Įkraunama...
Įkraunama...

Dervos liejiniai (IV tema)

Miško uoga, na ir pazerei groziu... wub.gif Man kazkodel ypac patiko pakabukas su raudonu lapu wub.gif Tie oro burbuliukai ten labai graziai ziurisi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Bjauruska @ 2012 06 04, 08:04)
: Man kazkodel ypac patiko pakabukas su raudonu lapu  wub.gif

Na matai kaip skoniai skirasi smile.gif))
O man tiesiog žabtas atkaro nuo kriauklyčių smile.gif))

Labai gerai atrodo ta "laisva forma" thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Nuotaikinga @ 2012 06 04, 12:15)
Na matai kaip skoniai skirasi smile.gif))
O man tiesiog žabtas atkaro nuo kriauklyčių smile.gif))

Labai gerai atrodo ta "laisva forma"  thumbup.gif



Del skonio gi nesigincyjama smile.gif man tie oro burbuliukai ten labai graziai atrodo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Miško uoga @ 2012 06 03, 23:56)
Labas  ax.gif  4u.gif



kriauklyte ir tas raudonas lapas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Miško uoga @ 2012 06 03, 23:56)
Labas  ax.gif  4u.gif

O nenori geriau rinktis jau profesionalią dervą? "Prosviet" dideliu kiekiu nemačiusi, bet gal jei imt, tai siūlyčiau Crystal Resin iš Art inn mažesnę pakuotę. Na, CR pigiausias variantas iš visų siunčiamų Resinų.


Kažkaip bijojau - tiek čia mano tos praktikos su epoksidkėmis... katino ašaros...
O 67,50 lt pasirodė brangoka eksperimentinėms terlionėms.
Bet... kai paskaičiavau kainą - akys išvirto blink.gif
Jei pirkt "Prosvet" tokį pat kiekį, tai išeitų ... 167lt beveik blink.gif
Kai po biški pirkinėji, tai atrodo pigu, bet tik reikia įsigilint... doh.gif
Žodžiu, dėkui jums, atvedus mane į protą 4u.gif
Papildyta:
Tiesa, dar gal kas pasidalins patirtim, kaip kraštelius taip gražiai apšlifuojat darbelių, kai darot be pagrindukų? Bandžiau ir su dilde, ir su smulkiausiu švitriniu - nu nefainai ir gana. Matiniai darosi, kai kur pasibraižymai lieka. Gal lakuojat po to? Kokį laką naudojat?
Jau tie Miško Uogos darbeliai 4u.gif bigsmile.gif
Vėl mane sunervino ir užsiutino - kad man taip nesigauna blush2.gif
Pavydas kupron krimstelėjo blush2.gif
Tas pavydas ir skatina vėl bandyt, nors jau buvau numetus rolleyes.gif
Atsakyti
Pašnekute, matyt pries tai buvusios temos neskaitei, nes kaip tik ten skaiciavom kas uz kiek iseina smile.gif Taip, pradziai, pasibandymui tikrai galima pirkti titana ar prosveta, bet jei kazka daugiau daryti, tai verciau jau rinktis spec derva, be to ir darbas su jomis kitoks smile.gif O crystal resin rodos yra ir mazesnis kiekis - http://artinn.lt/pro...-formoms-150ml/ Bet perkant didesni kieki iseina pigiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bjauruska @ 2012 06 04, 17:26)
Pašnekute, matyt pries tai buvusios temos neskaitei, nes kaip tik ten skaiciavom kas uz kiek iseina  smile.gif Taip, pradziai, pasibandymui tikrai galima pirkti titana ar prosveta, bet jei kazka daugiau daryti, tai verciau jau rinktis spec derva, be to ir darbas su jomis kitoks smile.gif  O crystal resin rodos yra ir mazesnis kiekis -  http://artinn.lt/pro...-formoms-150ml/ Bet perkant didesni kieki iseina pigiau smile.gif

Skaičiau, net ir užpraeitą rolleyes.gif
Net ir pasirodyti truputi spėjau. Bet prastas ten vaizdelis, iki jūsų - toli, toli. Bet, kadangi buvau įsitikinus, kad nesu dar tokia profė, ir kad man užteks prosveto, tai ir praleidau pro akis kalbas apie kitas dervas, matyt. Matyt atrodė, kad dar per geros jos man. O šiandien įvyko praregėjimas doh.gif lotuliukas.gif
Mačiau ir tą mažesnį kiekį, bet 300 ml. pasirodė geresnis variantas.

Na, o apie pakraščiukų pielavojimą? irgi buvo kalbėta, žinau, bet matyt kažką ne taip darau ar kažko nedaskaičiau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pašnekutė: 04 birželio 2012 - 19:42
ačiū, merginos, už įvertinimą ir man tokį malonų ginčą smile.gif

QUOTE(pašnekutė @ 2012 06 04, 15:39)
Bet... kai paskaičiavau kainą - akys išvirto  blink.gif
Jei pirkt "Prosvet" tokį pat kiekį, tai išeitų ... 167lt  beveik  blink.gif

Tiesa, dar gal kas pasidalins patirtim, kaip kraštelius taip gražiai apšlifuojat darbelių, kai darot be pagrindukų? Bandžiau ir su dilde, ir su smulkiausiu švitriniu - nu nefainai ir gana. Matiniai darosi, kai kur pasibraižymai lieka. Gal lakuojat po to? Kokį laką naudojat?

Taip, paskaičiavus viską dažniausiai nuomonė pasikeičia biggrin.gif

Aš poliruoju su automobiline poliravimo pasta. Vyras pirko auto tiuningo (priežiūros) parduotuvėje. Ten su ja stiklus poliruoja. Nušveičiu su stambiu švitriniu, paskui su labai smulkiu. Galiausiai matiškumą panaikina ta pasta 4u.gif

Pašnekute, aš irgi dar jaučiuosi mokinė ir labai nedrąsiai rodausi tongue.gif na, gal jau ne pradinių klasių, bet ..dar mokytis ir mokytis smile.gif
Atsakyti
As tai vel pramiegojau naujos temos atidaryma.... kazkokia vepla darausi doh.gif

Zodziu noriu pasirodyti viena gaminuka. Dervos meno cia gal ir nera perdaugiausiai... bet siaip turejau idomu uzmanyma is skirtingu detaliu padaryti masyvia sege. Sunaudojau visa pakeli pasodabruotos vielos, bet gavosi ispudingas gaminukas. As asmeniskai aukso nelabai megstu - bet buvo uzsakiusio zmogaus pageidavimas 4u.gif

[img][/img]
Atsakyti
Agnera, ispudinga sage thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(agnera_jewellery @ 2012 06 04, 22:13)
...bet gavosi ispudingas gaminukas.

esi teisi - gaminukas išties įspūdingas. bigsmile.gif

Na bet ir darbo doh.gif Jeckau kleckau...
Sveikinu taip gražiai sukomponavus drinks_cheers.gif
Atsakyti
aciu Bjauruska ir Nuotaikinga darbo ideta tikrai daug. Rankos subadytos viela, derva ne visa stingo kaip norejosi - gal per karsta namie buvo ir t.t. Bet rezultata matote - placiai sypsojausi kai jau paskutinius suktukus dejau cool.gif
Atsakyti