Įkraunama...
Įkraunama...

Dervos liejiniai (IV tema)

pradedanciosiom su Titan galiu "atskleisti paslapti " kodel pas mane ji geltonas, nes as ji sildau kai titan nesildai jis skaidrus

vakar anyta iskepe kruva mano darbu blink.gif turiu durna mada laikyt ant padeklo dujnej (saltoj) darbelius , nes ten neilenda vaikai ir yra tiesu. daugiau namie vietos niekur nera ax.gif

tai ji norejo kazka kept pasilde dujne ir Titan virto geltonu geltonu is skaidrios mases doh.gif
Atsakyti
QUOTE(auryte2 @ 2012 08 24, 17:05)
vakar anyta iskepe kruva mano darbu  blink.gif

jeckau doh.gif
priimk užuojautą 4u.gif
Atsakyti
Auryte2 - turiu durna mada laikyt ant padeklo dujnej (saltoj) darbelius

O nebijai kad kaip nors tie nuodingi garai isigers, ir kai gaminsi maista pereis i ji? Juk cia nera toks nekaltas reikaliukas visos tos dervos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo persikas2012: 26 rugpjūčio 2012 - 12:53
QUOTE(persikas2012 @ 2012 08 26, 13:52)
Auryte2 - turiu durna mada laikyt ant padeklo dujnej (saltoj) darbelius

O nebijai kad kaip nors tie nuodingi garai isigers, ir kai gaminsi maista pereis i ji? Juk cia nera toks nekaltas reikaliukas visos tos dervos.

apie tai as nepagalvojau. nedaug gaminu , kazkaip bandysiu kazkur isigyti namie kampa sau, nes jau uzkniso iki paskutiniuju , reiks okupuot balkona , apsisildyt ir atsitvert kampa doh.gif
Atsakyti
vat su tuo laikymu dujinėje ir man kilo tokia mintis, kaip derva garuoja... Ir kas atsitiko su tais darbeliais, kurie rimtai buvo per klaidą pakepti? Ar "sukepė' jie? gal susiraitė?
Bet kokiu atveju, kad ir dirbant balkone, reikės šilumos, nes Crystal Resin min turi būti 15 laipsnių šilumos. Bandžiau prie žemesnės temp lieti, tai migom apsiblausė rūku darbukai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Miško uoga @ 2012 08 26, 22:20)
vat su tuo laikymu dujinėje ir man kilo tokia mintis, kaip derva garuoja... Ir kas atsitiko su tais darbeliais, kurie rimtai buvo per klaidą pakepti? Ar "sukepė' jie? gal susiraitė?
Bet kokiu atveju, kad ir dirbant balkone, reikės šilumos, nes Crystal Resin min turi būti 15 laipsnių šilumos. Bandžiau prie žemesnės temp lieti, tai migom apsiblausė rūku darbukai  doh.gif

tapo geltoni geltoni o ne skaidrus persimato bet turi tokia slyskciai geltona spalva
Atsakyti
pamenate Bite kažkada buvo užsiminusi apie džiovinimą mikrobangėje , pabandžiau biggrin.gif , du agurkus supjausčiau , kaitaliojau ir galingumą ir laiką ..., bet visgi idealiai išdžiovinti agurkų nepavyko , išlendą parudavimai ...,bet vis gi geriausius grežinėlius atrinkau ir užliejau... dėl smagumo biggrin.gif

user posted image

manau tiktu ir į patiekalų skyrių dėti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aliete @ 2012 08 28, 09:45)
vis gi  geriausius grežinėlius atrinkau ir užliejau... dėl smagumo  biggrin.gif 

thumbup.gif labai linksmi resultatai gavosi bigsmile.gif
Atsakyti
Superinis pabandymas thumbup.gif
Atsakyti
Ri Art
Bjauruska
smagu, kad patiko agurkėliai biggrin.gif
nors ties tokių džiovinimo , ar kepimo biggrin.gif būdų reikia dar padirbėti - planuoju dar imtis citrinos , bet įtariu ruduos ji man...
Atsakyti
Aliete, tie rudumai taip nerealiai tinka! Kai Fb pamačiau, tai net aiktelėjau iš grožio smile.gif Forma nuostabi gavosi smile.gif ir tas užsilenkęs kraščiukas bigsmile.gif vienžo, wub.gif
Aš nespėjau / nespėju su daržovių džiovinimu ax.gif bet manyčiau, kad dar neblogai būtų su cukinija? pomidoro tik griaučius be sėklų galima bandyt, bet tikriausiai jokios garantijos smile.gif
Atsakyti
Aliete lotuliukas.gif ateinu pas tau valgyt biggrin.gif

Bet tai kaip Taniux nuliūdino su nauja derva . Gal dar kas naują bandė>>>>
Atsakyti