Įkraunama...
Įkraunama...

Dervos liejiniai (IV tema)

Gil , mano sluoksniais lieti liejiniai dažniausia pusrutulio formos ...
gal vis gi priklauso nuo formos ,o gal nuo formos medžiagos g.gif , nežinau... nes kažkaip keista , kad matosi sluoksniai g.gif , man taip nepasitaikė

agnera_jewellery , na lyg tai kabo normaliai smile.gif , aš papildomai neklijuoju , kai padarau per skylute susukimą ji stipriai relpytėmis suspaudžiu prie liejinio, na kad vielos kampas užsifiksuotu ,manau, kad tau linksta , nes nėra vielutės kampo... kai spaudi replytėmis reikia pasinkštinti audeklu , kad liejinys nepazižeistu
citrinose tai dvigubas susukimas ,iš kitos pusės taip pat spiralė , bet taip pat be paklijavimo
Atsakyti
QUOTE(aliete @ 2012 10 02, 15:12)
Gil , mano sluoksniais lieti liejiniai dažniausia pusrutulio formos ...
gal vis gi priklauso nuo formos ,o gal nuo formos medžiagos  g.gif  , nežinau... nes kažkaip keista , kad matosi sluoksniai g.gif  , man taip nepasitaikė



Jau radau likimo draugų. smile.gif
Bet ir apskritai Crystal Resin ne stebuklas, ir man visos baltos ir mėlynos/violetinės gėlės pasidarė neonkės tokios. Geltonos, žalios. Fe. Kažkaip neįkvepia kūrybai tokie dalykai. rolleyes.gif Na, patikėsiu jumis, kad anksčiau nebūdavo tokių pakitimų spalvoje, tai įdomu, kam jiems tą formulę reikėjo keist. Gal pasiūlyt atkeist. laugh.gif
Atsakyti
Ir man nebepatinka crystal resin, tik tiek, kad kol kas pasirinkimo nelabai yra, tenka ja naudoti. Dabar ziuriu kaip is vieno UK puslapio parsisiusti dervos. Kaina lyg ir nebloga... EasyCast ten kainuoja beveik 18 svaru (16oz), siuntimas - 8 svarai, bet raso idomiai - jei bus sunkus siuntinys, tai kainuos daugiau, o kas yra sunku - kiekvienas suvokiam skirtingai lotuliukas.gif
Beja, nepamenu ar rasiau, bet teko isbandyti ta specialu laka, skirta crystal resin doh.gif Gerai, kad pati nepirkau, tai buciau tik pinigus ismetus doh.gif Dziusta gan greit, bet laaaabai lengvai nusilupa sad.gif Utenka vos uzkabinti nagu. Ir nesvarbu ar lakuota svieziai ar jau kelios dienos prabegusios po lakavimo.
Atsakyti
QUOTE(Bjauruska @ 2012 10 03, 08:01)
teko isbandyti ta specialu laka, skirta crystal resin  doh.gif Gerai, kad pati nepirkau, tai buciau tik pinigus ismetus  doh.gif

g.gif doh.gif unsure.gif Jooo...
Blyn (pyyy...pt) - ir vėl tik "visagalė komercija" su taip vadinamomis "spec priemonėmis"... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Bjauruska @ 2012 09 28, 11:46)
As tai kazkaip nieko naujo nedarau beveik  blush2.gif Be to - supykau ant dervos... Kai vesu, ji man labai prastai stingsta sad.gif

Kas cia darosi su visom? biggrin.gif As irgi neprisedu jau kuris laikas... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(burbanti @ 2012 10 03, 20:58)
Kas cia darosi su visom?  biggrin.gif As irgi neprisedu jau kuris laikas... biggrin.gif


konstatuoju- rudeninė depresija biggrin.gif

Bjauruska , EasyCast vėl nauja resin unsure.gif , man jau kažkaip naujų bandymų su nauja derva nesinori , nes vel neprognozuojami rezultatai... kaina vis tiek susidaro... Šarlatanė buvo įdėjus UK pašto įkainius , tai ten aiškiai matosi , kad skaičiavimas kainos priklauso nuo gramu , tai matyt ir čia 8svarai bazė ,o po to pliusuojami gramai...

ačiū už info dėl lako , nes turėjau svarstymų išbandyti , kas gi gali būti per lakas skirtas dervai ... gerai , kad nepaskubėjau biggrin.gif
Atsakyti
Aliete, mane jau crystal resin nervinti pradeda... Dabar, kai vesu, tai stingimas kitoks visai ir visa beda tame, kad nevienodai sustingsta, vietom lipnumas lieka. Is pradziu maniau, kad blogai ismaisau, tai kai kita kart liejau jau pasistengiau maisyti ilgeliau, bet rezultatas vel nuvyle. Dalis gaminuku liko lipmus ir kas keisciausia, kad lipnus ne visas pavirsius, o tik dalis g.gif
Atsakyti
E del lipsnumo ir as susiduriau su sia beda! tik as galvojau rigi blogai ismaisiau, paskui galvojau gal del to kad tipo vasara, per silta ir nestingsta ir t.t. Bet gerai Bjauruska sakai - tik vietomis tas lipsnumas.....
O as dar spalvotos nusipirkau pasizaidimui, ir tokiu nekokybisku lipsniu daiktu gavau. Viskas i siukslyne cry.gif
Atsakyti
Ech, vargelis... doh.gif Agnera, o pati dirbi su kuria derva? Su senaja ar su naujaja? Nes as kazkaip dabar galvoju, kad su senaja (kai kita pakuote buvo), tai lyg ir neturejau tokiu bedu g.gif Gal cia del tos pakeistos formules viskas? g.gif Jauciu, kad teks siustis is anglu dervos...
Atsakyti
O man tai ne lipnių plotų problema, na šiaip maišau tikrai laabai ilgai ir gramdau indelio sieneles ir visus kampus bemaišydama, tai manau, jog išmaišau gerai. Bet ant rugsėjį lietų liejinių pastebiu nelygų paviršių, tokį lyg ratiluotą smulkiai, kažkas tokio kaip paveikslėly matosi, apšviestoj daly:

http://i75.photobuck...enard-cells.jpg

tik mažesnio masto. Jis nėra lipnus, tik kad negražus. Jau tokio paviršiaus kokiam rėmelyje nepalikčiau, vis tiek reiktų šlifuot...

Ai, dar pasižiūrėjau, ant 'laisva forma' apliejamų žiedlapių kiek kitokios struktūros matosi, lyg bangelės. O paimu kokį ankstesnį liejinį, vasarinį, na, viskas gerai, jokių ratilų nėra. Tai kame kampas?... Temperatūroj tik? Namie nėr labai šalta dar, 20 laipsnių, ar čia šalta. biggrin.gif

Dar esu pastebėjus kažkokį keistą pabaltavimą dervos, pabaltavimas dingdavo jai sukietėjus. Čia turbūt dėl kažkokios medžiagos taip, nors niekaip nesugebėjau atsekt, visus liejinius laikiau ten pat, jie jau buvo sluoksniu ar dviem aplieti, ant visų užpyliau, pabaltavo tik vienas. biggrin.gif

Kad ir kaip būtų keista, su poliesterine tiek čiūdų nepasitaikė. Nušlifuoji lipnumą ir gražu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gil: 04 spalio 2012 - 11:38
Del pavirsiaus tai ir pas mane panasiai, toks ispudis, kad butu lyg kokie miroitrukimai.. Nera to stiklo lygumo sad.gif
Atsakyti
Man atrodo, kad ten ne įtrūkimai, o aukštesni kraštai, taip kimba nagas už jų, bet gali ir klaidingai atrodyt. Šiaip kai pakrapščiau, pastebėjau, jog minkštesnė derva taip atrodanti. Nelipni, bet su nageliu nusigramdo...
Atsakyti