano?
Ar "Supermama" atsiskyrė nuo Lietuvos valstybės ir čia Lietuvos įstatymai negalioja?
Konstituciją skaitėt prieš tai sukurdami?

Sutinku, kad šiukšlinti temų nereikia, bet nu nepersistenkit, brangieji. Ir neįvedinėkit savų įstatymų, kai jie jau sukurti. Lietuvos įstatymai galioja ir jums. Geros dienos!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pašnekutė: 05 gruodžio 2012 - 12:38
QUOTE(aliete @ 2012 11 29, 13:01)
aš tai pasakyčiau, kaltos proporcijos ... tiksli maišymo proporcija ypač aktuali , kai skirtingi kiekiai dervos ir kietiklio , kaip taisyklė -kietiklio padauginama ... kietiklio perteklius lipnumo priežastis , galite padaryti ekspermentą - užlašinkite vienos dervos ir vieno kietiklio , po ilgo džiuvimo derva vis gi sukietės , o vat, kietiklis ir liks lipnus...
taigi prie jau išvardintu taisyklių:
1. tinkama džiuvimo temperatūra
2. ilgas maišymas
3. likučių netinkamumas
pridėčiau:
3. tiksli maišymo proporcija
ir dar 4 , kaip rekomendacija -dervos mišinio pašildymas , pašildžius ne tik greičiau džiūsta , bet ir geriau maišosi , nes suskystėja

ūkanotos dienos paspalvinimui ir nuotaikos pakelimui  smile.gif
paskutinių dienų mano spalvoti liejiniai  smile.gif

user posted image


Tikrai grazu. Pasirodo dervos ir LT yra pirkti. Kazkada norejau sisutis, bet nesiuncia sios medziagos pastu is uzsienio.
Atsakyti
QUOTE(editapun @ 2012 12 07, 23:12)
Tikrai grazu. Pasirodo dervos ir LT yra pirkti. Kazkada norejau sisutis, bet nesiuncia sios medziagos pastu is uzsienio.

nono.gif Nekartok nuotraukų, nes moderatorės trina tokias žinutes. Juk nesunku paredaguoti rašant atsakymą ir pasižiūrėti koks būsimos žinutės vaizdas bus ją peržiūrėjus.

O dėl dervos ir kad jos nesiunčia - netiesa. Visos gi mes kažkokiu būdu atsisiunčiame jas iš viso pasaulio mirksiukas.gif Aš naudoju tik Ice resin, o jos randu tik JAV
Atsakyti
Sveikos.Ice resin tikrai yra pirkt ir cia,Anglijoje http://www.amazon.co...a...2264&sr=8-1
Atsakyti
Laba, vakar puse nakties sedejau ziurinejau jusu darbus. Nei pas viena neradau nieko su kriauklelem. Ar esat inkliuzave kriaukleles? Gal turit pavyzdziu?
Atsakyti