Įkraunama...
Įkraunama...

Dervos liejiniai (IV tema)

Hm... Tai tada galima daryti isvada, kad Pebeo pradejo taupyti ant tam tikru medziagu, del ko ir atsirado nepagaidaujami reiskiniai g.gif
Atsakyti
Gal ir galima, ankstesnio 'leidimo' tokiose temperatūrose nesu bandžius. smile.gif
Šiandie užpilsiu storą sluoksnį, žiūrėsiu, kas bus.
Atsakyti
Sveikos,užliejau derva liejinukus ir kai kurie po kelių minučių ėmė kaip rūku dengtis... kas čia per burtai? sad.gif
Atsakyti
Kokia derva naudoji?
Atsakyti
Crystal resin...bet pfu pfu pfu ryte nebeliko jokio rūko. Viskas skaidru 4u.gif
Atsakyti
Pas mane irgi panasiai buvo - kazkaip skaidrumas dingo, bet po to viskas praskaidrejo, bet liko lipnumas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Greendeath @ 2012 10 05, 22:23)
Sveikos,užliejau derva liejinukus ir kai kurie po kelių minučių ėmė kaip rūku dengtis... kas čia per burtai? sad.gif

as nesu 100proc tikra. bet tas "rukas" atsiranda sumaisius komponentus o paskui jie baigaint saveikaut jis dingsta
Atsakyti
Taip, pradzioj, kai maisai jis buna, o po to dingsta, bet man jis buvo atsirades uzliejus g.gif Kuo toliau, tuo daugiau mistikos su ta derva doh.gif
Atsakyti
OHO prisiskaičiau!! blink.gif

Rūkas po kelių min CR man buvo atsiradęs, kai liejau vėsioje patalpoje. Greitai nunešus šiltai išskaidrėjo.

Lieju kaip visada ant šildomų grindų (ty darbo sąlygos - temperatūra - nepasikeitė) - viskas čiki, lipnių plotelių nėra.

Vieną kartą liejinys gerokai pabaltavo, bet GAL kiek drėgmės kur buvo / popieriuje ar pan...

Nepatinka man CR spalvų keitimas. Nu labai nepatinka.. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Miško uoga @ 2012 10 07, 22:08)

Nepatinka man CR spalvų keitimas. Nu labai nepatinka..  schmoll.gif


Net salotinės sagos spalvą paveikė, dabar beveik nebesiskiria nuo geltonos. dry.gif
Atsakyti
Cia tai geras, - jau galvojau tos naujos nupirksiu, bent ne augalus uzliet, bet kai spalvas ir kitko keicia, tai ka as zinau. Kaina nemaza, o gaunasi, kad pusiaus s.... nusipirksi
Atsakyti
Jie man parašė, jog prieš 2 metus pakeitė sudėtį, kad derva negelstų su amžium. smile.gif
Atsakyti