Įkraunama...
Įkraunama...

Dervos liejiniai (IV tema)

Klausykit o jus kurios liejate formose ar visada krastelius slifuojate? Man jie tokie iskile gaunasi, bandau ant virsaus uzliet kai jau isimu is formos, tada ne labai lygiai gaunasi. Skaiciau kad svitrinis popierius ir poliravimo pasta naudojama. Gal dar kuri ka darot, kad nebutu tos problemos?
Atsakyti
QUOTE(persikas2012 @ 2012 09 15, 15:57)
Klausykit o jus kurios liejate formose ar visada krastelius slifuojate?

tenka visko daryti, ir šlifuoti tame tarpe smile.gif))

Merginos, firemountainų ouslapyje derva tik tokia (po 4 uncijas buteliukai):

http://www.firemount...sp?pn=H203428TL
aš tokią ir gavau - susidarė siuntimo kaina apie 100 lt
Atsakyti
Ojoj, kainele nemaza isejo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Bjauruska @ 2012 09 18, 07:52)
Ojoj, kainele nemaza isejo  doh.gif

sveikos 4u.gif
Is FMG reikia siustis per tarpininkes, kartu su karoliukais, tada bus 4kaina +15% tarpininkei + siuntimas apie 20-25lt

Atmetus procentu ir siuntimu skaiciavimus dolcas gaunasi po 3,5 biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo taniux: 20 rugsėjo 2012 - 07:58
QUOTE(Šarlatanė @ 2012 09 15, 11:17)
Aš šiaip UK gyvenu. Spalio 7-17 dienomis netgi į LT grįžtu, bet gaila, kad tik su rankiniu bagažu, tai ten sudėtinga su skysčių gabenimu... Kas tikrai labai nori galėčiau persiųsti paštu Ice resiną, nors viena akim primetus tie persiuntimai ne kažką pigiau gaunasi. Na, nebent esat radusios gerų "deal'ų" smile.gif


vis tiek pigiau gausis siuntimas pvz. iš JAV į UK ir po to į LT , negu tiesiai iš JAV parduotuvės į LT ..., ypač ,jei tai bus ne viena pakuotė... , kažkodėl Lietuvėlė dar jiems baisiai neaiški šalis biggrin.gif , ir žvilgtelėjus į UK parduotuves tiesiai iš parduotuvės siųstis į LT vėl kažkokia nesąmoninga kaina gaunasi , kai kurios iš vis nesiunčia ...

o pati Šarlatane , Ice resin UK pirkaisi ?

ech, pasiilgau "ledo gumunikų " biggrin.gif

na temai paspalvinti smile.gif
"žvaigždynai"

user posted image
Atsakyti
QUOTE(aliete @ 2012 09 23, 18:33)
vis tiek pigiau gausis siuntimas pvz. iš JAV į UK ir po to į LT , negu tiesiai iš JAV parduotuvės į LT ..., ypač ,jei tai bus ne viena pakuotė... , kažkodėl Lietuvėlė dar jiems baisiai neaiški šalis  biggrin.gif , ir žvilgtelėjus į UK parduotuves tiesiai iš parduotuvės siųstis į LT vėl kažkokia nesąmoninga kaina gaunasi , kai kurios iš vis nesiunčia ...

o pati Šarlatane , Ice resin UK pirkaisi ?


Nea, iš USA siunčiausi. Iš Fusion beads:

http://www.fusionbea...20productsearch

Tik šiuo metu ten 8oz ne stoke.
Aš tada buvau pasiskaičiavusi, kad man pigiau išeis iš ten siųstis, nei UK pirkti, nes dar kelias prekes kartu pirkau. UK apskritai viskas kiek brangiau nei JAV.
O būtent iš Fusion beads, nes siuntimas tik 10 dolerių ir nelabai kinta didinant krepšelį (bent nepastebėjau to), o va FMG, tai mane žudo su savo siuntinimo kaina, minimali, ką beįdėčiau į krepšelį, yra 30 dolerių ir po to dar kyla, jei daugiau prekių dedi. Kažkada prisidėjau įvairių prekyčių iš išpardavimo į krepšelį, suma prekių gavos visai nedidelė - tik apie 15 dolerių, o siuntimo kaina, kai paskaičiavo, tai dar plius 50 dol. Na, tai gal ačiū - nereikia swoon.gif

O Žvaigždynai puikūs kaip visada wub.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Tokie romantiski zvaigzdynai wub.gif

Šarlatane, bet jie i Lietuva nesiuncia?
Atsakyti
Kadangi, kaip minėjau, jog gyvenu UK tai niekada ir nesidomėjau ar siunčia į Lietuvą.
Pažiūrėjau prie jų nurodomos "Shipping Information" , Lietuva nėra paminėta tarp šalių, į kurias siunčia, tai ko gero atsakymas - ne g.gif
Atsakyti
Kokia neteisybe, i Latvija tai siuncia... Nors gal reiktu ju tiesiogiai uzklausti, gal tiesiog darniekas is Lietuvos nepirko pas juos biggrin.gif
Atsakyti
Jap, geriausias variantas būtų tiesiogiai pasiklausti jų.
Jau tikrai Lietuva ar Latvija, kaži koks jiems skirtumas. Apskritai mažai kas užsieny šias dvi šalis skiria vieną nuo kitos hihihi.gif
Atsakyti
paskutinis mano Ice rsin ir buvo iš Fusion beads , ir keliavo pirma į UK , ten tada gyveno pažįstama , o po to į LT ..., bet dabar situacija pasikeitė ...

o klausyk , Šarlatane , kiek dabar siuntinių siuntimas iš UK į LT gaunasi ? , čia gal tiksliau ne siuntinių , o registruotu smulkiųjų paketų , na kaip laiškų , berods jų svoris gali būti iki 2kg.
Atsakyti
QUOTE(Bjauruska @ 2012 09 23, 22:49)
Kokia neteisybe, i Latvija tai siuncia... Nors gal reiktu ju tiesiogiai uzklausti, gal tiesiog darniekas is Lietuvos nepirko pas juos biggrin.gif

esu vienos firmos klaususi, tai pradėjo siųsti, nes aš buvau pirmoji.

Ir kita patirtis - jau visa patenkinta, kad vienoje kompanijoje gavosi susiderinti ramiausiai parašiau ir pasakiau kad siunčia į Lenkiją, Latviją, o į Lietuvą NE. Kadangi esame kaimyninės šalys, sienos ribojasi, ta pati Europos sąjunga ir bla bla bla... gal gali ir man atsiųsti?
Atsakė: mūsų kompanija neturi pašto siuntimams nuolaidų paketo siuntimui į jūsų šalį. Nepatogios pašto išlaidų kainos verysad.gif Ir nesiuntė.

Aliete, labai gražūs papuošaliukai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nuotaikinga: 24 rugsėjo 2012 - 11:10