Įkraunama...
Įkraunama...

Dervos liejiniai (IV tema)

QUOTE(Miško uoga @ 2012 09 01, 02:25)
aš lygiai tą patį norėjau pasakyti. vakar prasidariau naują pakuotę iš art inn - blogis. bet va šiandien bandau eksperimentuot ir lakuoju gėlytę su nagų lako pagrindu.. gal ta derva taip neprasibraus prie spalvos... baisiai gaila mėlynos sad.gif ir baltos.. violetinė kartais pavyksta. bet va vakar kaip tik iš tamsiai juodai violetinės pasidarė tokia nu gili žalia  bigsmile.gif gražu, kai nieko nesitiki, bet kai norėjau, kad liktų ta pati tamsi, tai buvo hm ...netikėtumas.

bandžiau ir aš žiedlapius lakuoti biggrin.gif - na neturi lakas ypatingos įtakos spalvos užfiksavimui ...mano bandytas akrilinis ir sintetinis laikai , acetono pagrindo net nebandžiau...man rodos spalvos fiksavimui tiktu kokia nors vaško pagrindo priemonė g.gif

o su ta nauja kristal resin iš artinn tikrai ne kas ir aš pabandžiau -na balta geltonija doh.gif ... keičia efektingai spalvas kaip "prosvet biggrin.gif
nu ,bet gi kažkokia nesąmonė doh.gif - gamintojas tas pats , o prekė pasikeitė , o gal artinn kokį pigesni variantą tos pačios firmos pasirinko,kad uždirbt daugiau, nes pakuotė pasikeitusi g.gif

QUOTE(taniux @ 2012 09 03, 11:42)
As kitu spalvu augalu dar nebandziau, bet jau visiskai aisku, kad sekantis siuntinukas bus is USA tikras ice resin'as doh.gif  lotuliukas.gif . Kaip tycia is Art inn nusipirkau didesne pakuote doh.gif  doh.gif  doh.gif

tai taip, vėl reikės galvoti apie siuntimą ..., reik kažkokį padoru tarpininką pasiieškotį , kad tas siuntimas nebūtų toks brangus doh.gif

auryte2- rūtos tikrai gražios savo dekoratyviais lapeliais smile.gif
Atsakyti
Sveiki, ar kuri nors gaminate vyriskas sąsagas? Mums reikia iki rugsejo 13. Duokit zinoti i a.z. Aciu smile.gif
Atsakyti
Aš tai irgi atradimų turiu: kiek poliruodavau poliesterinę, būdavo nesunku, bet pabandžiau ir epoksidinę tuo pat būdu poliruot - su skuduriuku ir dantų poliravimo pasta, tai nesipoliruoja taip lengvai. Jau ilgai vargstu ir toli gražu iki anksčiau pasiekto rezultato. smile.gif Tad variantai : arba bandyti kitą pastą su didesnėm abrazyvinėm dalelėm, arba pirkti poliravimo rinkinuką ir įdėt į grąžtą. Nežinau, kas geriau. g.gif

Va ką dar radau internete apie poliravimą:


For items where paint or varnish is not an option, you can polish polyester resin itself to a gloss. Epoxy resin will need to be recoated, since it does not often polish well.


Joptararai. Medžiagų mokslas. laugh.gif Nors šiaip nesistebiu, dervų trapumas labai skiriasi, tai ir molekuliniam lygmeny jaučiasi. Tai greičiausiai teks tiesiog liet ant viršaus sluoksniuką, nes o ką daugiau... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gil: 08 rugsėjo 2012 - 01:24
Klausykit mergaiciukai, gal kas zada koki uzsakyma is uzsienio ice resin daryti? 4u.gif
Veriniai zada uzsakineti is firemountain, bet kai paskaiciavau kiek visko uzsideda, tai bonkiukai beveik 100 lt gaunasi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aruna @ 2012 09 12, 15:41)
Klausykit mergaiciukai, gal kas zada koki uzsakyma is uzsienio ice resin daryti?  4u.gif
Veriniai zada uzsakineti is firemountain, bet kai paskaiciavau kiek visko uzsideda, tai bonkiukai beveik 100 lt gaunasi  doh.gif

o kiek uncijų? Jei po 8 abiejuose butyliuose, tada normali kaina.
Mano atkeliavo po 4 uncijas už 100 lt doh.gif
Iš firemountain geriau sakytis per auksarankes, ten "padoresnės" kainos. Mergos kooperuojasi ir siunčiasi.
Atsakyti
Aš galvoju Ice Resin siųstis, bet dar šiek tiek vėliau, ne CR turiu dar išbaigt... ir gal siųsiuosi iš Anglijos g.gif
Atsakyti
http://www.amazon.co.uk/

Ka tik atsisiunciau pora Ice resin po 8 oz ir dar geleziuku, tai siuntimas tik 5 svarai tekainavo.
Atsakyti
QUOTE(Nuotaikinga @ 2012 09 12, 21:35)
o kiek uncijų? Jei po 8 abiejuose butyliuose, tada normali kaina.
Mano atkeliavo po 4 uncijas už  100 lt  doh.gif
Iš firemountain geriau sakytis per auksarankes, ten "padoresnės" kainos. Mergos kooperuojasi ir siunčiasi.

Tai kad kol kas niekas nesiruosia to ten daryti .
O Firemountain,po 4 , ir vis tiek dabar ir tu ner
Papildyta:
QUOTE(persikas2012 @ 2012 09 13, 13:35)
http://www.amazon.co.uk/

Ka tik atsisiunciau pora Ice resin po 8 oz ir dar geleziuku, tai siuntimas tik 5 svarai tekainavo.

dabar yra tik 1 ir 32 oz verysad.gif
Atsakyti
Aruna, o čia?
Atsakyti
Nesinaudoju Paypal, nebent prasyti, kad is Anglijos atveztu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Aruna @ 2012 09 14, 23:51)
Nesinaudoju Paypal, nebent prasyti, kad is Anglijos atveztu  verysad.gif

jei turi kur ir pas ką nusisiųsti UK - tada gerai.
O ten kartais ne australų saitas?
Atsakyti
Aš šiaip UK gyvenu. Spalio 7-17 dienomis netgi į LT grįžtu, bet gaila, kad tik su rankiniu bagažu, tai ten sudėtinga su skysčių gabenimu... Kas tikrai labai nori galėčiau persiųsti paštu Ice resiną, nors viena akim primetus tie persiuntimai ne kažką pigiau gaunasi. Na, nebent esat radusios gerų "deal'ų" smile.gif
Atsakyti