Įkraunama...
Įkraunama...

Dervos liejiniai (IV tema)

Gil, Nuotaikinga, labai ačiū už operatyvų atsakymą 4u.gif Žinosiu dabar thumbup.gif - susimaišysiu tik tiek, kiek reikia tam kartui ir dar turėsiu atsargų smile.gif .
Taip, pirkau švirkštus, o klijuojamo ploto nedaug, tai per kartą tikrai nesunaudočiau.
Atsakyti
Ledo gėlės smile.gif

user posted image

Laisvos formos liejinukai

P.s. nemoku sumažinti rezoliucijos iš feisbuko puslapio foto doh.gif
Atsakyti
Ri Art, labai gražu smile.gif

O aš atėjau su žinia smile.gif įspėkit savo klientes su auskarais (na, dervos papuošalais) neiti kaitintis po soliariumo lempom - gaminys tarytum "užverda" - paburbuliuoja ir paviršius susibanguoja kaip apsilydęs blink.gif tsakant būna tinkamas siukšliadėžei puošt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Miško uoga @ 2012 11 22, 22:52)
O aš atėjau su žinia smile.gif įspėkit savo klientes su auskarais (na, dervos papuošalais) neiti kaitintis po soliariumo lempom - gaminys tarytum "užverda" - paburbuliuoja ir paviršius susibanguoja kaip apsilydęs  blink.gif tsakant būna tinkamas siukšliadėžei puošt smile.gif


Oho, na, žinojau, kad reikia kiek įmanoma labiau vengti UV spinduliuotės, bet kad šitaip..dėkui.
Atsakyti
QUOTE(Miško uoga @ 2012 11 22, 20:52)
Ri Art, labai gražu smile.gif

flirt.gif čiū
Atsakyti
QUOTE(Miško uoga @ 2012 11 22, 22:52)
Ri Art, labai gražu smile.gif

O aš atėjau su žinia smile.gif įspėkit savo klientes su auskarais (na, dervos papuošalais) neiti kaitintis po soliariumo lempom - gaminys tarytum "užverda" - paburbuliuoja ir paviršius susibanguoja kaip apsilydęs  blink.gif tsakant būna tinkamas siukšliadėžei puošt smile.gif

oho...

o šiaip kaip su augaliukų spalva? ant saulės ji nekinta? nes šiaip būdamas saulėje blunka. o kaip su įšaldytais nedžiovintais augaliukais? gal jie užsikonservuoja ir negenda, negeltonuoja ir neruduoja?
Atsakyti
QUOTE(Murdeko @ 2012 11 24, 22:41)
oho...

o šiaip kaip su augaliukų spalva? ant saulės ji nekinta? nes šiaip būdamas saulėje blunka. o kaip su įšaldytais nedžiovintais augaliukais? gal jie užsikonservuoja ir negenda, negeltonuoja ir neruduoja?

aha, oho smile.gif

man nė vienas nepakito užlietas. visi liko tokie patys, kaip užlieti. visos transformacijos (spalvų) vyko liejimo ir stingimo metu. sustingus nesikeitė. tik va tas soliariumas sugadino pora darbų.
Atsakyti
Gal žinote kodėl man taip atsitinka, kad vienų gaminukų paviršius lipnus kitų ne, nors gaminukai užpilti tuo pačiu laiku,laikomi kartu. Ar tie kur lipnūs jie išdžius pilnai, kad nebūtų lipnūs,ar reikės iš naujo užpilti?
Atsakyti
Teks per nauja pilti sad.gif Pas mane tas pats...
Atsakyti
Cristal Rezin pirkau ir Lietuvoje ir atsisiunčiau iš Anglijos, ir kad jį bala, pilstymas tas pats, tuo pačiu metu, toks pats maišymas, o paviršiai vieni lipnūs, kiti ne. Viskas vyksta tuo pačiu metu ir kame kampas niekaip nesuprantu verysad.gif
Atsakyti
O tas lipnumas nebuvo didesnis darbų, kurie užpilti iš paskutinių lašų? Nes jeigu ne, tai aš irgi nelabai suprantu, kas negerai. Na, galėjo dar sureaguoti, bet jei užlieti vienodi dalykėliai, tada ne.
Atsakyti
Mes pakankamai daug diskutavom lipsnumo klausimu ir bent jau as isvadas pasidariau tokias:
1. man lipnus pavirsius buvo karstomis vasaros dienomis. Dervoj parasyta +25 tai matyt tai itakojo
2. pilant paskutinius lasus is pakuotes lipsnu
3. Kartais tiesiog uzpili desimt liejiniu ir is ju 2 buna lipnus- nzn kodel
4. Kartais lipsnus darbai buna tie kuriuos uzpylei jau pabaigoj is paskutiniu dervos lasu ismaisytu indelyje

Reik labai labai gerai ismasyt - tikrai. As maisau 10 min.! As dziovinu 2 paras, ne 24 val. kaip raso smile.gif
Atsakyti