Įkraunama...
Įkraunama...

Dervos liejiniai (IV tema)

Vadinasi mums is pradziu kliuvo senos partijos likuciai lotuliukas.gif Ale operatyviai cia pas mus viskas vyksta... doh.gif
Atsakyti
Aha. Kažkaip prisiminiau apie nuosėdas dervoje, komentaras buvo artinn puslapy. biggrin.gif

O aš tai laukiu šildymo, kad galėčiau išbaigt savo dervą, nes tikrai, jei storą sluoksnį lieju (1 cm, pvz.), tai nebūna kraterių.
Atsakyti
kadangi apmirus temele, tai pagyvinsiu



LAPELIAI


user posted image

TULPĖS III


user posted image
Atsakyti
Gal galit paaiškinti kaip tokius stebuklus padaryti? Reikia turėti specelią formą į kurią įlieti tą darvą ar kaip? bigsmile.gif Nes aš turiu epoksidinės dervos butelį ir nieko su ja nedarau, nes jei ką reik suklijuoti tai imu moment, nes ta tai dvi paras stingta doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gromlinas: 01 lapkričio 2012 - 18:51
Paskutiniai temoje įkelti darbeliai lieti be formos. Ir derva čia naudojama speciali.
Epoksidinę mes naudojome tik pirmai pradžiai - "ranką atmušti" mirksiukas.gif
Atsakyti
O kas čia epoksidinės nebenaudoja? biggrin.gif Epoksidinė, tik modifikuota, kad gražesnė ir patogesnė tokiems darbams daryti būtų.
Atsakyti
neleiskime temai numirti biggrin.gif

kol Aruna tik žiedlapius lieja , bėja gražiai švelni tulpyčių spalva bigsmile.gif , aš jau visus žiedus imu biggrin.gif , reikia gi į priekį judėti biggrin.gif

sagė ir auskarai "iriso žydėjimas"

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(aliete @ 2012 11 08, 15:23)
sagė ir auskarai "iriso žydėjimas"


wub.gif labai jaukios spalvos!
Ir ma ntas ireminimas seges - toks kaip ziedelio "kokonelio" padarymas labai tinka!!
Atsakyti
Nuostabus ''iriso zydejimas''.Superines spalvos.Grazu,labai labai.
Atsakyti
agnera 4u.gif

dianabu 4u.gif

ačiū už pagyrimus 4u.gif
Atsakyti


TULPĖS III
user posted image
[/quote]

Man sitie labai labai...!
Atsakyti
na mano "originaliosios'' museles

kaip visad su fotiku nedraugai
user posted image
Atsakyti