Įkraunama...
Įkraunama...

Dervos liejiniai (IV tema)

Aliete, Jusu darbeliai kvepia misku:) Grazu.
Atsakyti
QUOTE(aliete @ 2012 08 17, 19:30)
reik ir man paskutinius "pelkinėjimus" pasirodyti  biggrin.gif

gražu thumbup.gif
Atsakyti
[aliete,2012 08 17, 18:30]

bet iš karto klausimas- ar jie ne trapus , nelinkę lūžti? , aplink nėra dervos , nebijai ,kad nulūžinės?

Na del lzimo tai nezinau, kai buvo du sluoksniai as ta zalia lapuka paspaudinejau, tikrinau, tai neluzo bet derva nuo lapo truputi atsoko, baltos demes gavosi, jos ir nuotraukoje matosi. Tai isvada - nelankstyt kol galutinai nepadarytas. O siaip reik ant ju visu dar sluoksneli deti, bet kol kas nededu, nes cia gyvi augaliukai, gali pakeist spalva. Palauksiu pora men, kad dervos negadint:) Paziuresiu kas gausis.

Beje, jusu pelketi - taip pat labai grazus. Kiek ten visko daug!!! smile.gif Kas man patinka, kad galima ilgai ziureti ir vis kazka naujo pamatyti. Kaip istorija kokia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akmenukas2012: 19 rugpjūčio 2012 - 17:09
persikas2012 4u.gif
Nuotaikinga 4u.gif
akmenukas2012 4u.gif
po balioną , kaip įprasta biggrin.gif

taip mėgstu aš gausą , kad būt į ką pasižiūrėti biggrin.gif

akmenukas2012 ,tikrai įdomu , kas gausis su tais nedžiovintais žiedlapiais po poros mėn. , kaip spalva reaguos... tikiuosi pasipasakosi smile.gif

o tokie atšokimai dervos , kaip nuo lapo būna, ypač kai apliejamas žiedlapis ir lapas koks standesnis storesnis , reik pirmąjį sluoksnį stengtis kuo plonesni dėti , kad derva liktu plastiškesnė...nors žinau , kad norisi greit užlieti mirksiukas.gif ,o su plonais sluoksniais vazonė biggrin.gif
Atsakyti
Dekui uz patarimus, bandysiu plonai sluoksniuoti.
Atsakyti
QUOTE(Aruna @ 2012 08 16, 12:01)
Cia nedaug dervos liejimo, bet paivairinimui dedu
PRIESKONIAI


Labai mano skonio prieskoniai... 4u.gif

QUOTE(aliete @ 2012 08 17, 18:30)
reik ir man paskutinius "pelkinėjimus" pasirodyti  biggrin.gif


Man jūsų darbai, iš viso, kaip meno kūriniai, neįmanoma atsigrožėti wub.gif

Grįžtant prie dervos galiojimo, tai Ice resine lyg ir nematau jokių sutirštėjimų dugne. Tik kietiklis gal šiek tiek patamsėjo. Dar šiandien kažkaip pastebėjau, kad kietiklio sunaudojau kokiu 15-20ml mažiau, nei pačios dervos. Kaži kaip man čia taip pavyko g.gif Liejinukai, tai visi gerai sukietėjo atrodo... laugh.gif

O čia mano dar vienas seniai išlietas "pabaiginys":
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Šarlatanė @ 2012 08 20, 20:37)
O čia mano dar vienas seniai išlietas  "pabaiginys":

Labai labai gražu
Atsakyti
Sveikos, merginos 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Truputi dingau is eterio lotuliukas.gif Vasara, vaikai neina i darzeli, isidarbinau 1/4 etato ir ziuriu, kad visas laikas istirpsta, beveik nepilstau. O jeigu ir uzpilu, tai fotkinti ir fotoshopinti tingiu - arba guli dezutese, arba iskeliauja nefotkinti....

Musu temele kuo toliau - vis grazeja - darbai NEREALUS!!!
visu jau nepagirsiu, bet Alietes ziedlapiai ir pelkiu groziai superiniai, kaip tapybos darbai thumbup.gif bigsmile.gif thumbup.gif

Aruna ta atsiliepima ArtInn as rasiau lotuliukas.gif . Pirma karta nusipirkus, gal po menesio sumaisiau kamstelius ir jie mirtinai prilipo prie buteliuku doh.gif lotuliukas.gif , tai pjoviau ir pyliau i stiklainius. Ant dugno storokas sukietejas sluoksnis buvo blink.gif Vistik manau nuo netinkamo sandeliavimo. Kazkaip turetu buti "uzplombuota" ta derva, kaip pvz dantu pasta buna su folija uzklijuota ir matosi, kad nenaudota. Kamsteliai atrodo pralaidus orui ir derva sensta net dar neatidaryta....
Siaip ir as naudojau daugiau nei puse metu, tai derva sutirstejo, pabalo - pasidare kaip kisielius. Sumaisius su kietikliu iki galo nenuskaidreja, bet stingstant pasidaro daug skaidresne. Su burbuliukais kovoti jau sunkiau.

Pirkau Crystal Resin naujoje melsvoje pakuoteje - ji tikrai skiriasi nuo ankstesnes! schmoll.gif Baltos gelytes pasidare citrinines. Nuo stikliniu burbuliuku "nuplauna" spalva tiesiog akimirksniu( ankstesne gal tik truputi nuplaukdavo spalvyte) ir dar pakeicia spalva neatpazystamai g.gif . Dar tik pradejau nauja pakuote, o jau tiek nusivylimu tongue.gif Teks krapstyti senosios paskutinius lasus, nes turiu uzsakyma su baltom gelytem...ufff

Sekmes darbuose 4u.gif
Atsakyti
Parasiau drauges vardu, ji buvo prisijungus ir net nepastebejau, kad kompas automatiskai ja vietoj manes pajungia lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šarlatanė , neprasti ir taviškiai darbai smile.gif yra juose kompozicinio "cinkelio" -vat pabiria liejiniuose laikrodžio sraigteliai , taip netolygiai , o sunerti kvadratai į apyrankę tai darniai rolleyes.gif

taniux , konspiratorė lotuliukas.gif
bet tu čia baugini mane su ta nauja kristal pakuote doh.gif , nesuprantu , juk gamintojas tas pats g.gif
ot idomu dabar tą visai didelė pakuotė nuo tos mažesnės skyriai kuom nors g.gif
Atsakyti
QUOTE(aliete @ 2012 08 21, 21:16)
taniux , konspiratorė  lotuliukas.gif
bet tu čia baugini mane su ta nauja kristal pakuote  doh.gif  , nesuprantu , juk gamintojas tas pats  g.gif 
ot idomu dabar tą visai didelė pakuotė nuo tos mažesnės skyriai kuom nors  g.gif

taniuxs o as skaitau ir galvoju kas cia pasakoja tavo istorija.. na bent jau as gerai pamenu kaip tie kamsteliai tau buvo prilipe biggrin.gif paziurejau lena, paziuriu i vaikus nu viskas sutampa.. nu net pagalvojau kad ir ji pilstyt pradejo.. ka motinyste daro:D blush2.gif o cia pasirodo tu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristucia: 22 rugpjūčio 2012 - 08:11
Labas 4u.gif
Eina sau, o aš galvojau, kad man į pabaigą pakuotės taip daryt pradėjo - baltą keičia.. o kaip tyčia naujos pakuotės laukiu, bet tos vidutinės doh.gif doh.gif
iš karto pradėsiu nuo baltų spalvų, žiūrėsiu, kaip eisis... šūduks jei mano ramunių spalva "išplauks"!..

taniux, eina sau sumaišyti kamštukus lotuliukas.gif hihihi.gif 4u.gif
Atsakyti