Įkraunama...
Įkraunama...

Dervos liejiniai (IV tema)

net nežinau dėl tų parudavimu , ar man pačiai iš tiesų iki galo patinka biggrin.gif , man toks atrodo kiek pakepęs variantas biggrin.gif , nors jei nebūčiau papaišiusi lėkštės ir nufotkinus kitokiam fone , tie akurkėliai savo spalvomis ir struktūra atrodytų lyg kokio keisto akmens pjūvis ... iš ties gan įdomiai gaunasi

o pomidorą jau bandžiau , per vandeningas jis biggrin.gif , taip visiškai į skurelę sudžiūsta , na neišlieka "mėsos" biggrin.gif
Atsakyti
Nu tu jetusmaryte koooookie čia grožiai pas jus doh.gif pirma kartą matau tokią techniką, peržiūrėjau keletą temų bet niekur nerandu tokio lietuviško aprašymo kaip kas kur ????? medžiagos maždaug aiškios, video paeržiūrėjau bet aprašymo nerandu g.gif gal kokią nuorodą kas turit gerą? Nu grožis nerealus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(latoya @ 2012 08 29, 11:04)
Nu tu jetusmaryte koooookie čia grožiai pas jus doh.gif pirma kartą matau tokią techniką, peržiūrėjau keletą temų bet niekur nerandu tokio lietuviško aprašymo kaip kas kur ????? medžiagos maždaug aiškios, video paeržiūrėjau bet aprašymo nerandu  g.gif gal kokią nuorodą kas turit gerą? Nu grožis nerealus  4u.gif

labas 4u.gif
o kokios info ieškai? knygos Lt nerasi, atskirų kažkokių pamokų irgi nėra. Va kiek prašnekėjom per 3 temas, tai pradžiai darbo turėtų būti pakankamai, o toliau eksperimentai eksperimentai smile.gif
Tik atkreipiam dėmesį, kad tą grožį reikia kurti saugiai - gerai vėdinamose patalpose, saugiai. Atsirado nusiskundimų sukeliamomis alergijomis unsure.gif

O jeigu kyla kokių klausimų, prašome nesidrovėti ir klausti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Miško uoga @ 2012 08 29, 22:18)
labas  4u.gif
o kokios info ieškai? knygos Lt nerasi, atskirų kažkokių pamokų irgi nėra. Va kiek prašnekėjom per 3 temas, tai pradžiai darbo turėtų būti pakankamai, o toliau eksperimentai eksperimentai smile.gif
Tik atkreipiam dėmesį, kad tą grožį reikia kurti saugiai - gerai vėdinamose patalpose, saugiai. Atsirado nusiskundimų sukeliamomis alergijomis  unsure.gif

O jeigu kyla kokių klausimų, prašome nesidrovėti ir klausti wink.gif


4u.gif 4u.gif 4u.gif baiginėju III temą ax.gif beveik baigiu išsiaiškinti...jetau kaip įdomu thumbup.gif

tik va iki alergijų nedaėjau...o kaip su vaikais? jei gyvenam? gal tada balkone kokiam geriau dirbti? bet dabar jau vesoka darosi, kur jus dirbate?
Atsakyti
QUOTE(latoya @ 2012 08 31, 09:31)
...o kaip su vaikais? jei gyvenam? gal tada balkone kokiam geriau dirbti? bet dabar jau vesoka darosi, kur jus dirbate?

geriau vaikai kad neuostytų, tai faktas. Jei namuose remontas ir lakai, dažai, kitos lakios medžiagos - paprastai protingi tėvai vaikus pas senelius išbogina wink.gif Taip kad mislyk pati.

Aš dirbu virtuvėje. Žinau, kad negerai, bet kitos erdvės neturiu.

Dervos nemyli vėsaus oro, tad jei dar gali, bandyk balkone dirbti, vėliau tiesiog bus stingimo problemos.

Atsakyti
Niu va, turiu ne kokiu naujienu. Nauja derva is Art inn keicia spalvas melyna, violetine, balta. Koks s...., atsiprasant
Atsakyti
as turiu idijotiska ideja . siltint visa balkona, putoplastu net ir stiklus dengt . statyis dienos sviesos lempas ir sedet ten apsikabinus radijatoriuka lotuliukas.gif


nes pinigu plastininiams langams nera, net bute pasikeist uz ka doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Nuotaikinga @ 2012 08 31, 10:34)
Dervos nemyli vėsaus oro, tad jei dar gali, bandyk balkone dirbti, vėliau tiesiog bus stingimo problemos.

ir ne tik stingimo. man liejant prie keliolikos laipsnių (gal 15?) užsitraukė tokiu rūku viskas. greitai nešiau ant grindų šildyt, atsigavo, bet jau buvau į kelnes bededanti lotuliukas.gif

QUOTE(Aruna @ 2012 08 31, 13:02)
Niu va, turiu ne kokiu naujienu. Nauja derva is Art inn keicia spalvas melyna, violetine, balta. Koks s...., atsiprasant

aš lygiai tą patį norėjau pasakyti. vakar prasidariau naują pakuotę iš art inn - blogis. bet va šiandien bandau eksperimentuot ir lakuoju gėlytę su nagų lako pagrindu.. gal ta derva taip neprasibraus prie spalvos... baisiai gaila mėlynos sad.gif ir baltos.. violetinė kartais pavyksta. bet va vakar kaip tik iš tamsiai juodai violetinės pasidarė tokia nu gili žalia bigsmile.gif gražu, kai nieko nesitiki, bet kai norėjau, kad liktų ta pati tamsi, tai buvo hm ...netikėtumas..

QUOTE(auryte2 @ 2012 08 31, 13:33)
as turiu idijotiska ideja . siltint visa balkona, putoplastu  net ir stiklus dengt  . statyis dienos sviesos lempas ir sedet ten apsikabinus radijatoriuka  lotuliukas.gif
nes pinigu plastininiams langams nera, net bute pasikeist  uz ka  doh.gif

uij, skamba kiek ..brangokai. ar tikrai nori sėdėti apsikabinusi radijatoriuką ir šildytis elektra (nes vienok, reikia kad būtų šilta ne tik kai liesi, bet ir visą laiką, kai stings)? kažin, jei ir pardavinėsi, ar atsipirks investicijos? unsure.gif
na, nebent yra geras verslo planas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aruna @ 2012 08 31, 14:02)
Niu va, turiu ne kokiu naujienu. Nauja derva is Art inn keicia spalvas melyna, violetine, balta. Koks s...., atsiprasant

Sveikos 4u.gif 4u.gif 4u.gif
As kitu spalvu augalu dar nebandziau, bet jau visiskai aisku, kad sekantis siuntinukas bus is USA tikras ice resin'as doh.gif lotuliukas.gif . Kaip tycia is Art inn nusipirkau didesne pakuote doh.gif doh.gif doh.gif
Kadangi turiu daug gintaro (gimines is tokio miesto "Jantarnyj" priveze), tai pabandziau uzpilti su nauja derva - viskas ok, spalvos nepakeite lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif bandau juokauti
Tai teks visa derva pilstyt ant kriauklyciu, plunksneliu, metaliniu detaliu, akmeneliu ir pan. tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo taniux: 03 rugsėjo 2012 - 10:44
Gal tik pasisekė, bet man mėlynai violetinės gėlytės spalvos ta naujesnė crystal resin nepakeitė. Nė nebūčiau įtarus, kad ji kažkuo blogesnė nei būdavo. smile.gif Bet jau kai pakuotės dizainą pakeičia, nesistebėčiau, kad ir sudėtį galėjo pakeist.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gil: 03 rugsėjo 2012 - 11:41
QUOTE(Miško uoga @ 2012 09 01, 02:25)
ir ne tik stingimo. man liejant prie keliolikos laipsnių (gal 15?) užsitraukė tokiu rūku viskas. greitai nešiau ant grindų šildyt, atsigavo, bet jau buvau į kelnes bededanti  lotuliukas.gif
aš lygiai tą patį norėjau pasakyti. vakar prasidariau naują pakuotę iš art inn - blogis. bet va šiandien bandau eksperimentuot ir lakuoju gėlytę su nagų lako pagrindu.. gal ta derva taip neprasibraus prie spalvos... baisiai gaila mėlynos sad.gif ir baltos.. violetinė kartais pavyksta. bet va vakar kaip tik iš tamsiai juodai violetinės pasidarė tokia nu gili žalia  bigsmile.gif gražu, kai nieko nesitiki, bet kai norėjau, kad liktų ta pati tamsi, tai buvo hm ...netikėtumas..
uij, skamba kiek ..brangokai. ar tikrai nori sėdėti apsikabinusi radijatoriuką ir šildytis elektra (nes vienok, reikia kad būtų šilta ne tik kai liesi, bet ir visą laiką, kai stings)? kažin, jei ir pardavinėsi, ar atsipirks investicijos?  unsure.gif
na, nebent yra geras verslo planas  4u.gif

as nelabai pardavinet ketinu, bet mane is esmes nervina neturejimas "savo kampo"

kai turejau laiko:

Ruteles smile.gif
user posted image

Aguona , cia sage kitoj puses "segtukas"

user posted image

aisku su fotkinimu liudnas reiklas, bet visai neturiu laiko doh.gif

Atsakyti
Grazumelis thumbup.gif
Atsakyti