Įkraunama...
Įkraunama...

Dervos liejiniai (IV tema)

QUOTE(aliete @ 2012 09 24, 10:51)
paskutinis mano Ice rsin ir buvo iš Fusion beads , ir keliavo pirma į UK , ten tada gyveno pažįstama , o po to į LT ..., bet dabar situacija pasikeitė ...

o klausyk , Šarlatane , kiek dabar siuntinių siuntimas iš UK į LT gaunasi ? , čia gal tiksliau ne siuntinių , o registruotu smulkiųjų paketų , na kaip laiškų , berods jų svoris gali būti iki 2kg.


UK pašto puslapyje nurodo tokias kainas:

http://www.postoffic...gned-for/prices

Jie įvairiau pasirodo grupuoja svorius, nei iki dviejų kg, tai reiktų žinoti tikslesnį svorį. Tada būtų paketo kaina iš lentelės, plius 95pensai, už tai, kad parašo reikalauja siuntinys smile.gif
Atsakyti
ačiū ,Šarlatane
kaip beskaičiuotum vis prie 100 priartėji ... biggrin.gif ...nu gi ,bet gi pribaigsiu savo likučius ir reiks kažką daryti

pamenu, kažkada su Miško uoga čia aptarinėjom tokį su paraitymais sagės pagrindą , nepatiko man , kad sagės pagrinde paraitymų viršuje buvo kažkoks iškandimas ...papuošimai remelių vienodi ,tik sagės viršunėlė nukąsta...
štai kaip aš tą sagės pagrindą aptaisiau smile.gif

user posted image
Atsakyti
ALIETE - atrodo nerealiai ta sege! Labai tinka prie viso vaizdo! smile.gif
Atsakyti
oi, koks fainas komplektukas wub.gif
Atsakyti
ačiū už pagyrimus mirksiukas.gif

kažkaip naujų darbų mažai kas kelia g.gif , rudeniškas aptingimas , ar kūrybinė krizė , kad nesirodote biggrin.gif
Atsakyti
As tai kazkaip nieko naujo nedarau beveik blush2.gif Be to - supykau ant dervos... Kai vesu, ji man labai prastai stingsta sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Bjauruska @ 2012 09 28, 11:46)
As tai kazkaip nieko naujo nedarau beveik  blush2.gif Be to - supykau ant dervos... Kai vesu, ji man labai prastai stingsta sad.gif

as irgi derva visai apleidau.. neatsimenu kada pilsciau.. reik susiimt:) turiu dvi pakuotes (dideles) ir mastau ka reiks daryt jei jos bus is tu kurios keicia spalvas... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Miško uoga @ 2012 09 01, 02:25)
bet va vakar kaip tik iš tamsiai juodai violetinės pasidarė tokia nu gili žalia  bigsmile.gif gražu, kai nieko nesitiki, bet kai norėjau, kad liktų ta pati tamsi, tai buvo hm ...netikėtumas..


Aš matyt ant tos pačios spalvos junginio užtaikiau, vietom patapo tokia keista ryškia žalia spalva. Apie tokias spalvas sakau "cheminės". Nu ne kažin kas... Ice Resin tai lyg ir brangoka pirkt, kai neaišku, ar čia atsipirks tas dalykas, ar ne. unsure.gif
Be to, lyginant su poliesterine derva, epoksidinė turi vieną minusą (o gal ir nereiktų taip suabsoliutinti, gal tik Crystal Resin tokį turi, na ir dar Envirotex tokia, bet jos Lietuvoje nėra) - kai lieju į formeles keliais sluoksniais, tai iš šono, jei sienelė pakankamai stora, matosi, kur antrą sluoksnį pyliau. Tas efektas ypač matosi, jei užlieju nedidelį daiktą ir tuščio ploto aplink jį daug. Iš viršaus nesimato, tik šono. Na bet tokiu atveju kokio keliasluoksnio kubiuko nebeišliesiu, per daug kris į akis pilstymo ribos. Bandžiau ir ant vos apstingusios liet, tas pats. Iš viršaus nesimato to, tik šonu... schmoll.gif
Atsakyti
Gil , na nesu pastebėjusi , kad skirtusi sluoksniai , nors sluoksniais dažnai tenka lieti ...
gal tu vieną sluoksnį įliejus ištrauki liejinį iš formos , o po to prieš liedama kitą vėl įdėti ?

na , matyt , darbuojuos tik viena biggrin.gif , sakiau sau jau nesirodysiu , kol kiti nepasirodys biggrin.gif

nu bet gi citrinos grežinėlius įliejau , tai negaliu nepasigirti biggrin.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aliete: 01 spalio 2012 - 13:39
Super thumbup.gif Labai apetitnai atrodo thumbup.gif Iskart uzsimaniau arbatos su citrina lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aliete @ 2012 10 01, 14:38)
Gil , na nesu pastebėjusi , kad skirtusi sluoksniai , nors sluoksniais dažnai tenka lieti ...
gal tu vieną sluoksnį įliejus ištrauki liejinį iš formos , o po to prieš liedama kitą vėl įdėti ?



Netraukiu, formos nelankstau, paviršiaus nečiupinėju (jis visada būna uždengtas, kad dulkių neprisirinktų). Bet matosi, kad sukibimas neidealus, tam tikru kampu žiūrint yra vidinis atspindys, o kartais ir jaučiamas pirštu (bei matomas) kraštelis atsiranda, kuris net nenusišlifuoja. Kadangi taip nutiko visiems be išimties liejiniams, atmetu, kad kažką blogai darau. Liejau ir ant vos sutirštėjusio, ir sukietėjusio sluoksnio.
Gal jūs plonesniais sluoksniais liejat ir dėl to nesimato? Mano atveju tai 3 mm ar daugiau. Per porą liejimų tas standartines formeles ir užpildau.

Apie vaisių auskarus:
o šitos citrinos džiovintos mikrobangėj? smile.gif
Ai, ir atrodo kaip saldainiai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gil: 01 spalio 2012 - 14:01
Aliete - labai skanus rinkinukas!! Taip tikrai uzsinori arbatos su citrina kaip Bjauruska rase wub.gif
beje, toks klausimas - o kai auskarus tu uzkabini su ta susukta vielute, jie kabo normaliai? Nes man kartais jie taip verciasi, krypsta ne ta linkme kur noretusi... Ar tu ta vielute priklijuoji dar prie auskaro? Buciau dekinga uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti