Įkraunama...
Įkraunama...

Dervos liejiniai (IV tema)


Auryte,muses tikrai originaliai atrodo smile.gif .
Atsakyti
auryte2
su musemis rimta - nieko nepridursi smile.gif Toks jaunatviskas pankiskas stiliukas matyt jas nesiotu, bet siap ideja gera. Tik siek tiek patarciau krasciukus paslifuoti su svitriniu popierium, nes matosi siek tiek nelygumai g.gif
Atsakyti
QUOTE(agnera_jewellery @ 2012 11 15, 10:39)
su musemis rimta - nieko nepridursi smile.gif Toks jaunatviskas pankiskas stiliukas matyt jas nesiotu, bet siap ideja gera. Tik siek tiek patarciau krasciukus paslifuoti su svitriniu popierium, nes matosi siek tiek nelygumai  g.gif

O aš kaip tik paličiau, nes mano akiai prie tų musių - idealus derinukas tie nelygumai (tarsi pačios bestingstančioje dervoje kaip meduje ar uogienėje paskendusios). thumbup.gif
Aš dariau su širšėmis - irgi gaunasi priklonai. Bet širšės - didesnis padaras, tai ir dervos joms :paskandinti" daugiau reikia, ir pats liejinukas gaunasi gerokai masyvesnis.

Gaila- visai negaliu dervos lieti, kai prasidėjo alergija, taip ir nepraeina. Pabandžiau susimaišiusi dervą suklijuoti modelino ir keramikos detales- kelias dienas kaip dešros akių vokai buvo doh.gif
Atsakyti
agnera , tas žolytes "kiškio uodegėlėm" mūsų krašte vadina , tai ne mano išmąstymas biggrin.gif , tai kaip sakoma liaudies biggrin.gif

o, taip puikiai žinau , ką reiškia dervos sluoksnevimas kai darai didesnį darbą ...darai , darai ir galo nesimato doh.gif , man ypač gaila pro šalį nuvarvančios dervos doh.gif - gaunasi kad darbui daug daugiau dervos išnaudoji ...

auryte2 , nu nieko musytės biggrin.gif thumbup.gif , auskarai "2x3" smile.gif
jau esu pastebėjusi , kai dantį įlietą aptarinėjom , kad turi gyslelę "pagauti" bjaurumo estetikai ...
dėl kraštelių pritarčiau agnerai , sulyginčiau juos , estetiką reikalauja biggrin.gif


Nuotaikinga , alergija bjauru ...ką čia ir besakysi ...
o širšes ko nepasirodai ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aliete @ 2012 11 16, 18:10)
o širšes ko nepasirodai ? smile.gif

"Išskrido" nenufotkintos... assa.gif

Aš daug ko nenufotografavau ką padariau ir kas jau "iškeliavo" naujoms šeimininkėms
Atsakyti
Aš irgi savo žiedo su širše nenufotkinau rolleyes.gif
Kaip pasiilgstu dervos... Senokai jau ką ir bedariau ax.gif
Atsakyti
Dar viena mano nesamone biggrin.gif

CIFERBLATAI


user posted image
Atsakyti
Jetau, kokie čia grožiai pas jus wub.gif bigsmile.gif
Seilė nutįso bežiūrint, nagai panižo, bet kažin ar išdrįsiu kada pabandyti- man čia mistika ir burtais kvepia biggrin.gif . Atrodo ne bet kam įmanomas- mistiškokas -užsiėmimas.

O užklydau pas jus patarimo paklausti blush2.gif - nusipirkau TITAN pakuotę (kaip pirmąjam puslapyje pavaizduota) mat reikia suklijuoti metalą su keramika. Ir dabar nežinau- jei aš "praimsiu" tuos švirkštukus ir neišbaigsiu per 1 kartą, tai tas gėris ir uždžius ar ne? Pvz., po savaitės- dviejų galiu toliau klijavimus tęsti? g.gif ( na ką- jei paaiškės, kad uždžius, reiks liejimu užsiimti biggrin.gif )
Senukuose man , žinoma, nieko nesugebėjo paaiškinti...
Atsakyti
Shusha,

šiaip nesumaišyta derva nekietėja ore, neuždžius. Tik šiaip tokia lipni bjaurastis, atsargiai su ja, neapsiterliok. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Shusha @ 2012 11 20, 01:08)
nusipirkau TITAN pakuotę (kaip pirmąjam puslapyje pavaizduota) mat reikia suklijuoti metalą su keramika. Ir dabar nežinau- jei aš "praimsiu" tuos švirkštukus ir neišbaigsiu per 1 kartą, tai tas gėris ir uždžius ar ne?

jei tik "praimsi" - niekas likučiui neatsitiks gana ilgai, ir metus tau gali stovėti toliau švirkštukuose (jei teisingai supratau - pirkai būtent švirkštus?).

Kietėja tik sumaišyta - įvyksta cheminė reakcija, ir derva pavirsta kaip plastikas. Va ši sumaišyta masė tau ir suklijuos. Beje - labai gerai suklijuos, mano giliu įsitikinimu ir mūsų namų gyventojų praktiniais pastebėjimais net geriau kaip visokie super klijai iš tų mažų tūbelių.
Atsakyti
QUOTE(Nuotaikinga @ 2012 11 20, 11:28)
Beje - labai gerai suklijuos, mano giliu įsitikinimu  ir mūsų namų gyventojų praktiniais pastebėjimais net geriau kaip visokie super klijai iš tų mažų tūbelių.


Geriau, bet... Dar ir nuo metalo priklauso, šiaip pasistengus atplėšti galima. Kartais paklijuoju metalinių detalių prie karoliukų dirbinių, na, superglue išvis nelaikė, bet epoksidkė, ypač jei blizgesnis/lygesnis metalas, atkimba (nesakau, kad nesistengus, ir dar reikia turėt omeny, kad sukibimo plotas nedidelis ir tuo mano atveju nepasididina). Kaip ir iš metalinių formelių epoksidinė derva lengvai išsiima, kai gerokai pakaitini. Tai jau nebežinau, kuo klijuoti, kad būtų amžinas sukibimas. Aišku, jei tai papuošalas, tai ir nereikia jo čia laužyt, mėtyt, kišt į verdantį vandenį ar specialiai plėšt dalis vienas nuo kito. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gil: 20 lapkričio 2012 - 15:43
Amzino sukibimo nebus smile.gif Norint pagerinti sukibima reikia padaryti du dalykus - pasiausti klijuojama pavirsiu ir nuriebalinti, tada laikosi zymiai geriau. Aisku, pasiausimas tinka ne visais atvejais...
Atsakyti